Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında sizin nasıl ya da ne sıklıkta seviştiğiniz kimsenin umurunda değil. Ama belli yaşı aşmış, yıllardır evli, çoluklu çocuklu insanlar sevişmenin her türlü şeklini çözmüştür, ortama göre davranmayı bilir. Hele ki evde çocuklar varken...

Mesele benim açımdan bakınca komşular değil mesela. Onun çözümü kolay. Ama çocuklar sıkıntı. Hep bu yaşta kalmayacaklar, 2-3 sene sonra ne yapacaksınız? Zevk almadan mı sevişeceksiniz ya da toptan sevişmeyi mi bırakacaksınız? Nasıl olacak yani, planınız nedir?
Çocuklar küçük olsa bile her şeyi onlara işliyor , ilerde belki farkına varacaklar. Büyük olanın uykusu ağır diyor ama bu kadar yüksek sese mutlaka denk gelmiştir

Buraya yeni taşındık 2 gün oluyor. Ve ben ilk defa boyle bir binada oturuyorum. Isı ve ses yalıtımı var dendi. Bina yeni bir bina.. ama gece bayanın sesi gelince aklıma geldi. Daha önce hem mustakil evler tercih edince böyle bir sey duyup araştırmadık. Bilsem macera olsun diye gelip sormam. İlk yorumlarda bir arkadaş dedi ve birazdan daha musait olunca araştıracağım.
biz de hep mustakil evde oturduk, sonra nisanlimla apartman dairesine tasindik, yatak odasinin yan daireyle bitisik olmamasina dikkat ettik ona gore sectik. sonra tekrar tasindik onda da oyle bir sansimiz yoktu tasinmadan ses yalitimi yaptirdik. cunku odalar bitisik olunca her sey duyulur yani siz de fark etmissiniz zaten, yalitimdan ya da sessiz olmaktan baska careniz yok. bu her yer icin gecerli mesela otel odalari da ayni. esinizle hic otelde kalmadiniz mi?

Acaba bu mesleki bir şey olmasin sürekli askerlerin içinde eğitim o mu ekşin çok

Belki ondan dolayıdır sürekli sert olması hanı

Yat
Kalk
Sürün
Çek bacağı
Kaldır kalçayı
Burası asker ocagi ana kucağı değil
Koş
Daha hızlı
Daha hızlı
Yuvarlan
Dön arkani
Hadi
Cezalisin
Çek şinavi
Mars marş
Arş arş ver tekmili
Yürü
Dön sola
Dön sağa

Allah allah allahhhh alla allaaaa :KK8::KK8::KK8::KK8:

Son düzenleme:
Lojmanların yatak odalarında yan iki daire arasında yalıtım var bilin isterim. Uzun zamandır yaşıyorum. O kadar da abartı değil gruplaşma dedikodu vs aslında ama neyse size öyle denk geldi belki de. İlişkiye gelince hard ne onu hiç anlamadım. Madem cekiniyorsunuz daha az ses le de yapılır diye düşünüyorum. Yani en fazla ne kadar sesli olabilir ki :)

yorumlardan rahatsız olunca bazılarında neyin yarası varsa demekde moda oldu.
son cümlenizde yazdığınız gibi fikir alışverişi sadece🤷‍♀️ çocuklarla sesli sevişme nasıl oluyor diye sorguladı insanlar doğal olarak.
artık apartman dairesinde yaşama geçtiğinize göre sizinde sorguladığınız nasıl olacak diye sorduğunuz gibi.
Cocukların psikoloji iptal.Daha kucuk ıdrak edemez demıs bıde.6 aylık mı kucuk olan merak ettim?

