club yasmin family suit acıll

candyx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
37
1
38
merhabalar sıtenızden bu otele baktm temmuz ayında balayı ıcın gtmeyı dusunuyoruz uygunmudur, bızım ıcın havuzdan zıyade denız daha onemlı, bıde otelın temız olması yardımcı olursanız sevınrım

Merhaba candyx,

Tur on9 Ailesi olarak şimdiden mutluluklar dileriz.
Club Yasmin Family Suit oteli balayı için tercih edebilirsiniz. Akbük mevkiinde, denize sıfır, 5 yıldızlı (Tur on9 Değerlendirmesidir.) yatırım belgeli bir tesisimizdir.
Akbük mevkiinin denizi temiz, plajı kumdur yalnız biraz çabuk derinleşir.
Otelde temizlik ve personel açısından sıkıntı yaşamazsınız.
Gitmek istediğiniz tam tarih aralığını belirtirseniz size fiyat bilgisi de verebiliriz.
Detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan Rukiye Hanım ile görüşebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

tur an 9 merhaba
haziran ayının ilk haftaları 6 geceliğine gelmek istiyoruz. fiyat bilgisi rica ediyorum. 2 yetişkin bir arkadasım ben arkadasımın 15 yasında ve 5 yasında ıkı cocugu var benımde 1 yasında bır cocugum var foyatları gonderırsenız memnun olurum ıyı calısmalar

Merhaba EgeEce,

20.06 kadar konaklamalarınızda 2 kişilik odada kişi başı fiyatınız 49,90 TL,
15 yaşındaki çocuk 39,90 diğer 2 çocuk ücretsiz konaklama yapıyor.

Total fiyatınız nakit olarak 6 gece konaklama 838,2 TL'dir.
Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan Rukiye Hanım ile görüşebilirsiniz.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

slm ben bu tesisten bir başka tur dan haziran 28- temmuz04 tarihkeri arasında 4 kişilik rezervasyon yaptırdım onaylandı fakat 1 hafta sonra firma beni arayıp tesisin tam randımanlı devreye geçemiyeceğini ve başka bir yer düşünüp düşünmeyeciğimizi sordu rezervasyon onayında sorun yaşamışlar ben bu işten bişey anlamadım başka bir yerdende ayırtmadım ve tatil paketini iptal ettirdim size de bi sorayım dedim yasmin familly bu sene tam kapasiteye geçecekmi ben akbüke gitmek istiyordum burasıda bana uygundu bi fikir verebilirmisiniz

NOT: bir bebeğim var 1,5 yaşında eğer tesis tam devreye geçmesse bebkle bir sorun yaşamayalım

Merhaba ale,

Club Yasmin Family Suit Turon9'un tek yetkili olarak çalıştığı tesis olduğu için sadece satışları Turon9 acentası tarafından yapılıyor.
Sizin yaptırmış olduğunuz A acentasının satışları otel tarafından onaylanmadığı için böyle bir bilgi verilmiştir size.
Turon9 olarak bu otel için gün boyunca rezervasyonlar alınıyor ve otel bu sene hizmet vermemesi bir durum mevcut değil.

İletişim numaramızdan Rukiye Hanım'ı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

slm ben bu tesisten bir başka tur dan haziran 28- temmuz04 tarihkeri arasında 4 kişilik rezervasyon yaptırdım onaylandı fakat 1 hafta sonra firma beni arayıp tesisin tam randımanlı devreye geçemiyeceğini ve başka bir yer düşünüp düşünmeyeciğimizi sordu rezervasyon onayında sorun yaşamışlar ben bu işten bişey anlamadım başka bir yerdende ayırtmadım ve tatil paketini iptal ettirdim size de bi sorayım dedim yasmin familly bu sene tam kapasiteye geçecekmi ben akbüke gitmek istiyordum burasıda bana uygundu bi fikir verebilirmisiniz

NOT: bir bebeğim var 1,5 yaşında eğer tesis tam devreye geçmesse bebkle bir sorun yaşamayalım

acaba hangı sırkettı burda söylenebılıyor mu bılmıyorum ama eger yasaksa bana özel mesaajla yazabılr mısın.bizde baska bı tur sırketıyle rezervasyon yaptırdık içim rahat etmedı sımdı sonra bı problem cıkarmı acaba diye

mrb.
benim eşim bu otelden turon9 aracılığıyla 25-31 temmuz arası rezervasyon yaptırmış.Ancak otel hakkında internette fazla bilgi, yorum, şikayet yok.resimlerinde de sadece bloklar ve havuzlar gösterilmiş.ne restaurantları ne çocuk parkı hiçbişey hakkında bilgimiz yok.bazı sitelerde beş yıldız bazı sitelerde dört yıldız.inanın kafam karıştı.eşimede üzülmesin diye neden orası diyemiyorum.iki aydır otel arıyor zavallı.
ayrıca biri beş biri iki yaşında iki oğlum var.bu iki zıpır için iyi bir yer mi?Deniz mesafesi çok uzak mı?
Birde rezervasyon sözleşmesinde blok oda adı falan yazmıyor.ya havuza denize uzak arkalarda kötü bir oda gelirse. başka şirketlerdeki rezervelerde bunu belirtiyorduk.onlarda not düşüp iki çocuğu da göz önüne alıp her yere yakın bir oda veriyorlardı.umarım yine öyle olur.
Sizden ricam (tur-on9) biraz daha bilgi.varsa internettekilerden farklı resim.
Teşekkürler......

