Makyaj Ürünleri Clinique

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sıkıstırılmıs pudrasını, göz altı kapatıcısını kullanıyorum. ayrıca toprak tonlarındaki 4 lü göz farınıda. hepsinden cok memnunum. hem ii sonuc veriyor hemde cildimi tıkamıyor.zaten kapatıcıları besleyici özellikte. 1,5 yıldır ufacık tüp kapatıcı hala bitmedi kiiii sürekli makyaj yapıyorummm......:KK19:

Cok önceden sorulmus bu soru ama yinede cevaplayayim. Normalde clinique ürünleri gercektende cok kaliteli ve iyidir, markalar icinde cidden iyi bir yere sahip. Kendimde bizzat bazi ürünlerini test edip kullandim. Bazi markalar pahali olmasina ragmen beklenen kaliteyi malesef veremiyor, bu öyle degil, verdigi güzel hissi degisimi aninda fark edebiliyorsunuz, öyle haftalarca aylarca kullanmaya gerek yok.

Ancak, sizde zaten alerjik bir durum varsa kosmetik ürünlerden uzak durmanizi tavsiye ederim, yok uzak duramam diyorsaniz, clinique iyi bir secim olacaktir. Yine de deneyip kendiniz karar vermelisiniz.
Clinique ürünlerinden korkmayin, icinize sinerek alabilirsiniz:)

ben de 3 adımlı cilt bakım sistemini ve diğer bir çok ürününü kullanıyorum çok ama çok memnunum,cildim o kadar duru ki şu anda.bunu clinique e borçluyum

yazın sıcak havalarda 3 nolu hava lar soğuk olduğunda ise 2 nolu setini kullanıyorum.evet toniği sert ama ben çok memnunum.düzenli olarak kullanmaya başladığımdan beri nerdeyse hiç sivilcem çıkmadı.:KK49:

yıllardır clınıque ürünleri kullanırım makyaj malzemelerini ve cilt bakım ürünlerini
cokta memnunum cildimde hiç problem yaratmıyor
benim oldukça hassas ve alerjik bir cildim var öyle her şey kullanamıyorum hemen kaşınır reaksiyon verir
ama bu markayla cildim çok pürüzsüz ve güzel kimse cildimin problemli olduğuna inanmıyor
hiçte değiştirmeyi düşünmüyorum:21:

makyaj ürünlerini tavsiye etmem,, cilt bakım ürünleri iyi :)

X