Cinsellikten neden soğudum? Bir fikri olan var mı?Paylaşalım...

eeesss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.522
9
34
Öncelikle sorunlu bi evliliğim var önceden okuyanlar bilirler.ve bi sorunumu daha paylaşmak istedim özel olsada hepimiz bayanız.en iyi biz birbirimizi anlarız değilmi?ben 2 senelik evliyim baslarda cinsel hayatımız çok güzeldi ama 7,8 aydır bende bi cinsel isteksizlik var.yasanan problemlerin etkisi bu duygumda büyük biliyorum belkide psikolojikmen ama eşimi eskisi gibi istemiyorum.onu arzulamıyorum,yanyana yattığımızda aklıma sadece uyumak geliyo.eskiden böle değildim onu her zaman isteyen biriydim ama artık böyle değil.o istediği için oluyo işte.o böyle değil ama onda bi sorun yok herzaman istekli bana karsıı beni mutlu etmeyede çalışıyor ama ben hiç bi şekilde tatmin olamıyorum.olsamda çok az oluyorum,bu kezde kuruluk oldugu için ilişkinin anlamı kalmıyor:KK43: üzülüyorum bu duruma ama yasadıgımız problemlerin bunda etkisi var gibi geliyo ne zamandır kavga ediyoruzz o zamandan beri var bende bunlar.bana sen eskiden böyle değildin şimdi ben yanasmasam bana yanasacağın bile yok diyor.ben yok canımm yoruluyorum işte falan deyip geçiştiriyorum.ama o pes etmiş değil ben istemesemde hala istekli.sadece o istiyo diye ilişki yaşamak istemiyorum.arada yanyana yatarken ne olurr bu gece olmasın diyorum içimden..neden böyle eşime karşı soğudumm ve onu istemiyorum sizce bayanlar.biraz açık yazdım ama kusura bakmayın paylaşmak istedimm.aranızda bu sorunu yasayan varmı bi fikir verebilecek bana.cvplarınızı bekliyorumm tsk ederim hepinize şimdidenn

nadasa mı bıraktın kendini?
eğer sorunlar aşılamayacak derecede değilse
ve kindar bi yapıda değilsen
evliliğin mutluluğun için olumlu taraflardan bakıp
genç olmanın, evli olmanın, kocandan her anlamda ilgi görmenin değerini bil derim.

genç olmanın, evli olmanın, kocandan her anlamda ilgi görmenin değerini bil derim.

aynen katılıyorum.

doktora gitseniz kuruluk için doğum kontrol hapları kuruluk yapyormuş mesela öyle duymuştum ...

canim belki bazi sebeplerden dolayi kirilmis olabilirsin belki gecici bir durum da olabilir ama
bir de tersini dusun inan daha kotu daha onceleri yasamis biri olarak soyluyorum

canım aynı sorunları bende yaşıyorum yazını okurken dedim aynen ben ama ben doğum kontrol hapı kullanıyorum ve doktorum hapın yapabileceğini söyledi zor ne bileyim allah yardımcımız olsun:1no2:benneyaptımki

Antidepresan kullanıyorsan yan etkisi olabilir. Onun dışında biz erkekler gibi bir tarafımız istediği zaman cinselliği istemiyoruz, sevdiğimizin yakınlığını sıcaklığını hissetmek için istiyoruz. O aşamayı eşin direk geçiyorsa o da cinsel ilişkiden soğutuyordur seni. Normaldir canım yalnız değilsin. Biz erkeklerden onları sevdiğimiz gibi onların da bizi sevmesini bekliyoruz. Onlar sadece uzuvlarına göre hareket ediyorlar. :mymeka:

bizdede uzun zamandır tam tersi.tartışmalarımız artık bizi iyice tüketti.ve eşim artık bana uzak.bugün 2 hafta bitiyor ve biz daha birlikte olmadık.gerçi bende tam olarak arzulamıyorum ama onun erkek olarak bu kadar uzak olup arzulamamsı beni iyice gerdi.gayet de güzel bir bayan olmama rağmen eşim bakmıyor bile.biliyorum bu ciddi bir sorun ama artık üstünde durmuyorum çünkü bende yoruldum.hep bir bahanesi var.işler kötüyken kötü die,iyiyken yoruluyorum die,hiçbişi olmassa uykum var deyip zaman geçiyor.zaten pek düzenli değildik 1 aydır iyice tökezledik.buraya yazdım kusura bakmayın konu açacaktım ama utandığımm için açamadım senağlama.o kadar konu okudum hiç benimki gibi bir konu bulamayınca arkadaşın sorununun altına yazıp rahatlayım dedim.

