Ayrıldım ama aptallığıma ve sınırlarımın ihlaline yanıyorum

Rıza inşasına dair pek bişey göremedim konuda, bu zamana kadar gayet kendi isteğiyle olmuş. En son ağladığında adam toplanıp giyinip gitmiş. O zamana kadar anlamış olsa ama ısrarla bişeyler yaptırmaya çalışsa zaten durmazdı. Belki kadın ağlayınca başıma bela alıcam diye de korkmuş olabilir tabi çok açmadığı için anlamıyoruz o kısımları.
Rıza konusu için en basit şey şudur; hayır, hayır demektir. Hayırdan sonra gelen her türlü ısrar ve manipülasyon istismara girer.
Bir keresinde çok yükseldiği için iç çamaşırları çıkararak sürtünelim bekaretine zarar vermeyeceğim dedi. Hayır dedim. Sonra ısrarla en azından göreyim vs bir şekilde ikna oldum çıkardım. Böyle söyleyince nasıl kandın diyenler aptalca bulanlar olacaktır ama o an o yükselmelerine ısrarlarına karşılık daha fazla yükseltip öfkelendirmemek için bir şekilde uyum sağlamak zorunda hissediyorsunuz.

İstemediğiniz her şey tacizdir ama bu anlattıklarınıza bakılırsa pek istememiş gibi durmamışsınız. İstemem yan cebime koy gibi olmuş. Bu durumda karşınızdaki erkeğin istemediğinizi anlaması çok mümkün değil sanki.
Bir önceki buluşmamızda kıyafetsiz deneyelim dediğinde kesin bir dille hayır demek yerine geçiştirmiştim sonra bu kez buluştuğumuzda net bir şekilde hayır istemiyorum dedim hatta yakınlaşmadım öpmedim bile önce. sonra tamam o zaman çıkar göreyim sadece falan diye diye sinsi sinsi davrandı. Biraz da beni çaktırmadan kıyafetsiz sevişmeye alıştırmak istiyor gibiydi ama zor kullandı. Yaptığının cinsel saldırıya gittiğini fark ettiği için durdu, ağladığım için değil.
Size istemediğiniz hicbirseyi yapamaz kabul edilir değil o net hemfikiriz. Ama o kadar seviştikten sonra bunun ne önemi var kendinizi bakır mı hissediyorsunuz cidden
bekaret tartışmalı bir durum. tıbbi olarak bakireyim. ve kişisel olarakta kendimi bakire hissediyorum içime girmedi o acıyı korkuyu ya da heyecanı, hissi yaşamadım çünkü
İstemediğiniz bir şey için ısrar edilmesi büyük sıkıntı tabii ki, buna lafım yok.

Ancak siz şu şartlarda bakire değilsiniz. Penetrasyon olsa da olmasa da.
tecrübe edindim evet ama penetrasyonu hiç yaşamayan biri için ön sevişme mastürbasyon gibi bir şey. bakire olduğumu belirtmem konunun anlaşılır olması için aslında. işin ahlaki boyutunda değilim o göreceli bir konu
Siz dur dediniz ve durmadiysa bu tacizdir her ne durumda olursaniz olun. Geçmiş olsun. Düşünmemeye çalışın veya olmuyorsa destek alın. Sizi yargılayan yorumlara da bakmayın. Ben bu durumu normal veya anormal bulabilirim. Fakat bu sizin hayatınız. Kadınlar acımasız yorumlar yapmış okudum. Kimse otorite değil onların sizi onaylaması veya saldırması sizi etkilemesin. Yaşadığınız şey taciz ve belki boyutu sizi bu kadar yaralayacak kadar değil. Bir noktadan sonra en azından daha kötüsü olmamış kurtulmusum diye düşünün. Tekrar geçmiş olsun
Evet öyle düşünüyorum şuan en azından penetrasyona kalkışmamış deyip teselli bulacak vaziyete geldim :KK43:
İstemiyor değil istemem yan cebime koy yapıp öhöö öhöö demen hiç inandırıcı değil. Bir şey yaşamak istemiyorum deyip sürekli evlerde buluşup sevişmeye ne gerek var? Penetrasyon olmayınca eline erkek eli değmemiş mi olacak? Soyunalım, yatağa girelim, her şeyi yapalım ama değme bana. Hmm ok.niye ağlıyosun ki? Ağlayınca da durmuş zaten. Hiç istemez halin yokmuş ağlayana kadar
evet o konu hatalıyım ama çıplak sevişmek istemediğimi söylüyordum çok kere. bazen geçiştiriyordum ama istemediğimi biliyordu bence. niyeti kötü değil belki ama beni ikna edebileceğini düşünüyordu ve bunun beni yaralayabileceğini göz ardı etti
Olabilir canım. O yüzden iletişim önemli. Bak arkadaş ben bunu bunu istemiyorum diye baştan söyleyecekti.
Ağlayınca bıraktıysa tam taciz denir mi bilemedim. Ağlar ağlamaz hemen bıraktıysa tabi. Şimdi kadın hüngür şakır ağlarken dur azıcık ısrar edeyim susar belki deyip bir süre devam ettiyse o sıkıntı. Baktı susmuyor, öyle bıraktıysa yani.
ağar ağlamaz bırakmadı temas etmeye çalıştığında da ağlıyordum birkaç saniye, bir dk kadar sonra bıraktı
Sen bakiresin değilsin bilmem ne yorumları çok alakasız ve konuyu dağıtıyor. Kadın onu mu sormuş, hayır. 29 yaşına kadar yaşamadı ise bakireligi önemsediği için ilişki yaşamamış olabilir. Öyle olmasaydı bile ilk kez bir şeyler yaşayan bir kadına olan bu yorumlar da rahatsız ediyor. Kadın birileri internette bakire ya da değil tartışsın diye buraya konu açmıyor. İnsanlar hayatını açıyor diye böyle saygısızlık yapmaya gerek yok. Bizim işimiz değil başkalarının bekaret sayacını tutmak.
konunun anlaşılır olması için her detayı belirttim işin ahlaki boyutunda değilim. bence anal, vajinal, oral gibi herhangi bir penetrasyon yaşandığında bekaret gider. ama hiçbir şekilde penetrasyon yoksa bakire sayılabileceğini düşünüyorum çokta önemli değil keni fikrim
Rıza inşası yapmış. Bu da bir cinsel saldırıdır. Bir daha bu kişiyle bir araya gelmeyin, rızanın ne olduğundan haberi yok.
Edit: yorumları şimdi gördüm sanırım bu konu çok bilinmiyor, rızanın olduğu iddia edilmiş. Bilgi amaçlı paylaşıyorum.Eki Görüntüle 3481974
Evet maalesef keşke erkekler de bunu anlasa. o an coşup gidiyorlar. güvenmekte benim hatam.

