cinsiyet tayini yaptiranlar.

sonyason

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2018
10
7
36
merhabalar,doğal yollarla 2.ogluma hamileyim 3.cocugu düşünürsem kız olması için cinsiyet belirleme yaptırmak istiyorum.yakin zamanda böyle işlem yaptıran arkadaşlardan fikir almak istiyorum maliyeti nedir ve istedikleri sonucu elde ettiler mi? çocuğu olmayan ve tup bebek deneyen arkadaşlar sizin çocuk istemeniz kadar doğal bir istek bende kızım olsun istiyorum lütfen kırıcı yorumlarda bulunmayalim.sadece cinsiyet belirleme yaptıran yaptırmak isteyen arkadaşların fikirlerini almak istiyorum.

Pgt ngs gibi testlerde cinsiyet belirleniyor bildiğim kadarıyla. Bu testler de yurtdışına gönderiliyor ve sonuçlar Türkiyedeki kliniklere raporlanıyor. Aslında yurtdışında cinsiyet belirleme yasak değilmiş. Fakat bizim ülkemizde yasak olduğu için raporlarda cinsiyet bölümünü gizliyorlarmış.
Türkiyede yasak ama Kıbrısta yasak değil diye okumuştum, iyice sorup soruşturun. Bence yasak olmamalı. Seçenek olarak sunulmalı. Belki siz 3.düşünürken yasallaşmış olur :) Oğlunuzu sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim

Pgt ngs gibi testlerde cinsiyet belirleniyor bildiğim kadarıyla. Bu testler de yurtdışına gönderiliyor ve sonuçlar Türkiyedeki kliniklere raporlanıyor. Aslında yurtdışında cinsiyet belirleme yasak değilmiş. Fakat bizim ülkemizde yasak olduğu için raporlarda cinsiyet bölümünü gizliyorlarmış.
Türkiyede yasak ama Kıbrısta yasak değil diye okumuştum, iyice sorup soruşturun. Bence yasak olmamalı. Seçenek olarak sunulmalı. Belki siz 3.düşünürken yasallaşmış olur :) Oğlunuzu sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim

Bence yasaklanmali. Biliyorum biz anneler icin zor ama doganin da bir sistemi var . Konu sahibi insallah kiz evlat sahibi de olur.

evet teşekkür ederim.valla 3.cocugu kız olsun diye düşünüyorum yoksa 2 çocuk bizim için idealdi.turkiyede yasak ama kıbrısta serbestmis.ayrintili ultrason yapan doktoruma danıştım turkiyede yapılmadığını ama kıbrısla bağlantılı çalıştıklarını söyledi kibrisa gitmeden burda halledebileceğim yer var mı diye merak ediyorum açıkçası.

Benim kizim var Allah bagislasin sizlerinkini de benimkini de. :) insallah ben de bir erkek bir de kiz daha isterim :) Nasip olsun isteyen herkese
allah bağışlasın :) ya benim kızım olsa erkek olsun diye uğraşmazdım heralde,kız istedikçe erkek oldu birde bu bebegime 18 ve 19 haftada %100 kız dendi 21 haftada erkek ben şok tabi daha alışamadım bile erkek fikrine:)

allah bağışlasın :) ya benim kızım olsa erkek olsun diye uğraşmazdım heralde,kız istedikçe erkek oldu birde bu bebegime 18 ve 19 haftada %100 kız dendi 21 haftada erkek ben şok tabi daha alışamadım bile erkek fikrine:)

:) Esim erkek istiyor. Bana fark etmez ama kizim olsun isterdim eger ilk cocugum erkek olsaydi.

Sizi anlayabiliyorum.Benim bi kizim var.2. erkek istiyorum,olsun da yine fark etmez benim için.

merhabalar,doğal yollarla 2.ogluma hamileyim 3.cocugu düşünürsem kız olması için cinsiyet belirleme yaptırmak istiyorum.yakin zamanda böyle işlem yaptıran arkadaşlardan fikir almak istiyorum maliyeti nedir ve istedikleri sonucu elde ettiler mi? çocuğu olmayan ve tup bebek deneyen arkadaşlar sizin çocuk istemeniz kadar doğal bir istek bende kızım olsun istiyorum lütfen kırıcı yorumlarda bulunmayalim.sadece cinsiyet belirleme yaptıran yaptırmak isteyen arkadaşların fikirlerini almak istiyorum.
Merhabalar. Evlatlarnizi allah bagislasin. Insaniz iste her kes kendinde olmayanin arzusunda yasiyo. Benimde 2 tane kiz evladim var. Oglum olsun cok istiyotum. Ikiside gun asiri iliskiyle evulasyondan once hamile kaldim sut urunleri cok tuketirim.
Size sorum olucak cevaplarsaniz cok sevinirim.
Ogullarniza evulasyondan yani yumurtlama gununde oncemi hamile kaldiniz yada sonrami. ?
Bide sik iliskimi olmustu ?

Merhabalar. Evlatlarnizi allah bagislasin. Insaniz iste her kes kendinde olmayanin arzusunda yasiyo. Benimde 2 tane kiz evladim var. Oglum olsun cok istiyotum. Ikiside gun asiri iliskiyle evulasyondan once hamile kaldim sut urunleri cok tuketirim.
Ogullarniza evulasyondan yani yumurtlama gununde oncemi hamile kaldiniz yada sonrami. ?
Ben cvp veriyim: ogluma gun asiri iliski ile ve tam yumurtlama gunu iliski ile hamile kaldim.

merhaba bende ogullarima yumurtlama gununde hamile kaldim tek iliski hatta siz 3.deneyeceksiniz sanırım benim cesaretim yok ciddi anlamda kiz cok istiyorum ama nasip artık tup bebek yasal olsa burda keske

Bende kader verecek olan Allah hep ilk çocuğum kız olsun istedim .Ama 1 yıldır hiç olmadı şimdi de Allahım sağlıklı hayırlı ver de olsun yeter ki

merhaba bende ogullarima yumurtlama gununde hamile kaldim tek iliski hatta siz 3.deneyeceksiniz sanırım benim cesaretim yok ciddi anlamda kiz cok istiyorum ama nasip artık tup bebek yasal olsa burda keske
Merhaba cevabin icin teskurler.
Bende 2 kizimda sik iliskiyle yumurtlama gunumden once iliskiyle hamile kalmistim.
Sutlu iyecekler tuketin cay kahve asla icmeyin. we yumurtlamaya 3 gun kala iliskiyi birakin.. orgazm olayida olmasin.

Bu arada oz ablaminda 2 tane oglu var . Kan tazeleme olayina inanarak hesap yaptirdi doktora. We 2 oglandan sonra 3 yasinda kizi var simdi.
Rabbim gonlinizden geceni nasip eder insl

aa o nasil bisey hic duymadim nerde nasil yaptirdi acaba bilgi verirseniz sevinirim.
Yalnis cikanlarda oluyomus. Ama benim tadiklarmin hepsi dogru cikti. Rus takwimi denen iste erkegin yasina 4 yas ekliyces. Bayananin yasina 3 yas ekleye ekleye 2018 kadar gelecek. Kimin kani yeni tazelenmisse onun cinsiyeti olucak

X