Cinsiyet kız denilip sonradan cinsiyet değişti mi?

O zaman eşya vs almak için 20. Haftayi beklemek lazim

Hyr cinsiyet söylemediler yasal degil diye biliyorum
Doktorunuza söylerler ondan öğrenirsiniz biz 13. Haftada öğrendik sadece ben değil yaptıran herkes sonuç çıkınca öğreniyor cinsiyeti firma size söylemez ama doktora bilgi verir

Doktorunuza söylerler ondan öğrenirsiniz biz 13. Haftada öğrendik sadece ben değil yaptıran herkes sonuç çıkınca öğreniyor cinsiyeti firma size söylemez ama doktora bilgi verir
Cnm benimki gebelik olusmadan once embriyoya yapilan pgd yani saglikli embriyolarin transfer edilmesi . Gebelik olustuktan sonra herhangi bir genetik tarama yapmadim sanirim siz fetal genetik testten bahsediyorsunuz

Yok siz ayrıntılı ultrasona kadar renk olarak bir seyler almayın biz Allah'tan almamistik 4.ayda doktor kız demisti 5.ayda saklanmış arka tarafa dedi nasıl anlayamamisim dedi ayrıntilida kesin belli oluyor ama
Aaa ciddi mi. Devlet hastanesinde 11. haftada erkek olacak gibi dendi bana, ama emin olamadı daha erken dedi. 14 te bir özele gitmiştim o da kız dedi. Fakat benim içime hep erkek gibi geliyor. Hamileliği öğrendiğimden bu yana. Bugünde 16 haftadayız ama açmadı bacağı artık ayrıntılıya kaldı. Acaba diyorum kız mı, eltimin de açmıyordu ve kız çıktı ayrıntılı da o da hep kız hissetti. Ben acaba kız mı diyorum ama erkek hissediyorum hala. Sağlıkla gelsin inşallah

Bana 4. Ayda %98 kız denmişti. 5. Ayda pipisini gördük
Yeni mi başınıza geldi bu olay acaba. Bizde de 16 da kız dedi şu anda 17 deyiz. İki kızım var Allah onlara sağlık sıhhat versin. Bir de oğlum olmasını istiyorum
Belki de o yüzden doktor yanilsin istiyorum

Degısmedi benım şükr
Arkadas oglan olacak dıye alısverıs ler yapmıştı
Aklı da hep kız bebekte kalmıstı
Gecen yılın gebelerıydık ikimizde.

6.ayda fılan kız cıktı
özeldeki detaylı ultrasonla tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…