Cinsellikten neden soğudum? Bir fikri olan var mı?Paylaşalım...

arkadaslar benımde sounlu bır evlılıgım var okuyanlar bılır ve aynı durumun daha kotusunu yasadım gectıgım yıllarda en sonunda esım bundan sonra yapacaklarımdan ben sorumlu degılım dedı bu benı altadacagının sınyelıydı bı arkadasla konusurken olayın hem psk lojık hemde hormonel olabılıyormus bı tanıdıgındada aynı sorun varmıs onu ÇAPA TIP FAK. ANDROLOJİ bölümü var oraya gıtmıs bende gıttım bazı muayane ve tahlıler sonucunda hormonel oldugu anlasıldı yanı ısın psk yanıda var ama 1,5 cıvarında olması gerekn homon bende 0,5 dı yanı yarısından daha az rakamı tam hatırlamıyorum yanlıs olabılır ama yanı ucte bırı kadardı anlıcanız ılac verdıler sımdı daha ıyıyım ama bu defada psk bozuk aslında karsı cınsı ıstıyorum ama kocam gozumun onune glınce vaz gecıyorum bazende engel olamıyorum herseyı unutum o ana dalıyorum ozaman daha ıyı hıssedıyorum bence sende gıt cok ıyı ılgılenıyorlar ozel hastane gıbı ısyerınden ızın alıp gıttıgım halde cok cok ıyı ılgılendıler sagolsunlar TAFSİYE EDERIM

öncelikle kusura bakmayın 3 gündür nete giremedim yazamadım bü yüzden öncelikle eşimin cinsel bi problemi yok çok sinirli asabai kavgamız eksik olmaz ama cinsellikte onun bi sorunu yok o kendini ve beni mutlu etmek için herşeyi yapıyo(cinselliktee) ama ben sorunlar yasadıkyasayalı soğudum cinsellikten o anda onun bana yaptıkları aklıma geliyoya itiklemek geliyo yanımdan onu.o bana güzelde yaklaşsa yasadıgımız sorunlar beni etkiledi diye düşünüyorum çünki eskiden cinsel hayatımızz çok güzeldii.böyle değildi bende gayet istekli bi bayandım.onda hala bi sorun yok ama bende var bu sorun işte istekli olmayıncada bişeyde hissedemiyo insan doğal olarak buda beni bunaltıyo.oda farkında eskisi gibi bana karşı çok arzulu değilsin diyo ben bişekilde geçiştiriyorum uykum geliyo biliyosun erken uyurum falan diye.bence oda evlendikten sonra kadınlar kendini salarya öle bi tahmin yürütüyo aklında bende yok falan diyorum bi şekilde yürüyo işte ama ESKİSİ GİBİ DEĞİLL..bunların büyük etkeni psikoloji bencede.karsınızdaki insan yatakta siziz arzulasada deli divanede olsa ruhunuz dinlenmeyince kalbiniz kırılılncaa yatak cinsellik hepsi boşş bunu anladım hersey sevgiyle yaratılır bence kavgaların oldugu bi yerde cinselliğide bu kadar yer kalır haksızmıyımm??? yuvarlanıp gidiyoruz bakalım

birde doktora gitmiş olsam bile hangi bölüme hangi doktora gitmeliyim ve nasıl anlatmalıyım ne demeliyim :) böle bi durum hiç yasamadımm tecrübeleriniz varsa anlatın

canım bende eşimle tartıştığımda içimden hiç ona yaklaşmak gelmez en azından önce gönlümü almasını isterim ama erkekler maalesef bizim kadar duygusal düşünemiyolar bu konuda.sanki bu sadece bir bedeni ihtiyaç bizde ihtiyacımızı karşılıyormuşuz gibi bir mantıkla hareket ediyolar.
o yüzden seni çok iyi anlıyorum ama ne olursa olsun yinede evliliğinin daha kötüye gitmesini istemiyosan bu konuda biraz daha çaba sarfet.eşin seni arzuladığında bütün kavgalarınızı sil kafandan sadece ilişkine yoğunlaş.biliyorum zor ama bu şekildede evliliğini daha büyük bir çıkmaza sokarsın
keşke erkeklerde biz kadınlar kadar duygusal ve ince düşünceli olabilseler.

bu yaşadıklarınız bana göre tamamen psikolojik, yaşadığınız sorunlar yüzünden artık eşinize dokunmak bile istemiyorsunuz. her kadın kadınlığını yaşamak ister, banada 40 yıl dokunmasalar umurumda olmaz. geçenlerde zayıflamak adına maydanoz suyu içmeye başladım. nitekim zayıflamaktan ziyade başka şeylerede çok yardımcı oldu. tavsiye ediyorum. kaynatın için. en azından kuruluğunuzu giderebilir. belki size biraz istekte verir.