Bizim alt katta yaşı geçkin çiftler vardı. Sevişirken küfür, bağırma, kadının inlemeleri, şak şuk sesler bir ton şey. Ben hiç de aa ne güzel sevişiyorlar demedim, bir iki uyardım baktım olmuyor her seferinde polis çağırdım. Akşam misafir var bunlardan ses geliyor, gecenin körü uyuyoruz seslerine uyanıyoruz o derece şiddetli. Sonunda taşındılar. Bence kesinlikle ses yalıtımı yaptırın.

burada çeşit çeşit insan var her çeşitinde kendine göre bir fikri zikri var. kendi yaşanmışlıkları var. size kimseyi rahatsız etmek zorunda değilsin diyenlerin rahatsızlıkları olmuş daha önce bu mevzuda yazmış zaten birisi. bu şekilde cevaplar almanızda normal geldi bana konu açtığımızda her çeşit cevap gelebileceğini biliyoruz neticede.
yazım tarzınızdan kendinizi ifade ediş biçiminizden bunları göğüsleyebilecek biri olduğunuz anlaşılıyor o yüzden hoş bulmadım ben kimin ne yarası varsa şeklindeki çıkışınızı.

ayrıca zaten sunulmuş çözüm önerileri var.
ya yalıtım ya sessiz sevişmeyi öğrenme.
başka bir seçenek yok ki daha nasıl bir öneri beklediğinizi anlamadım.
Bakın yineliyorum ben buraya komşum rahatsız oluyor diye ondan yakınmaya gelmedimki zaten. Sesin gidebilecegini düşünüp, hani napabilirim acaba diye sordum. Simdi bazı seyleri tecrube etmeden bilemiyorsunuz. Bize ev ısı ve ses yalıtımlı dendi ama, ben kadının sesini duydum. Zaten o vakitten sonra olabilecekleri düşünüp ne yapabilirim acaba dedim?

Çünkü bir başkası için seks hayatını pasiflestirmek iyi değil lakin ben demedim ki bunu komşum çekmek zorunda diye. Hiç ihtiyac duymadığımızdan yalıtımın extra yapıldığını bilmiyorum öğrenmiş oldum. Zaten amacımda buydu yani 😊

Yara mevzusu ise.. sanki ben umrumda değiller demişimde böyle bir sey yazmış gibi bir tutum içerisinde bulunulunca. Derdi kimleyse onunla çözsünler diyeydi. Sanki o komşu benim ve önemsememişim gibi saldırı bana oldu. Iyi de cözüm aramasam neden buraya sorayım ki?

Bizim alt katta yaşı geçkin çiftler vardı. Sevişirken küfür, bağırma, kadının inlemeleri, şak şuk sesler bir ton şey. Ben hiç de aa ne güzel sevişiyorlar demedim, bir iki uyardım baktım olmuyor her seferinde polis çağırdım. Akşam misafir var bunlardan ses geliyor, gecenin körü uyuyoruz seslerine uyanıyoruz o derece şiddetli. Sonunda taşındılar. Bence kesinlikle ses yalıtımı yaptırın.

Yaşı geçkin derken ne kadar geçkindi? 50+’dan sonra bana çok garip geliyor bu derece ekşınlı seksler 🥲

Ferhan bu arkadaşlar sert hard seks seviyormuş bak iki kere yazdım 🤣
Ama evde iki çocuk var ne yapsınlar 🙄
Aaaa bu konu sahibi de hiçbir şeyden ödün vermek istemiyor.hem komşulara ses gitmeyecek hem hard sekse devam, hem çocuk çocuğa karışacak yine eski harda devam.birisi bacımıza hayatta her şeyin bir bedeli olduğunu anlatmalı.yakında 1 çocuk daha yapayım ama ben bakmayayım ne tavsiye edersiniz falan diyecek.oy toplayıp herkesi attırın da cinsel hayatı pasifize olmasın hanfendinin malum kimsenin ulaşamadığı ûlvi bir durumu icra ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben o saatte ses duysam uyku sersemi birini boğazlıyor herhalde derim 😂
Ben ilk taşındıklarında gece uyanıp alttaki kadın ağıt yakıyor, biri öldü galiba demiştim. Eşim benden önce duyup uyanmış sus sus öyle bişey değil demişti şoklara girmiştim :KK70:

Merhaba arkadaşlar..

