club yasmin family suit acıll

ya panik yaptım şimdi. candyx siz hangi şirketten rezerve yaptırdınız. bildiğim kadarıyla bu otel sadece turon9 ile çalışıyor. birde turon9 un sitesinde aralık sonuna kadar otelin full dolu olduğu belirtiliyor. daha geçenlerde temmuz ağustos boştu bu kadar kısa sürede dolması kafamı iyice karıştırdı.bilmiyorumkismile

SLM BENDE TURON9 DAN BU TESİS İÇİN HAZİRAN SONU TEMMUZ BAŞI REZERVASYON YAPTIRDIM VE DÜN BURDA GÖRDÜĞÜM YORUMLAR ÜZERİNE TURON9 U ARADIM.BANA SÖYLENEN BU OTELLE REZERVASYONLARIN İPTAL EDİLDİĞİYDİ BİZİ BAŞKA ALTARNETİFLER İÇİN ARAYACAKMIŞLAR AMA NE ZAMAN? BEN ARAMASAYDIM BANA KİMSE BİR ŞEY SÖYLEMEMİYCEKTİ .ÖNCELİKLİ OLARAK MAYIS VE HAZİRAN REZERVASYONLULURANA ULAÇICAKMIŞLAR SONRA BİZE DÖNECEKMİŞLER.REZERVASYON İÇİN BEN ONLARLA GÖRÜŞTÜĞÜMDE BU OTELDE ÇOK ISRAR ETTİLER VE OTEL HERŞEYİYLE ÇOK İYİ DEDİLER BENDE GÜVENEREK AYIRTIM.ŞİMDİ NE OLACAK BİLMİYORUM BANA NERESİNİ ÖNERECEKLER ONUDA BİLMİYORUM BEĞENMESEM ÖNERİLERİNİ PARAYI GERİ ALICAM ONU BİLİYORUM :eek:klava::eek:klava:KK70:A BU SAATEN SONRA TATİL BANA İKİ MİSLİYE GELİCEK YANİ ANLIYCAĞINIZ NE OLACAĞINI BİLMİYORUM BEKLİYORUM BALAKIM NE ÇIKICAK ALTINDAN :eek:klava:

biz de bamturdan almıstk ıptal edildi bız de mrttaamıstık o zaman kı ındırım suan ıcın gecerlı olmdı bıze de ıkı mılıne mal oldu kı aramasak ıpta oldgnu en fazl 10 gun oncedenhaber verıp ıstedklr bı otele yonlendıryorlarmıs ve sz de mecbur kalıp o saatten sonra syedklerı otele gıyorsunuz bence hen arayın sorn t sırketnıze demek kı sadece bu tur sırketyle degıl hpsıyle problem olmus o yuzden gıdn sorun arastırın.otel bu sene acılmyacakmıs bunu da turone 9 dan soyledılr 2011 de acılıcakmıs turklere.bızde balyı ıcın bıraz daha fark verıp baskayer ayarladık tabı %40 ındrımı de kacırdık sadece azbı ınrm yaptılar.ck stress olduk ama daha ıyı bı otel oldu o yuzde ımız daa rahat fiyat farkına dadegecek ınşallah.

Değerli Üyeler,

2010 yaz sezonunda misafirlerimize hizmet vermesi için anlaştığımız Didim'de bulunan Club Yasmin Family Suit Otel, ne yazık ki bizlere vermiş oldukları taahhütleri yerine getiremeyerek, tesisisin ancak %65 lik bir bölümünü hazır hale getirmiş, geri kalan kısımını ise 2010 yaz sezonu içinde tamamlayamayacağını, tesisin ancak 2011 yaz sezonunda tam teşekküllü olarak hizmete açılabileceğini tarafımıza bildirmiştir.
Bu olumsuz durumu misafirlerimize anlatabilmek amacı ile giriş günleri tarihlerini baz alarak misafirlerimizi tek tek aramaya başladık. Misafirlerimizin bu mağduriyetlerini ortadan kaldırmak amacı ile kendilerine Club Yasmin Family Suit Otel'in tam muadili olan alternatif tesis sunuyoruz. Bu tesis Didimde bulunan Golden Beach Family Suit Otel'dir.

Erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptıran misafirlerimizin, maddi açıdan bir kayıba uğramamaları için bu iki otelden herhangi birine rezervasyonlarının kaydırılmaları durumunda hiçbir fiyat farkı almayacağımızı, dileyen misafirlerimizin rezervasyonlarının iptal edilmesi talepleri doğrultusunda, hiç bir kesinti yapılmadan rezervasyon tutar bedelinin tamamının kendilerine iade edileceğini belirtiriz.

Club Yasmin Family Suit Otel ile yaşanan bu sorundan dolayı misafirlerimizden özür diler, Tur on9 Ailesi olarak telafi için gereken desteği sağlayacağımızı bildirmek isteriz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
bizde rezervasyonumuzu iptal ettik. inşallah para iadesi konusunda problem yaşmayız. bu yazılan iki otel söylendi bizede. egeriayı beğenmedik. diğeride club yasmine benziyor bizi korkuttu açıkçası.yeni rezerveyi "X" firmadan yaptırdık.belek te daha lüks bi otel.daha pahalıya mal oldu ama garanti en azından.herkese iyi tatiller.:smiley-cool:

Son düzenleyen: Moderatör:
günnlerce süren uğraştan sonra nihayet tatilimizi yapabildik golden beach family suitte. ben master tatilden rezarvasyon yaptırmıştım. rezarvasyonların iptalini tesadifen kadınlar kulübünde gördüm ve aradım.doğruladılar yoksa haberim bile olmayacaktı.ve golden beach family suitte yönlendirdiler. turon 9 en azından özür dileme nezaketini göstermiş.master tatildeki görevlileri aradığımda onlara bir türlü ulaşamadım her gün en az 5 kere telefon ettim fakat ya yok diyorlar ya meşgul diyorlar . en son gün yola çıkacağım ama gideceğim yerin adresini bilmiyorum insafa mı geldiler öğleden sonra gönderdiler giriş kağıdımızı. yani anlayacağınız bir haftamız zehir oldu. bir daha kendi sitesi veya telefon numarası olmayan bir otetli asla tercih etmem. bu bana bir ders oldu. biz otobüsle gittik. otogardan taksiyle gittik 25-30 lira arası tutuyor. aslında servisi de varmış . kişi başı 2 buçuk lira ancak resepsiiyondakiler aradığım zaman zahmet edip söylemedi. dönüşte servisle dindük. gittiğimiz zaman biraz hayalkırıklığı yaşadık. resepsion dedikleri bir oda .yemek salonu yok bahçede yiyorsunuz yemekleri. üç ana öğün var sadece . bir de akşam üzeri gözleme veriyorlar o da kalmadan yetişebilirseniz. her gün tartışmalar yaşanıyor. 5 gün boyunca ne bir tatlı ne bir pasta ne bir börek yedik. yemeklerin arkasından karpuz kiraz ve kayısı veriyorlar. yemekleri fena değil ev yemeği gibi ama çeşit az. kültablası bulmak da imkansız gibi bişeydi.ayrıca çalışanların ayrı bir kıyafeti yok acaba otel sahibinin onlara tek tip kıyafet alacak parası yok muydu? bi süre sonra anlıyorsunuz onların görevli olduğunu. odaları güzeldi triplex şeklide geniş ve ferahtı rahat ettik. güzel döşenmiş. 3 banyosu var ve jakuzi var ama hergün çarşaf havlu falan değiştirilmiyordu. havuz çok 2 tane ama çok küçük. otelin akuası inşaat halinde yakında bitecek gibi görünüyor hala yapıyorlar. bir günlük akua hakkınız var başka yere akuaya götürüyorlar tabi haberiniz olursa. girişte bize bilgi veren olmadığı için yan masadakilerden son gün duyduk ve faydalanamadık servisleri var onlar hakkındada bilgi vermiyorlar girişte birkaç yere yazı asmışlar ama bikaç gün sonra görüyosunuz.
denizine gelince ayak bileğinizi geçmiyor. ancak en az 3 yüz metre gittikten sonra dizinize belki geliyor orayada her defasında gitmeye üşeniyorsunuz. çocukalr için iyi aslında tercih sebebi olabilir. plajda duş yok bu sıkıntı yaratıyor.çöp oluyor çoğunlukla çüünkü görevli yok

