Makyaj Ürünleri coastal scents paletleeerrr <-------

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ebayden aldım 88 palette falan diye aratınca çıkıyor. hem denilenden daha ucuza gelebiliyor.

renkler gerçekten çok güzel
ama hesi çin üretimi
farklı firmalar alıp,üzerine kendi isimlerini basıyorlar
nerede nasıl üretildiği bile belli değil
bence tekrar düşünün kızlar

teşekkürler kızllar :):)

huyum böle işte benimde ya bişeyi görüp beğenince hemen alıcam atlarım sazan gibi:):)

gelsinde bkalım bir hayırlısıyla çok merak ediyorumkaydirigubbakcemile3

olumsuz bi yorum duymadım cnm umarım begenirsin yerimseniben

bayıLdımm bu paletee yaaaaa kaydirigubbakcemile3

kargo ücreti kendisinden fazla tutuyorr bunun (

bunu yurt dşında nerelerde bulabilirz ? bilgiisi olan var mı ?

gksucum bugün bi sürü soru sormuşun keni sitesinde de var ordan da bak istersen ama ne kadar gelir toplamda bilmiyorummm :))))

gksucum bugün bi sürü soru sormuşun keni sitesinde de var ordan da bak istersen ama ne kadar gelir toplamda bilmiyorummm :))))

sus mu diyosun şimdi baaa ağlarm hee :gitme: (kargoyla değill tatlım babaama aldırmayı düşünüyodum ondan sordumm kızmaa yaa ):gitme:

kızllarrr far paletimm geldiiiiii :)::):)::)
ilk görüşlerimi yazıyorum çünkü henüz inceleyemedim bile bir kere renkkler harikkaaa bayıldımmm

fakat tahminimden çok küçüğk hem kutusu küçük hem farlar küçük yane minik :):)ama iyi bir tarafıda bazı arkadaşlar çok büyük olduğunu seyehata giderken alınamıcanı falan düşünüyodu tam tersi kutusu oldukça küçük yane resimlerinden küçük bavulunuza yada normal çantanıza rahatlıkla sığabilecek ebatta :)

çok kullanışlı içinde kendi aplikatörleri ve kapağında aynası var :):)

[/url][/IMG]

küçük olması daha iyi far en zor biten üründür makyaj malzemelrinden o yüzden sorun değil küçük olması yurtdışında çok tercih edilen bi marka bu palet dikkat ederseniz birçok makyaj videosunda da görürsünüz kendi sitesinde bu palet 18.95 dolar makyaj eğitimi almayı planlıyorum ondan sonra bunu alıp kullanabilirim...zemuszemus

kızlar palet i satıyorum çünkü kullanamadım
boşuna duruyor bende bm arkadaşım sağolsun satma fikrini aklıma getirdi :):)
ben aldığımda 80 küsüre gelmişti bana kargo ile beraber ama almak isteyen arkadaşlar varsa,bişeyler yapıcaz tabe,
özelden msj yazabilirler bayanssulusmilebayanssulusmileopuyorumnanaktan

paleti olanlar tenelrinde bi kaç renk gösterseler
aynı paletteki gibi renk veriyomu tene ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…