Hiç böyle bir konu açacağım aklıma gelmezdi. Buradan komşu şikayetleri okuyunca tedirgin oldum :-)

Biz yeni bir şehre tayin olduk. Normalde biz eşim polis diye lojman haklarımızı kullanmadık ve yine ayrı yerden tuttuk. Asker ve polis eşleri bilirler lojmanların enteresan bir aurası var. Nedendir bilmem ama, guruplaşma, dedi kodu, çekememezlik cok fazla oluyor. Karı- koca biz de böyle şeyleri sevmeyince hep uzak kaldık.

Evi ben gelip tuttuğumda bina yeni ve boştu. Biz gelene kadar hepsini askerlere kiraya vermişler dolayısı ile farklı teşkilat ama yine lojman gibi olmuş :KK70:

Şimdi diğer dairelerin yatak odası konumu nerde bilmiyorum ama, galiba bizim yatak odası tahmini olarak yan dairenin Amerikan mutfak olarak kullandıkları oda. Çünkü bizimki onun ters yönü Amerikan mutfak ve çok geniş olduğundan dolayı onlar da bizim gibi günlük oturma alanını oraya yapmışlardır.

Normalde yeni bina ve ses ve ısı yalıtımı var ama, dün geç vakit yan komşu bayanın ya telefonla, ya da biriyle konuşması bana geliyordu. Konuştukları tam net değil ama ses vardı yani. Biz de karı-koca cinselliğimize düşkün bir çiftiz bir de ne bileyim renklidir yani 🤭 O esnada konuşma, hard vb. Şeyler..

Dün yine rahat durmadık ama, o ses bana geldi diye eşime "Sessiz ol, hızlı davranma " diye diye adamın şevkini kaçırdım. Hard ve hızlı olunca malum sesler çıkıyor ve yan duyarsa ne yaptığınız bariz belli. :KK45:

Gelelim meseleye.. birincisi sesin yana gitmesi tedirginliği ile adapte sorunu oldu ve olacakta. İkincisi ben işe başlayınca ister istemez kolluk kuwetleri ile muhattap olacağım %100 de %200 bulunduğum konum itibarı ile bu kişiler asker olacak. Bu sese maruz kalan bir adamla çalışmak beni utandırır. :skandal:Bir de bu konu tahminlerim üzerine apartmanda bayanlar arasında konu olacak. Bahsettim ya.. nerde lojman ve lojmanlaşmış bina var.. kopsun kıyamet 😂

Şu an ev degişme şansım hiç yok. Ebeveyn banyosu bu odada olduğundan dolayı bir de yatak odamın mobilyaları (her şey xl) ancak bu odaya kurulabildi yani oda degişme şansıda yok.

Kızlar bu durumda "amaaaan dunyaya bir kere geliyoruz" mu diyelim? Çünkü biz yaşamayı seven bir ciftiz. Cinsellikse en büyük uyum ve bizi biz yapan en büyük etken. Yoksa "aman duymasınlar sıradanlaşalım" mı diyelim? Lakin eşimi ve kendimi tanıdığım kadarı ile bu bizi psikolojik etkiler. Tavşan gibi olan bir çiftin, koalaya dönüşmesi bir devrin bitişi olur 😏 Hadi kızlar bir el atın yaa.. derdin bu mu? demeyin evliliğimize şimsek gibi çakar bu durum 😬😬

Ev yerleştirmeye devam ettiğimizden kopukluk olabilir ama, dinlendikce yazacağım 😊
Yorumları okumadım direk yazıyorum. Nalburlarda köpük duvar panelleri var, iki oda arasına ve tavana bunlardan yapıştırarak ses yalıtımını garantiye alabilirsiniz. Maşallah allah nazardan saklasın 🤣

Bakın yineliyorum ben buraya komşum rahatsız oluyor diye ondan yakınmaya gelmedimki zaten. Sesin gidebilecegini düşünüp, hani napabilirim acaba diye sordum. Simdi bazı seyleri tecrube etmeden bilemiyorsunuz. Bize ev ısı ve ses yalıtımlı dendi ama, ben kadının sesini duydum. Zaten o vakitten sonra olabilecekleri düşünüp ne yapabilirim acaba dedim?

