Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hemen çocuk yapın...hele iki çocuktan sonra cinselliğin c sini goremeyebileceginiz için tavşan modundan koala moduna zaten direk geçmiş olursunuz😁😁😁😁😁
Çocukları var bu evde 2 çocuk var ama kadın çocukları düşünmek üzerine askerleri düşünüyor delireceğim

kızlar hatırlayan var mı?bilmiyorum

bir konu vardı eşi sivasliymis sevişirken uluyormuş eşine kangalim benim sende ulu diyormuş :KK57::KK57::KK57:

Başka bir üye de benim eşim Merzifonlu demişti acaba sonradan anırır mi demişti yayılmıştık gülmekten :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Haykırdım Allah'ım bu nasıl bir şey 🤣🤣🤣🤣

bir konu vardı eşi sivasliymis sevişirken uluyormuş eşine kangalim benim sende ulu diyormuş :KK57::KK57::KK57:

Başka bir üye de benim eşim Merzifonlu demişti acaba sonradan anırır mi demişti yarılmıştık gülmekten :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Abı bizde ot gibi sevişelim millet ne güzel yaratıcı havlayanı apartmanı sallayanı vay be 🚬

Bekarken üst komşunun aynı böyle sesi geliyordu her gece, çığlıklar falan. Ben şiddet görüyor sanmıştım Bi gün tam şikayet edecektim annem durdurdu. 😂😂 Ne safmışım. Gece Bi de temizlik yapıyordu sürekli koltukları çekiyordu. Temizlik sesi için uyarmaya kalktım dikkat ederim diyeceğine çirkeflik yaptı. Ben de diğer sesi de hatırlattım. Dinleme hahaha dedi manyak. 😂😂 Heralde kıskanılacak gurur duyulacak birşey falan sanıyor bu çok ses çıkaranlar. Halbu ki başkasının adına utanıyorsun. Ah be ne de güzel sevmişti demiyoruz. Yani aman Bi daha mı geleceğiz dünyaya diyemezsiniz. Kimse sizin sevişme seskerinizi duymak zorunda değil.

Canım biz bu bina konusunda deneyimli değiliz ama çocuk konusunda tedbirliyiz. Bu binada yeni ama, çocuklar hep vardı. Şimdi büyük olanın odası ev wc. Tuvalet ara kapı ile bölünmüş durumda ki.. arada oda bile var küçük olanın. O, üç yaşının içerisinde odası kameralı ve telsiz açık devamlı. Yani çocuk hususunda tedbir aldık her zaman. Şimdi burdakilerin anlayamadığı olay şu hani argolar vardır ya? Normal bir sekilde bile dense o bileşme sesi ile yan duvardan ses gitmesi daha olağan. Büyük olana bu sesler zaten gitmez. Ne bileyim o an da fantezine dahil bir cümle kursan bile yan duvar sanki duyacak gibi. Ev 250 mt kare bizim oda bir uçta buyugunki diğer uçta. Evin dizaynı, o kısımın ara kapı ile de ayrılması daha çok misafir kullanımı için yapılmış. Ara kapıdan otesi çocuk odaları vb. Gibi. Biz durumu bildiğimizden kücük olanı bizim bölüme, büyük olanı misafir bölümüne yerleştirdir. Daha önceki evler dublexti cunku hem rahatlık, hem bu gibi sebepler için o sekilde tuttuk ama, burada yoktu mecburen buraya girdik ve ilk defa boyle bir binada oturuyorum. Çözüm yolu aramasam zaten konu acmam ama bazı saldırılar tuhaf geldi bana.
konunun başından beri hiçbir şey anlamaz, küçük dediğiniz çocuk 3 yaşına mı yaklaşıyor??? 🤯
herhalde benim kızım gözümde çok büyük. neyse sorun değil bende zaten komanda gibi yatanım🤣

Ben konuyu okuduğumda cocuksuz bir cift dusunmustum ama 2 cocuk varmiş. Önlem olarak biri anlamaz kucuk, biri de agir uykulu...
Bunlar önlem değil. Cocuk hep 3 yaşinda kalmayacak evet uzun sure seslere anlam veremeyebilir ama anlamiyor diye inleme dinletmemek gerekir.
Uykusu agir diye o cocugun hiç bir gece dahi uyanmadigini sanmaniza diyecek bir şey bulamiyorum. Surekli evde bagira cagira sevişiliyorsa her seferinde olmasa da illa ki o cocuklarin duyduğu an denk gelir, gelmistir soyleyemezler.

Cocuk sahibi olduysaniz biraz dikkat etmeniz lazim.

Büyük olanın odası en ucta top atsan duymaz. Wc. Tuvaleti diğer kısımda ara kapı bölüyor. Ufak olanın 3 yasının icinde odası kameralı ve telsizi acık. Çocuğa ses gitme ihtimali zor ama yan duvardan komşu duyabilir. KudrA seni takip ettigim kadarı ile doğrucu Davut'sun. 😄 Çocuklar için önlemleri her zaman aldıkta böyle bir binada ilk defa oturduk başka ev yoktu. Daha toyum yani 😂

Komşulardan önce çocukları mı dert edinseniz? Bağırmadan zevk almayı mı öğrenseniz. Bence sizin cinsel hayatınız b.k gibi. Zevk almak için bağırmak zorunda olmak veya başka desteklere ihtiyaç duymak kötü bir şey. Etrafı boşverin siz.

5 yıllık evliyim cinsellik sırasında neden bağırılır hala anlamış değilim. Çok zevk alsan bile evde iki çocuk varken insan kendini dizginlemeli. Annemle babamı çok duyup görmüşlüğüm var bir kez bile söylemedim benim içinde hep uykusu ağır bilirler.. bu durum onlara bakış açımı çok etkilemişti benim. Düşünmeniz gereken elalem değil kendi çocuklarınız bence

Konunun özeti: Biz çok sevişiyoruz, sesli sevişiyoruz, çok fena seks hayatımız var, sevişmeden duramayız, ne biçim de sevişiyoruz, sert sevişiyoruz, çok sevişik bir çiftiz. :KK76:

Ok tamam, en çok sevişen, en sesli sevişen, sevişmeyi en çok seven çift sizsiniz. Hepimiz onayladık. Sizinle gurur duyduk. Siz de kendinizle gurur duyun. :halay:

Konu açılış amacına ulaşmıştır. :KK45:

Başka bir üye de benim eşim Merzifonlu demişti acaba sonradan anırır mi demişti yarılmıştık gülmekten :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Biz yaşlanmışız bee valla selamğn aleyküm, aleyküm selam bitti gitti skakslsşs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X