derim ki eşin seni herşeye rağmen istiyorsa şükret ve kıymetini bil..beterin beteri var!!!!!!!

benim araştırdığım kadarı ile zamanın da yaşanmış kavgalar tartışmaların çok etkisi oluyormuş bu durumlarda.mesela ben biraz zorlu bi nişanlılık dönemi geçirdim.şu an evliyim 8 aylık.bende ki sorun eşimin ya da benim arzulamamam değil de benim tam anlamıyla orgazm olayını yaşayamamam ve yaşıyomuş gibi davranmam.bilmiyorum belki yeni evliyiz ilerde olur diyorum.kullandığım bazı ilaçların etkisindendir diyorum.ama size tavsiyem psikiyatriste gitmeniz.benim durumumda bi değişiklik olmazsa ilaçları bıraktıktan sonra özellikle ben gidicem.

Evliliğinizde yaşadığınız sorunları okumuştum .. Canım eşine karşı hissettiğin olumsuz duygular , yaşananlardan kalan öfke kırıntıların , kırgınlıkların ,incinmelerin cinsel hayatı olumsuz

etkileyor olabilir ... Bunu duymuştum , bir başka tanıdığımın başına gelmişti...

Ama böyle olumsuz devam etmesini önlemenin yolunu bulmalısın , önemli bir şey çünküCADIARZU

ısteğini artırmanın yollarından bazılarını deneyerek işe başla bence :teselli:

Son düzenleme:
doktora gitseniz kuruluk için doğum kontrol hapları kuruluk yapyormuş mesela öyle duymuştum ...

bende haptan dolayı olmuştu ve
kocam bana yaklaşacak diye bazı geceler aklım çıkıyodu
çok şükür ilacı bırakınca kurtuldum
bu durumlar için kayganlık sağlayan bi jel var
adı gleitgelen jel 7.50 lira eczanede var
ama bunu yasadığınız problemlerde etkiliyo olabilir
ben öyle olurdum kavgalı kızgın olunca sinrim bozuk olunca mümkün değil
kocamın bana sokulmasını istemezdim zerre kadar içimden gelmezdi

Ben bunun hapla falan ilgili oldugnu düsünmüyorum...CADIARZU

Cinselik erkek ve kadinlar arasinda cok farkli bir yer aliyor ve farkli algilaniyor...:kahve:

Biz kadinlra mesela sorunlarimiz dertlerimiz oldugu zaman cinselligi düsünmek bile istemiyoruz...erkekler böyle degil hatta tam tersi onlar cinsellikle bir bakima desarj oluyor...stress atiyor...sorunlari olsa cinsellik arzusu duyabiliyorlar...CADIARZU

Asil problemin nerde oldugnu sende biliyorsun...evliliginde olan sorunlarin mutlaka yatak odasinada yansiyor güzelim...kadinlar beyinleri ile duygularini bir bütün olarak algilar..kafan bozuk oldugu zaman beraber olmak istememen gayet dogal...:nazar:

Bence sirf o istiyor diye beraber olmak yerine al esine karsina konus...böyle yaparak sadece bu sorunun daha cok büyümesine sebeb olursun...cünkü istemeyerek yedigin bir yemek bir zaman sonra kusturur...ve o zamanda cok daha büyük sorunlarla karsilasirsin..:kahve:

Esine cinsellikten sogudugnu söyleyebilirsin...bunda hicte abes birsey yok ayrica bunu esinle degilde kimle paylasacan?? Belki adamin senin bu düsüncelerinden haberi bile yok...:nazar:

Umarim cözersiniz:1hug:

bizdede uzun zamandır tam tersi.tartışmalarımız artık bizi iyice tüketti.ve eşim artık bana uzak.bugün 2 hafta bitiyor ve biz daha birlikte olmadık.gerçi bende tam olarak arzulamıyorum ama onun erkek olarak bu kadar uzak olup arzulamamsı beni iyice gerdi.gayet de güzel bir bayan olmama rağmen eşim bakmıyor bile.biliyorum bu ciddi bir sorun ama artık üstünde durmuyorum çünkü bende yoruldum.hep bir bahanesi var.işler kötüyken kötü die,iyiyken yoruluyorum die,hiçbişi olmassa uykum var deyip zaman geçiyor.zaten pek düzenli değildik 1 aydır iyice tökezledik.buraya yazdım kusura bakmayın konu açacaktım ama utandığımm için açamadım senağlama.o kadar konu okudum hiç benimki gibi bir konu bulamayınca arkadaşın sorununun altına yazıp rahatlayım dedim.

derim ki eşin seni herşeye rağmen istiyorsa şükret ve kıymetini bil..beterin beteri var!!!!!!!

