Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çığlıklar, inlemeler, banyoda yüksek sesli sevişmeler olmadığı sürece ufak çapta seslerin gideceğini düşünmüyorum.

Yan komşunuzun evi sessizmiş. Sizin ev sessizmiş. O sebeple duymuşsunuz. Tv açın, müzik açın, bastırır sizi.

Apartman hayatının en iğrenç yanlarından biri konu komşunun seks hayatına vakıf olmak. Yatak gıcırtısını su sesini kastetmiyorum elbette. Lütfen yapmayın. Bu iş başkalarını rahatsız etmeden de yapılabiliyor. Kimse kimsenin über renkli cinsel hayatına ortak olmak zorunda değil. Yaşadığım için söylüyorum iş ev taşımalara kadar varabiliyor, çok çirkin.

Valla basliga bakinca sizofren biriyle seviyosunuz o sirada o sesler duyuyor sonra siz de hemen kalkip komsu erkeklerle calismaya gidiyosunuz sandim

Komsudan once de cocuklari dert etmenizi oneririm o anlamaz bilmez dediginiz cocuklar her seyi de biliyor
Uyanmaz dediginiz cocuk bir tik daha buyuk anladigim kadariyla. belki de bilerek uyku numarasi yapiyor da olabilir
Ben de oyle yapmistim benim de uykum agirdir oysa ve benim icin hic de hoş degildi, her seyden tiksinmistim cunku cocuktum.

Velhasil sakin olun.
Tavsanliktan koalaliga gecersek biteriz demissiniz, abartmayin.
Ses tonunuzu iki tık düşürdünüz diye libidolar ölmüyo yani.

Bence de ama bazıları buna özgürlük ya da benim yaşam alanım diyebiliyor
Ben de diyorum ki çok çirkin bunları duymak özeliniz size kalsın
Yoruma açık tabi çok farklı düşünülebiliyor
Özgürlüğümüz başkasının özgürlüğünün başladığı noktada biter. Herkesin yaşam alanı elbette ama ötekini yaşam alanında rahatsız etmeye hakkı yok ki kimsenin.

choose your character… i’m komando gibi yatan djkdxhdkdhdjdhdjhddjdhdjdh
Ya kan verir gibi yatanı duymuştum da komanda gibi yatanı hiç duymamıştım. Nasıl oluyor acaba

E belki sevisemiyorr ondan sinirli??? Anlayis litfen.
Yardirin gitsin, utanmaya gerek yok.
Ama sadece yatak odasini kullanmayin, evin her milimi mubah bu is icin.

Özgürlüğümüz başkasının özgürlüğünün başladığı noktada biter. Herkesin yaşam alanı elbette ama ötekini yaşam alanında rahatsız etmeye hakkı yok ki kimsenin.
Bence de öyle zaten ama bazen ortamda komşumdan bağımsız konuşulduğunda
Evimizde de istediğimizi yapamayacaksak ya da hoşuna gitmeyen kuşağını tıkasın vb şeyler duyduğum için öyle dedim
Kendini bilen insan için aksi söz konusu değil zaten bence

Kan verirken sırt üstü komanda olunca yüz üstü alleyn. şimdi bir de askeri personelle muhatap ola ola onlar gibi oluyor ondan o.

Bu konuyla alakalı değil ama, yaptığım işle alakalı vatandaşla çok muhattabım. Çalıştığım kurumla alakalı sorunlar vatandaş tarafından hep bana intikal eder. İlk başladığım dönemde amir pozisyonunda bir beyefendiden " Herkes detaylı bakmaz, görmez, anlamaz. Sen kurumun işleyişi, çalışanlarının yetki alanları vb. Şeyleri vatandaşa bir geri zekalıya anlatır gibi anlatacaksın bunun için burdasın" diye diye beynime işledi. Sakın yanlış anlaşılmasın o laf bana ait değil. Ama tepeme bine bine mesleki açıdan sürekli tekrar, altını çizme, anlatmaya çalışma yaş aldıkça karakterime yerleşti. Farkında olmadan her konuda bu hale dönüşüyorum. Toyken alışınca maalesef ustunuzden atamıyorsunuz Çocuklar için dikkate aldım merak etmeyin

ben sizi anladım da sizde farklı yorumları anlayın diye yazdım.
birde konuyu anlatım tarzınızında buna mahal verdiğini düşünüyorum ben.
ben zaten sadece çocuk mevzusuna takıldım halada düşüncemin arkasındayım kabus görüp uyansa kalkıp odanıza gelse sesleri duyacaktır. çocuk konusunda çocuklar için kesinlik kullanamayız. kalkarda uyanırda kapıya da dayanır.

Neyse arkadaşlar ben işlerime bakayım bir de şu yalıtım konusunu araştırayım. Çözüm sunan, üslubunu doğru kullanan arkadaşlara sonsuz teşekkurler.. iyi veya kötü yorum yapan arkadaşlar hepiniz sevgiyle kalın, Allah mutlu, huzurlu günler nasip etsin inşallah.. Mune konumu kapatabilir misiniz rica etsem?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…