Evet maalesef keşke erkekler de bunu anlasa. o an coşup gidiyorlar. güvenmekte benim hatam.
İşte o an biraz sert yapacaksınız malesef başka türlüsünü naz olarak algılıyorlar, o esnada kafa çok çalışmıyor.

Bir önceki buluşmamızda kıyafetsiz deneyelim dediğinde kesin bir dille hayır demek yerine geçiştirmiştim sonra bu kez buluştuğumuzda net bir şekilde hayır istemiyorum dedim hatta yakınlaşmadım öpmedim bile önce. sonra tamam o zaman çıkar göreyim sadece falan diye diye sinsi sinsi davrandı. Biraz da beni çaktırmadan kıyafetsiz sevişmeye alıştırmak istiyor gibiydi ama zor kullandı. Yaptığının cinsel saldırıya gittiğini fark ettiği için durdu, ağladığım için değil.

bekaret tartışmalı bir durum. tıbbi olarak bakireyim. ve kişisel olarakta kendimi bakire hissediyorum içime girmedi o acıyı korkuyu ya da heyecanı, hissi yaşamadım çünkü

tecrübe edindim evet ama penetrasyonu hiç yaşamayan biri için ön sevişme mastürbasyon gibi bir şey. bakire olduğumu belirtmem konunun anlaşılır olması için aslında. işin ahlaki boyutunda değilim o göreceli bir konu

Evet öyle düşünüyorum şuan en azından penetrasyona kalkışmamış deyip teselli bulacak vaziyete geldim :KK43:

evet o konu hatalıyım ama çıplak sevişmek istemediğimi söylüyordum çok kere. bazen geçiştiriyordum ama istemediğimi biliyordu bence. niyeti kötü değil belki ama beni ikna edebileceğini düşünüyordu ve bunun beni yaralayabileceğini göz ardı etti

ağar ağlamaz bırakmadı temas etmeye çalıştığında da ağlıyordum birkaç saniye, bir dk kadar sonra bıraktı

konunun anlaşılır olması için her detayı belirttim işin ahlaki boyutunda değilim. bence anal, vajinal, oral gibi herhangi bir penetrasyon yaşandığında bekaret gider. ama hiçbir şekilde penetrasyon yoksa bakire sayılabileceğini düşünüyorum çokta önemli değil keni fikrim

