gazelsii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
31
19
26
Merhaba arkadaşlar 12 haftalık ikizlere gebeyim bugün doktor ikisine de kız dedi anlayan var mı acaba sizce cinsiyet tahmini nedir

Eklentiler

• IMG_1852.jpeg
    IMG_1852.jpeg
    136,3 KB · Görüntüleme: 177
tabiki önce sağlıklı hayırlı olsun istiyorum ama bir kız bir erkek hep istedim acaba sonradan cinsiyet değişen var mı belki daha belli değildir

Böyle konuşmayın ya size nasip edenin gücüne gider
Kız da erkek de olsa razıyım onda sorun yok sadece daha küçük doktor vasrsayımla konuştu koz da erkek de istemenin Allah güç geleceğini düşünmüyorum koz da olsa erkek de elbette evlat tüp bebekle çöpçülük sahibi oldum ikisinin de tadına varmak istediğim için bir kız bir erkek istiyorum dedüm

Kız da erkek de olsa razıyım onda sorun yok sadece daha küçük doktor vasrsayımla konuştu koz da erkek de istemenin Allah güç geleceğini düşünmüyorum koz da olsa erkek de elbette evlat tüp bebekle çöpçülük sahibi oldum ikisinin de tadına varmak istediğim için bir kız bir erkek istiyorum dedüm
Çocuk**

Sizce benim ufaklık doktor haftaya bidaha gel dedi 12 haftalığız büyük ihtimal kız dedi

10+1 bize de bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_1404.jpeg
    IMG_1404.jpeg
    92,1 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_1405.jpeg
    IMG_1405.jpeg
    114,3 KB · Görüntüleme: 47
Tahmin alayım doktorumuz kız gibi dedi ama haftaya bidaha göreyim dedi 12 haftalığızz lütfen tahmin 🙏

Eklentiler

• IMG_5331.jpeg
    IMG_5331.jpeg
    163,6 KB · Görüntüleme: 59
Kadın
Benim 12.09.1997 eşimin 14.05.1996 Mayıs ayında hamile kaldım
Erkeğin doğum tarihine 4 ekliyip sayıyorsun kendi doğum tarihinede 3 ekliyip sayıyorsun öyleymiş yani erkek kanı 4 yılda bir kadın kanı 3 yılda bir yenileniyormuş hangi kan daha tazeyse onun cinsiyetinde ouyormuş

X