olumlu tarafına gelince çalışanları tabiki orası onlarla çekilir oluyor. hepsi hizmet etmek için adeta yarışıyorlar bütün bu olumsuzluklara rağmen onlar sayesinde eğklendik bile diyebilirim. harika insanlar hepsine burdan sevgilerimi yolluyorum gitmeyi düşünenlerin bilgilerine ....

Son düzenleme:
Ayy Allah senden razı olsun.öldüm buralarda şu yasmin family suit in açılmayacağını öğrendikten sonra golden beach e gitmeye karar vermek zorunda kaldım.nerdeyse her gün golden baech ile ilgili yorum aradım.ancak şimdi senen yazdıklarını bulabildim.yazdıklarından çok olumsuz bir şey algılamadım.15 yaşında oğlum var sıkılır mı orda vakit geçirebileceği etkinlikler ve animasyon var mı..denize yürümek biraz sıkıcı olabilir belki.yemekler güzel olduğuna göre benim için çeşit de hiç problem değil.ama hiç içeceklerden bahsetmemişsin.beach bar var mı.agua derken agua parka mı götürüyorlar.sözleşmede öyle bi şey yok ama.gerçi ben turon9 dan rezervasyon yaptırdım..bu son bilgileri de verebilirsen bahtiyar olacağım.

ben 3-8 temmuz arasında oradaydım. kendi arabanız varsa çok sıkılmaz . akşamları didime gidersiniz. çok yakın. 6-7 km. içecek olarak çay ve kola bol miktarda, alkollü içecekler de var. ama yine dediğim gibi diğer otelerde olduğu gibi çok çeşit yok. Bu arada odalardakidolapta su falan yok. Çamaşır makinesi var , çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Mutfağında her türlü araç gereç var. Animasyon var. eğlenceli oluyor. daha çok çocuklar katılıyor. büyükler için de eğlenceli. kendi akuası inşaat halinde. bir kerelik dışarda çok büyük bir akua var oraya gitme hakkınız var(türkiyenin en büyük akuasıymış). ancak bilgi vermiyorlar. sorunca götürüyorlar. plajda hiç bir şey yok. bar, tuvalet falan yani. tesis yeni açılmış. o yüzden eksiklikleri var ve akşaklıklar oluyor. çok tenha bir yer , kalabalık değil, yanınıza kitap almanızda fayda var. daha çok iç anadoludan gelen aileler ve ingilizler var. sakin ama samimi bir ortamı var oğlunuz orada arkadaş edinebilir. Denizde ise iskelenin yanı güzel boşa zaman kaybetmeyin. biz geleceğimize yakın keşfettik :)) şimdiden iyi tatiller...

Son düzenleme:
monaroza çook teşekkür ederim.yüreğime öyle su serptin ki umarım sen de böyle güzel haberler alırsın.önce ayvalık sarımsaklı da tatil yapacağız sonra buraya gideceğiz kısmet olursa. yeni bir yer olduğu için çok tedirgindim.sonuçta bütün yıl çalışıp iki hafta tatil yapıyoruz o da kötü geçerse hakikaten çok moral bozucu oluyor.söylediğin aksaklıklar benim için çok belirleyici değil.tek bir çeşit yemek salata ve içecek olsun bana yeter.bir tek denize çok yürümek dışında sorun olacağını düşünmüyorum.verdiğin bilgiler için çook saolasın.a.s.

