Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anam bunu söyleyende hamile kalabilirmiyim diyip hamile kalıp kürtaja koşturan ferhans gizz sen hiç karışma annem yerler seni burda. Akıl akıl gel mıçıma takıl.

Ama yinede konu sahibi kadar hard ve hızlı değillerdir :)
Ay yok bir kere şahit oldum hakkını yemeyin kadın bas bas çığlık atıyordu. Adamın adını fln net duyuyorduk ya. İlla adını söyleyeceksen kulağına fısılda kısık sesle konuş. Ben Atakan atakaaaan diye duymak zorunda mıyım?

Atakan la da sevişilirmi ya o ne be gözlüklü çalışkan çocuk ismi

Kelepçe fantezisi yüzündenmi polis oldu gı e bari bir meslegi olmuş bu sayede .

Valla sizin eseriniz sayenizde artık polis eşlerine de başka gözle bakacağım. Ay o kelepçeleri öyle de mi kullanıyorsunuz

İstediğim gibi sevişirim duyan duyar duyamayan duymaz kimseye göre tavrımı değiştirmem rahatsız olan müstakil eve taşınsın
ya benim ev de lojman ben yandaki çocuğun -yan dairemde bekar bir erkek var- annesiyle telefonda konuştuğunu bile duyuyorum.
başka ev olsa neyse de lojmanda ya da yüz göz olunacak insanların olduğu yerde sıkıntı ya...

ben takıntılıyım bu konuya, bağıracaksam sevgilim ağzımı kapatıyor, ama bedensel çıkan seslere yapcak bir şey de yok ki. anca müzik açıyorum.
otelde filan hiç sallamam mesela.

gece geç saatte de sevişmiyoruz mesela lojmanda biz gündüz takılıyoruz evlerde fazla kimse olmuyor.

türkçe dirty talk yapabilene de helal olsun. ben onu yapamıyorum konuşma sesimiz yok bizim.

Yine performansın yerinde.

Hemen çocuk yapın...hele iki çocuktan sonra cinselliğin c sini goremeyebileceginiz için tavşan modundan koala moduna zaten direk geçmiş olursunuz

kızlar hatırlayan var mı?bilmiyorum

bir konu vardı eşi sivasliymis sevişirken uluyormuş eşine kangalim benim sende ulu diyormuş

Başka bir üye de benim eşim Merzifonlu demişti acaba sonradan anırır mi demişti yarılmıştık gülmekten

Son düzenleme:
Y
Yeni evli üst komşumun evin heryerinde inkemelerini ve anirmalarini 1 yıl dinledik.birgun oturma odasının üstünde eşim le beraber dinlerken o kadar sınır oldum ki ağzım insallah geberirsin diye bi laf çıktı. 6 ay sonra kadın mide kanseri den öldü. Inanılmaz pişman oldum ama yapacak busey yok.hepimiz yeni evli olduk.bazi şeylerin setini çıkarmamak lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…