Çünkü bir başkası için seks hayatını pasiflestirmek iyi değil lakin ben demedim ki bunu komşum çekmek zorunda diye. Hiç ihtiyac duymadığımızdan yalıtımın extra yapıldığını bilmiyorum öğrenmiş oldum. Zaten amacımda buydu yani 😊

Yara mevzusu ise.. sanki ben umrumda değiller demişimde böyle bir sey yazmış gibi bir tutum içerisinde bulunulunca. Derdi kimleyse onunla çözsünler diyeydi. Sanki o komşu benim ve önemsememişim gibi saldırı bana oldu. Iyi de cözüm aramasam neden buraya sorayım ki?
Kapılarına dayanıp, işine gelirse beğenmeyen s.tir oup gider, biz böyleyiz deyin.öyle bir bütün yolları tıkamışsınız ki tavsiye de anca bu kadar oluyor.

Yaşı geçkin derken ne kadar geçkindi? 50+’dan sonra bana çok garip geliyor bu derece ekşınlı seksler 🥲
ben de bir kere sahit oldum oyle bi sese kesin 50 yasindan buyuktu tam sahin k efektiydi adamin kufurleri jdkddhdkhddjhd vay be nasil da sevisiyolar demedik once gulduk sonra nisanlim DAYI YAVAS LA YAVAS diye bagirdi maalesef 🥲🥲🥲 ama bizi duyan olmadi 🥲🥲🥲🥲

Konu 8.46'da açılmış, 10 sayfa olmuş şimdiden akwksk. Hey yavrum hey. Yani adım pis haset, lanete çıkmayacaksa, komşuya kadar gidecek ama evdeki çocukların duymayacağı Hard seksi ben pek anlayamadım. Amerikan güreşi gibi sizi bağrınızdan duvara fırlatıyor ve sonrasında dirseğiyle üstünüze mi atlıyor mesela? Avazınızın çıktığı kadar "parçala beni tayyaaaaarrr" diye bağırıyor musunuz ya da. Bu durumda çocuklar "aha babam annemi parçalıyor, zalım baba" diyerek dehşetle uyanır.

Ne bileyim "seni var ya seni yiyeceeyim" dese komşuya ses gitmez zaten. En olmadı "koca istiyommm beni al laaan" deseniz o da komşuya gitmez. Niye bağırıyorsunuz hem sakin olun. Bağırmadan da pis ayıplı şeyler söylenir. Çığlık atılıyor desem, ne oluyor yani altı üstü pipi. Bungee jumping yaparken mi birleşiyorsunuz, bu ne panik. Benim kocam bağırsa ağzının ortasına çarparım. Ne oluyor be abartma diye ajajsjs. Renkli olacak diye 2 yaş sendromu çığlığına gerek yok en nihayetinde. Ben bilmem tabi, benim renklerim farklı ahajsj.

Hiçbirseyden anlamaz, çok küçük denilen çocukta 3 yasinda bu arada. Biz çok pimpirikliyiz herhalde. 🥴
Halbukı 3 ys sonrası cocuklr oral doneme gırıyor.Cocuklarda mastırbasyon donemı.O cocuk o seslerı duyup farklı anlamlandırabılır.Mesela tam o esnada cocuk odaya gırebılır.Acaba bılıyor mu konu sahıbı ne dıyecegını?Yada o sesleri baska arkadasları ıle taklıt edebılır.
3-6 yas cınsel ıdrak donemı ya cocuklarda.Nasıl anlamaz dıyebılıyor:S

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X