Tartışmalarınız cinsellikten dolayı mı oluyor, yoksa başka nedenlerden oluyor da eşin sana ondan mı yaklaşmak istemiyor. Malum tartıştıktan sonra sevdiğin insanın koynuna girmek çok cazip gelmiyor olabilir. Bir de eşinin belki cinsel sağlık sorunları var. Yani umarım yoktur da çoğu erkek bunu kendine bile itiraf edemez, yorgunum en güzel bahane olabilir. Onu etkilemek için klasik kadın taktiklerini kullan. Bir de çoğu zaman hepimizin cinsel ilişkiden önce öpülmeye sarılmaya sevilmeye ihtiyacımız oluyor. Ön sevişme denilen şey çok çok önemli özellikle biz kadınlar için. Ne bilim masaj yap ona, ayaklarına baldırlarına, beraber duş falan alın. (Çok açık yazdım ama :eek: ) Ruhu dinlendikten sonra bedeni de seni arzular eminim. Herkesin ilişkisi farklı farklı. Allah hepimizin gönlüne göre versin ne diyim. yerimseniben

kırgınlığını üstünden atamamışsın sanırım.
zaman her şeyin ilacı.
diğer sorunlar düzeldiyse bu da düzelecektir.

bende de var o sorun 1-2 aydır..
yaşanan sorunlar benide bu anlamda etkiledi sanırım..zaten fazlada yaşayamıyoruz cinselliği..
5 iyiysek,3 gün kötüyüz,tartışmalıyız..böylede olunca insanın içinden gelmiyo zaten

Tartışmalarınız cinsellikten dolayı mı oluyor, yoksa başka nedenlerden oluyor da eşin sana ondan mı yaklaşmak istemiyor. Malum tartıştıktan sonra sevdiğin insanın koynuna girmek çok cazip gelmiyor olabilir. Bir de eşinin belki cinsel sağlık sorunları var. Yani umarım yoktur da çoğu erkek bunu kendine bile itiraf edemez, yorgunum en güzel bahane olabilir. Onu etkilemek için klasik kadın taktiklerini kullan. Bir de çoğu zaman hepimizin cinsel ilişkiden önce öpülmeye sarılmaya sevilmeye ihtiyacımız oluyor. Ön sevişme denilen şey çok çok önemli özellikle biz kadınlar için. Ne bilim masaj yap ona, ayaklarına baldırlarına, beraber duş falan alın. (Çok açık yazdım ama :eek: ) Ruhu dinlendikten sonra bedeni de seni arzular eminim. Herkesin ilişkisi farklı farklı. Allah hepimizin gönlüne göre versin ne diyim. yerimseniben

tartışmalar herhangi konulardan oluyo ama pek aktif bir cinsel hayatımız yok.eşim düşkün değil.ben kendimi daha düşkün hissediyorum çoğu zaman ve buda benim kötü hissetmeme sebep oluyor.bu durumu kimselere açamıyorum çok sıkıntı veriyor bana.doktora gidicem en sonunda.aklıma kötü şeyler geliyor.konuşmaya çalışıyorum ama bahaneler hep hazır doğru düzgün bir sonuç çıkmıyor.evlenmeden önce bile o kadar düzenliydikki evlendikten sonra oldu olanlar.bilemiyorum böle bi sorun burda bile baktım bulamadım.

canım sorunlarınızı bilmiyorum ama
bunları eşinle konuşmalısın ne hissettiğini söylemelisin
yaşadıklarının sana neler yaptığını anlatmalısın
her yaşadığın sorunu çözümlemeden unutup sırtına yüklersen
ileride en ufak bir olayda hepsi hooop aklına gelir ve bu yük artık sana ağır gelmeye başlar
bu yüzden tek çözüm tatlı dille, ağlamadan, güçlü durarak sorunlarını eşinle halletmelisin
mutluluklar canım...

bende 1,5 yıllık evliyim ve bu hazzı sadece bir kez yaşadım oda 2 ay önce insan böyle olunca hep aynı hazzı yaşamak istiyor ama olmuyor işte evliliğimin ilk başlarında çok sancı çektim 6 ay boyunca sancılı birliktelik yaşadım ne jeller kullandım ama hiç biri işe yaramadı şimdi acı çekmediğim için bile şükrediyorum bende hazzı almak isterim ama olmuyor bence tamamen psikolojik bir şey nişanlıyken ve evliliğimde çok sarsıntılar yaşadım şimdi iyiyiz ama insan o günleri unutamıyor herşeyin hayırlısı

X