çirkin kadın yoktur,bakımsız kadın vardır..buyrun ispatı..

Zaten yazıda ispanyolca, sihirli neşter diyor..
kadınlar bulmuşlar bi yolunu ,estetik olmuşlar..
Sonuca baksanıza..eski halleriyle kıyaslayınca süperler..

Zaten yazıda ispanyolca, sihirli neşter diyor..
kadınlar bulmuşlar bi yolunu ,estetik olmuşlar..
Sonuca baksanıza..eski halleriyle kıyaslayınca süperler..

valla gülüm bizede bukadar estetik yapılsa dünya güzeli oluruz bunlar neki hehe kolaysa tek makyajla buhale gelsinlerr

Çirkin kadın yoktur,tezi artık bir efsane oldu.Çirkin kadın olmaz mı hiç ? Bakımla sadece var olan güzellikler öne çıkarılabilir,ama estetik ayrı konu tabi.ohaoldumsmile Bu kadınlarda pek bir değişiklik yok bana göre,sadece allanıp pullanmışlar.guclubacismile

valla gülüm bizede bukadar estetik yapılsa dünya güzeli oluruz bunlar neki hehe kolaysa tek makyajla buhale gelsinlerr

canım bunlar makyajla düzeltilemeyecek vak'alarmış demek ki..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kaşlara bak hepsi havada..kaldırılmış..ama olmuş şimdi hakkını yemeyelim..
fotoşop var mıdır bilmem ama..olmuş olmuş..

valla şimdik biraz şey olacak ama bn makyajsız bu hallerinden bile güzelim makyajlı olsam miss tokat 1.si olurum hehe

koyyumda görün kaydirigubbakcemile3 hemde makyajsız yani ztn normaldede makyaj yapmam ben çok şükür allah*ın yarattığı güzelliğim var allah beni yaratırken çekmiş ztn sürmemi P kaydirigubbakcemile3

Mmmm.. özgüven doruklarda..koy o zaman fotonubuyrunnnnnnnnn

bence hiç birinde estetik yok sadece hepsinin çekindigi en kotu resimle profesyonel makyaj ve çekim sonucu olan resimleri konulmus biri zayiflatilmis biraz gerçi :))) makyaj hileleri çogu zaman estetikli izlenimi verebilir benim en kotu çiktigim resimlerimde burnum kemerli gibi gozukur halbuki hiç alakasi yok ustelikte ben burnumu kuçuk gostermek gozlerimi uzak gostermek için makyaj hileleri yapiyorum ve inanamayacaginiz kadar fark ettiriyor hatta takma kirpik kullandigimda goz yapim degisiyor resmen ayricada fotolarda fotosop oldugu gibi guzel yonleri ortaya çikartilmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…