Hata sizde,daha başlarken her şeyi yapamam diyorsunuz. Her şeyi yapamam ne demek? Bazı şeyler yaparım ,benim de yapabileceğim şeyler var ,sana bir kolaylık yaparız paşam demek. Bir erkeğin bakış açısında bu var. Siz de sevişebiliyorsunuz ama çıplak değil. Onu yapacağınıza yakınlaşmak istemiyorum deyip muhafazakar bir erkekle takılabilirdiniz. Her erkek illa sevişmek isteyecek diye bir kural yok. Ama kalkıp adamın karşısında sevişirim ama soyunmam,soyunurum ama sokamazsın ,sokabilirsin ama anal olsun deyince bu bir ikiyüzlülük oluyor,inandırıcılığı kalmıyor. Adam da diyor ki hmm demek ki zevki görürse yapacak. Çelişkiye düşülebilecek şeylere girişmeyin. Hayır hayır demektir ve eve girip donunuzu çıkarınca hayır demenizin inandırıcılığı yoktur. Dik duruşunuz yok,kararlılığınız yok. Kurbanlık koyun gibi bekleyip adamın çükünü izlemek zorunda kalmayın bir zahmet kocaman kadınsınız

Tabi ki biz kendimizi korumalıyız evet güven konusunda dikkatli olmalıyız. Ama bir kadın bir adama güvendi diye cinsel istismarı hak etti anlamına gelmez. Her türlü bu pislik suçlu durumda. Keşke haklarını arayabileceğin bir düzen olsa.. Bu kişiyle bir daha iletişime geçmemelisin.

Tabi ki biz kendimizi korumalıyız evet güven konusunda dikkatli olmalıyız. Ama bir kadın bir adama güvendi diye cinsel istismarı hak etti anlamına gelmez. Her türlü bu pislik suçlu durumda. Keşke haklarını arayabileceğin bir düzen olsa.. Bu kişiyle bir daha iletişime geçmemelisin.

Kesinlikle hak etmiyor. Sükür adam birakmis. Tecavüz de edebilirdi. Ama bizim toplum belli. Sikayetci olsa bile öyle veya böyle sucu ona yüklerlerdi. Ergenken Tacize/tecavüze ugrayan bir tanidigim var. Kadin bosanirken bile "evlenirken bakire degildi zaten" denilde. Öyle de catlak bir toplumdayiz. Hepimiz güvenmek isteriz, ama bu konularda 100/100 güven yok maalesef, heleki bu sekilde

İşte o an biraz sert yapacaksınız malesef başka türlüsünü naz olarak algılıyorlar, o esnada kafa çok çalışmıyor.
Evet galiba en doğrusu o aşamaya gelmemek ve güvenmemek.
O israr ettikce siz de soyunmussunuz. Adamin niyeti de gayet belliymis. Sorun sizin kendinizi herseyi yaparim ama bakireyim penetrasyon olmadigi icin diye kendinizi kandirmanizda. Karsinizdaki kisi de sizin dik durusunuz olmadigindan faydalanmaya calismis hemen
evet tam olarak bu. madem penetrasyon yok penetrasyonsuz her şeyi yapalım kafasındaydı oda. içime girmemek için özellikle dikkatli davranıp ufak ufak temaslar yaparak kendince taciz etmemiş oldu
Şimdi sen bakire misin konu sahibi? Bu konuda vicdanın rahat mı 😏
Vicdan yapacak birşey yok. herkes kendi sınırları dahilinde dilediğini yapmakta özgür. bana göre cinsel ilişki penetrasyon demek, geri kalanı ön sevişme. sana göre değildir orası ayrı. tamamen yaşayana daha çok saygı duyuyorum ama ben erkeklerin iki yüzlülüğü nedeni ile tamamen kendimi bırakmak istemiyorum. mesela bekaret meselesi değil yani.
kesinlike geçmeyeceğim. teşekkür ederim.

Şimdi ben adamın birine seninle sevişmek istiyorum dedim hayır dedi. Ben de ısrarla, işveyle, cilveyle, koklaşarak, oynaşarak yükselttim adamı ve sevişmeye ikna ettim. Bu durumda rıza inşası yapmış bir tacizci mi oluyorum? Ulan 😱
Bi daha adamları manipüle etme seksi seksi öyle.

Vicdan yapacak birşey yok. herkes kendi sınırları dahilinde dilediğini yapmakta özgür. bana göre cinsel ilişki penetrasyon demek, geri kalanı ön sevişme. sana göre değildir orası ayrı. tamamen yaşayana daha çok saygı duyuyorum ama ben erkeklerin iki yüzlülüğü nedeni ile tamamen kendimi bırakmak istemiyorum. mesela bekaret meselesi değil yani.
Kesinlikle anlatmak zorunda değilsiniz bu kısmı ayrı tutuyorum ama bundan sonra hayatınıza giren adamlar yaşadıklarınızı bilecek mi yoksa elime erkek eli değmedi diye gizleyecek misiniz? Gerçekten kendini korumuş, eşine saklamış bir adam çıksa mesela karşınıza, evleneceği kadının da kendi gibi olmasını istese dürüst olacak mısınız?

X