Evet bende bu otel hakkında daha fazla bilgi istiyorum.Otel yeni mi?Su kaydırağı var mı?Fotoğraflarda göremedim.Özellikle çocuklarla ilgili özellikleri neler.Gün boyunca snack ikramları mevcutmu?daha farklı fotoğraflar lütfen.teşekkürler.

biz rezerve yaptırırken standart oda dedıler,acaba bu ev tıplerınden farklı bır alanda otel olarak baska bı bına mı var bıraz daha fazla bılgı verebılırmısınız acaba

Merhaba Berkutum,

Club Yasmin Family Suit 4 yıldızlı (tur on9 değerlendirmesidir) bir tatil köyüdür ama 5 yıldızlı (tur on9 değerlendirmesidir) standartlarındadır.
Bu otel de yemek , temizlik sıkıntısı yaşamazsınız özellikle ailelere önerdiğimiz çocuklarınızla rahat edebileceğiniz bir tesistir.
Otel geçen sene açıldı ve ıngilizlerle çalıştı, bu sene ilk defa türk misafirlerini ağırlayacak ama işletmesi oldukça iyi bir oteldir.
Hiçbir acenta oda numarası veremez ama oda konumu ile ilgili bir ricanız varsa satış temsilcinize bilgisini verirseniz rezervasyonunuza rica düşülebilir.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Merhaba candyx

Club Yasmin Famıly Suit'te tüm odalar minimumda 2 oda bir salondan oluşur. Tek bir oda olarak tesiste mevcut oda bulunmamaktadır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
evet bız rezervasyon yaptırdık bu yaz gıdecegız ınss.bız baya arastırdık ama fazla bır bılgı yokyenı acılan bı otel ve yabancılarla calısmıs bı otel oldugu ıcın.bıze hem fiyatı uygun hem de kalıtelı gıbı geldı yıne burda paylasırırz gıdenler oldukca.sizi dusunduren tarafı ne oldusengözlerimebaksanab

bizde revervasyon yaptırdık otelden ama internette belirli yerlerin resimleri verilmiş insallah hayal kırıklıgı yasamayız

Merhaba,

Geçen sene de sizin aracılığınızla ailemle bodruma gitmiştik ve çok keyifliydi..
Bu oteli az önce sitenizi araştırırken gördüm ve uygun geldi açıkçası. 3 yetişkin+1 çocuk (7 yaş) aile odası 20-26 haziran tarihleri arası için fiyat vermenizi rica ederim. KK kartım da varzemuszemus

Yine sizin aracılığınızla geçen yıl ki gibi ulaşım hizmeti de almak isterim..

Kolay gelsin..

tatilimiz için araştırma sonucu clup yasmin family suit i inceledim ama benimde aklımda soru işaretleri var!
1 yaşında bebeğim var ve onuda düşünerek tatil yeri arıyorum
tatil dönüşüde pişman olmuş olarak eve dönmek istemiyorum

çoçuk havuzu,çocuk oyun bahçesinden söz ediliyor ama fotoğrafı yok
restorantını da göremedim:KK43:
eşim,ben ve 1 yaşındaki oğlumuzla standart odada kalırız diye düşündüm ve 2 oda 1 salon mutfak,banyodan oluşuyor sanırım doğru mu?
arkadaşımızında yazdığı gibi arka tarafta odalardan istemiyorum ve tel.de bunu belirtsek bizim için istisna yaparlar mı acaba?
aklımızda ki soruları en kısa sürede cvp.larsanız seviniriz

arkadaslar turon 9 ıcın bılemem ama bızım anlastıgımız tur sırketıyle rezervasyonumuzu ıptal ettık daha dogrusu nısanlım balayı oldugundan davetıyeyı goturmek ıcın gıtmıstı.buradakı yorumları ona da soylemıstım.o da sırkettekılere bazı kısılerın rezervelereının ıptal oldugundan felan bahsetmıs.onların da kendı sırketlerının bu otelle artık anlasmalarını fesettıklerınden dahı haberlerı yokmus.sızsoylemesenız bız de bılmıyorduk bı kac kısıyle daha anlasmıstık gıbı seyler soylemıslerve hemen ıptal ettiler.cok sınırlerımız bozuldu bız ılgılenmesek kendılernın haberı bıle yok hıc bıseyden gıdecektık ve ortada kalacaktık.turon9 u aradıkılk sonra bı bey cıktı doldu dedısonra bayan 2011 de acılcak dedı ya nedır bu bole anlamıyorum kıme guvencez sızd edıkkat edın arkadaslar ıyıce arastırın derım yada gıdın sorun rezerve yaptırdıysanız.

X