cnm içinden onu o an itelemek gelmesi cok normal.yatağa girerken kıyafetlerle beraber duygularınızı ve kırgınlıklarınızı özünüzü de cıkaramıyoruz ki. bence bahane uyduracağina ona gerçeği anlat kavgalardan kaynaklanıo isteksizlik de boylece en azından o da caba sarfeder gonlunu almak için ya da o gecenin gununu kavga etmeden geçirmek için:KK66:

Bende bu sorunu yaşiyorum malesef canim
eşimle hiç bir kavgam olmadi asla incitmedi
ama hiç istekli değilim nedense
böyle olmasini istemiyom ama bende anlam veremiyom
dr.gitmek lazim aslinda normal olmadiğimin farkindayim:nazar:

bencede canım esınle konusmalısın ve evlılıkte problemler tartısmalar tabııkı oluo ve ıster ıstemez her ıkı tarafta etkılenıo.hatta oyle zamanlar oluo kı neden gozunun ustunde kasın var olayına bıle donuo.ama bırde esının acısından bak konus dememın nedenı bu,senın boyle dusundugunu bılmıo fark etmıo belkıde.ve sen ıstemıye ıstemıye oldugunu yalnızca o ıstedıgı ıcın dıosun.acaba esının boyle bı dusuncesı olsa ve psıkolojık etkılendıgı ıcın su an senın gıbı yaklasmasa sende fark etmez mısın?yada ne hıssedersın.?

bence jinekoloğa gitmelisin hormon testi yaptırmalısın. sonrada çıkan değrlere göre çözüm yolu bulursunuz canım.

ayrıca uzmanlara göre psikolojik sorunlarda cinsel isteği azaltabiliyormuş,destek almalısın bence

canım önce kendi kafanda çözmelisin bu olayı ama eşine karşı bukadar soğuyacak çok kötü bişey olmasa gerek bence içinden çıkılmaz hale gelmeden sorun bir dr a danış yardım al sonuçta bana göre tabi sex evliliğin temeli o biterse baya zora girer işler yanlışmıyım sizce?

doğru belkide bi yardımgerekiyo ama hersey psikolojik gibbi geliyo bana 1 haftadır hiç ilişki yasamadık mesela eşim cinselliğe cok düşkün oldugu halde seziyorum ondada huzursuzluk var hiç yanasmadıgım için ama bana olan davranıslarına biraz dikkat etse bööyle olmayacaktı belkidee :KK43:

insanda zaman zaman boyle durumlar olur ama bence kendınızı bıraz zorlamanız lazım çunku boyle gıdersenız daha da kotuye gıder

bende bundan korkuyorum zatend aha kötü olmaktan

Diğer konunu okudum....
Böyle bir kocayı arzulamaman değil arzulaman garip olurdu...
Birlikte oturup konuşmanız gerek, yada bir evlilik terpistine gidebilirsiniz...

canim esine cok kirilmisin herhalde ondandir. kafanda bu olayi büyütükce daha da artar. bence sen esinle kirildigin zaman ve kötü bir huyu oldugunu, seni kirdigini ona anlat. Kavga halinde birbirinizi cok yipratmamaya özen gösterin. Bence sen bir kagit kalem al ve esine nasil asik oldugunu ve bütün iyi ,güzel huylarini yaz göreceksinki kendini daha iyi hissedeceksin.

Sanırım bazı dönemlerde bu sorunu çoğumuz yaşıyoruz. Bende evlendikten 8-9 ay sonra aynı sorunu yaşadım. Mümkün olsa hiç yanına yaklaşmayacaktım. Ama o dönem bir geçiş dönemiydi sanırım ve haftanın 3-4 günü tartışırdık. Haftada bir bile ilişki bana çok zor geliyordu. Resmen kaçıyordum eşimden. Erkenden yatıyordum. Çok yorgunum falan gibi bahanelerle. Sonra durumu kendimce değerlendirdiğimde birşeyler yapmam gerektiğini farkettim. Ben etkileyecek, kendimi daha rahat ve iyi hissedeceğim şeyler yapmaya başladım. Hatta hatta afrodizyak etkili yiyecek ve içecekleri araştırıp yedim. Ama çabalarım boşa gitmedi. Bir süre sonra kendimi eğitmiş ve daha istekli bir kadın olarak geri dönmüştüm. Şimdi iyiki bukadar çabalamışım diye düşünüyorum. Sende sorunları eşinle konuşup çözdükten sonra (sorunlarını net olarak bilmiyorum. umarım çözülebilecek şeylerdir) kendini biraz şımart. Senden başka hiç kimse neye ihtiyacın olduğunu daha iyi belimez.

kızlar baska yazan yokmu bana bekliyorummmm

X