monaroza bir şey daha sorsam fazla mı olurum bilmiyorum ama golden beach otelde a va b tipi bloklar varmış.yasmin in sözleşmesi iptal olunca bize b bloklardan oda tahsis ettiler.b blokların konumu hakkında bilgi verebilirmisin denize çok mu uzak ya da yiyecek içecek yerlerine.eğer çok uzaksa gerekirse fark ödeyip a blokla değiştirmeyi düşünebilirim.şimdiden teşekkürler canım.

monaroza
yoksun herhalde hazır uşakta olup tatil yerlerine yakın olunca bi daha mı tatile gittin acaba:)

buralardayım . yardımcı olabilirsem sevinirim ama duymadım ben a veya b tipi. uzaklık konusu sorun olmaz. görünüşte binaların hepsi aynı idi. yemek yenen yer ortada zaten. uzaklık hemen hemen aynı . bizimkilerde 3 yatak odası ve bir salon vardı. hepsini kullanmadık zaten. bence telefonla sor farkını.

eveet sonunda gittim golden beach e gideceklere faydam olur diye yazıyım dedim. monaroza verdiğin bilgiler için çook saol.iskeleden girdim denize ve denizini çoook beğendim.iskeleye biraz yürümek gerekiyor ama ailece yürümeyi çok sevdiğimiz için bölgede havada esintili olduğundan bu durum bizim için hiç sorun olmadı.yemekler güzeldi özellikle aşçı fatih beyin pişirdiği bamyaya bayıldım.oğlumun bir insanın en sevdiği yemek bamya olabilir mi???? soruları eşleğinde iki tabak bamya yedim.ben tesisi de denizi de beğendim.havuza hiç girmedim.içeceklere gelince fena değildi.çay lipton du soda sırma nın 1 lt pet sodasıydı gazoz çamlıca cola ve fanta lee diye bi marka.alkol almadım onun için bilmiyorum.kaldığınız yerde mini buzdolabı var ben ayrıca onu da sevdiğim içeceklerle doldurdum.kocaman bir villa sizin üç banyo olunca banyo sırası beklemiyorsunuz.eğer sorarsanız sırf deniz için yeniden giderim.

Animasyon ekibi aktivitesi varmı?
Varsa neler var ?

hayır animasyon maaselef yok akşamları kendinizin bir etkinlik bulması gerekiyor.biz altınkuma ve mavişehire gittik akşamları (yaklaşık 10 km)

O kötü olmuş ya =)
Bizim arabamız yok her aksam cıkamayız aksamları sıkılmak kötü oluyor =)

biz gittiğimizde animasyon yoktu ama önceden varmış şimdiki durumunu isterseniz tur şirketine bi sorun.

Merhabalar
Club Yasmin hiçte öyle bahsedildiği gibi bir yer değil.
Tesis ileriki yıllar için belki de iyi konumda olacaktır, ancak şimdilik yapım aşamasında.
Sitelerde bahsedildiği gibi 4 tane yüzme havuzu,restaurantı ve marketleri yok.
Küçük bir köy bakkalı var,soyledıgım gıbı tesis daha inşaat aşamasında. Yeni olmasına ragmen evlerin temizliği çok kötü.
Sürekli bir gürültü ve kargaşa var. Ben gittigim zaman bir tane havuzu açık konumdaydı ama su ve havuz çok kirliydi.
Denize konumuna gelince, denizle tesis arasında yol var. Deniz yolun karşısında ancak orasıda sahil değil ve denize girilmiyo.
Ayrıca sahilde şezlong ve şemsiye de yok. Herhangi bir sorununuzda muhattap olabilecegınız yetkili de yok. Ben "şehrikeyf sitesinden doğukan tur" aracılığıyla gitmiştim. Tesiste en fazla 1 saat kadar kaldıktan sonra ayrıldım. Didim veya Akbük te yüzlerce konaklanabilecek yerler varken Club Yasmin en son tercihiniz olmalı bence.

Son düzenleme:
X