Cinsellikten neden soğudum? Bir fikri olan var mı?Paylaşalım...

kızlar baska yazan yokmu bana bekliyorummmm

hayır guzelım daha ne beklıosun kı?kımımız doktorsa gıt dedı kımımız al kocanı karsına otur konus dedı.yanı zaten baska bı alternatıf de yok gıbı gozukuo bu yazılanlardan bı sonuca varamadın mı?problemını cozemedın mı?

evlilikte sorunlar elbetteki yaşanıcak.her ailede olabilir.sorun ne olursa olsun,onu yatak odana girince dışarda bırakmalısın.eşinle birlikteyken sana yapılan haksızlıkları düşünüyosan,soğukluk yaşaman gayet doğal.
evliliğin içinde tek ayrı ve içine sorunların karışmayacağı tek yerdir yatak odası.yani cinsellik farklı bişi,yaşadığın sorunlar farklı.kavga bile etsen.

ya canim kocani elinde tutumaya bak bence yanlis yapiosun. soguklugunu belli etmemeye calis ki kocanin gözü disarda olmasin. e hadi 1.sinde alttan aldi 2.de altan aldi seni ama nereye kadar? zaten cogu aldatilmalarda böyle olmuyor mu? ben´ce dikkat etmelisin:1closedeyes:

fikirleri olanların düşüncelerini bekliyorum arkadaslarr hepinize tesekkür ederim

buna benzer bi olay yasadığım olumsuz seylerin etkisiyle benim basıma geldi okadar cok seviyor ve istiyordumki oda beni ama son 3 aydoır kesinlikle bana dokunmasını bile istemiyodum hatta tam bi ay erteledim yanastımadım kendime ama bunda benim bi sucum yokki yasadığım bi kaç olay beni bu sekilde yapmıstı dr gittim ve bana vitamin verdi b 12 vitamini . istersen bi arastır b12 vitamini sinir sistemini düzenleyen bi vitamin en azından takviye olur son bir aydır çok iyiyim çok sükür eskisi gibiyim inan bana eger bi caresine bakmassan eşinde zamanla soğur senden e vlilikte cinsellik çok önemli hemde bizim aklımızın alamayacağı kadar istersen sende b12 vitaminine basla ve birde vitamin shop larda damlalar var .vajinaın kayganlasmasına yardımcı olan damlaradan..biliyosun kadınlarda arzu olmayınca vajinada kayganlaşmıyo. vajinanın kayganlasması hem kadının istekli olduğunu hemde ilişkiyi istediğinin belirtisidir. vajinadaki kuruluk ilişkiyi olumsuz yönde etkiler

ha birde unutmadan dr um bana demiştiki ilişkiye başlarken ön sevişmeyi uzun tutacaksın hemen ilişkiye girmeyeceksin ortam cok sessiz olsun gerekirse seni rahatlatan bir müzik aç dedi.bazen erkekler hemen işlerini bitirmek istediğinden kadında olumsuz duygulara sebep olabiliyormus .kiii zatan kadında yasadığı kötü seylerin etkisi büyükse ilişkite odaklanamaz buda cok can sıkıcı olur dedi dr dedkleri bunlar. birde ilişkiye girerken aklına asla farklı düşünceler getirme sadece yasadığın ana odaklan aklına gelen moral bozucu seyleri kov gitsin kafandan dedi. simdi dr dediklerini yapıoyorum. acil sifalar dilerim sanada arkadasım sıkma canını inan bana herseyin bası moral

çok sağol canımmm tsk ederim ama biz gün geçtikçe dahada kötü oluyoruz cinsellikten değildeee psikolojidenn :KK43:

X