Cinsiyet kız denilip sonradan cinsiyet değişti mi?

dddxx

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2022
107
45
30
Merhaba arkadaşlar ilk öncelikle rabbim çocuk isteyenlerin kucağını boş bırakmasın. Benim ilk gebeliğim 12+2 haftamda iken doktorum kıza benziyor dedi sizce sonraki haftalarda durum değişir mi?yani kız denilip daha sonra erkek olma ihtimali var mı acaba inanın cinsiyet hiç fark etmez sağlıklı olsun yeterki. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

Bana 4. Ayda %98 kız denmişti. 5. Ayda pipisini gördük

Evet 5.ayda garanti oluyor, benim arkadaşıma da 4.ayda kız demişler arkadaşım ismini bile koydu hatta o isimle işletme kurdu ama sonraki ay erkek olduğunu öğrendiler şimdi kucağında

Evet 5.ayda garanti oluyor, benim arkadaşıma da 4.ayda kız demişler arkadaşım ismini bile koydu hatta o isimle işletme kurdu ama sonraki ay erkek olduğunu öğrendiler şimdi kucağında
İnanmıyorum gerçekten oluyor mu böyle ya yüzde 70 kız denildi bana da bakalim artık

İnanmıyorum gerçekten oluyor mu böyle ya yüzde 70 kız denildi bana da bakalim artık
Bu teknolojiyle olmaz deniyor ama oluyor, işletmesi hala kız bebek ismiyle duruyor kızcağızın

Değişti tabii kardeşimin kızdı ayrıntılı ultrason haftası geldi once doktor gördü bu erkek yahu %100 erkek nasıl kız demişim ben buna ya dedi biz de şok olduk ayrıntılı ultrasona kadar güvenmeyin orada netleşiyor cinsiyeti bilemeyen doktor üstelik yılların yılı doktoru

Evet benim arkadaşım özel hastaneye gidiyordu 3bucuk yıl önce işte orda kız dedi doktoru snra ayrıntılı ultrasonda erkek olduğunu öğrendiler. Alışveriş hemen yapmayın bence 16 yada 20 haftadan snra ayrintilida netlessin bence once

Yaaa o zaman beklemek lazim bana 12 . Haftamda kız dedi doktorum .acikcasi ben rutin kontrolüme gitmistim hic beklemiyordum cinsiyetini bana söyleyeceğini çünkü cok erken gelmisti bana o haftalar

Vay canına yahu madem oyle net kestiremeyecekse doktorlar niye hastalara boyle tahminde bulunuyorlar anlamıyorum

iyi doktora denk geldiysen sorun yok eşya almayı düşünüyorsan küçük şuan biraz daha bekle

Yaaa o zaman beklemek lazim bana 12 . Haftamda kız dedi doktorum .acikcasi ben rutin kontrolüme gitmistim hic beklemiyordum cinsiyetini bana söyleyeceğini çünkü cok erken gelmisti bana o haftalar
Yok siz ayrıntılı ultrasona kadar renk olarak bir seyler almayın biz Allah'tan almamistik 4.ayda doktor kız demisti 5.ayda saklanmış arka tarafa dedi nasıl anlayamamisim dedi ayrıntilida kesin belli oluyor ama

Yurt dışına tarama testi verdiniz mi? genellikle en doğru sonuç onların ki çıkıyor. Çünkü bebeğin kromozomlarına kadar bakıyorlar.

17. Haftaya kadar kız dedi doktor özel hastane aletlerin hepsi o dönemin son teknolojisiydi üstelik sonra başka bir doktora gitmek durumunda kaldım orada ògrendim erkek olduğunu bayada bir kıyafet vs almıştım neyseki etiketleri fişleri duruyordu değiştirmiştim ama aldıklarımı yine ne olur ne olmaz diye unisex almıştım . Bir hamilelik daha geçirirsem cinsiyetini öğrenmeme kararı aldım

Genetik incelemede embriyonun kromozomlarina bakildi cnm
Tamam bu testte cinsiyet de söylüyorlar işte ve o kesin oluyor ultrasondan daha kesin yani
Size cinsiyet bilgisi vermediler mi kromozom testi sonrası?

Vay canına yahu madem oyle net kestiremeyecekse doktorlar niye hastalara boyle tahminde bulunuyorlar anlamıyorum
3 doğum yaptım benim başıma gelmedi ama işte arkadasiam doktoru bacak arası boş bak kız demis göstermiş üstelik 16 haftada da yine kız demiş ayrıntılı da erkek çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…