Ayrıldım ama aptallığıma ve sınırlarımın ihlaline yanıyorum

Benim fikrime katılmayan çok kişi olacaktır. Ama iş son noktaya geldiğinde bile, dur dendiyse her iki taraf da durmak zorunda. Başlarken isteyip o anda gerilip hayır diyebilir kişi, karşı taraf ısrarla devam ederse bunun sonu tecavüze kadar gider.
Ha diyeceksiniz ki ha bire böyle yapıp yapıp adamı/kadını yarı yolda bırakmak etik mi? Değil, o zaman o kişi de ayrılmakta özgür.
Aşkım bu konuda haklısın ama sahada işler öyle olmuyor. O yatağa girince devamı geliyor yani duru vuru kalmıyor o saatten sonra.

Konuyu detaylı okumadım, biraz üstünkörü okudum ondan dolayı hayır deyip demediği kısmını otomatik tamamlamış beynim :KK53: .
Ama yatağa kadar geçmişsin, artık olacak her şeye tamam olman gerekiyor yorumlarına asla katılmıyorum. Her iki tarafın da hayır dediği şeyler olabilir, ve saygı duyulmalı bence. Şimdi bin bir türü fantezi falan var, her yatağa geçen her şeyi yaşamaya gönüllü olmayabilir.
Bakirelik vs. konularına girmiyorum, çünkü çok sıkıcı. Bezdim artık bundan.
Çırılçıplak soyunalım sarılıp yatağa girelim ama pipin kukuma değmesin istiyor konu sahibi. Bunu da dile getirmiyor sarılırken pipi hareketlenince ağlamaya falan başlayarak belli ediyor. Baştan sınırını çizse ya da istemediği şeyde hop dur bakalım ben bunu istemiyorum dese ve adam devam etse taciz olurdu. Muhtemelen ağlayana kadar adam istemediğini anlamamıştır bile.

Dertlesmeye ihtiyacım olan bir konuyu paylaşmak için üye oldum. Bir yıllık bir ilişkim var 29 yaşındayım. Sevgilim her şeyi yaşamış biriydi ve ilişkinin başında da bana evlenmek istediğini söylüyordu. Ben evlenmek için hazır olmadığımı ayrıca her şeyi yaşayamayacağımı açık bir dille ifade ettim. Kabul etmişti. Sürekli evlerimizde buluşup öpüşüp sevişiyorduk. Bakire olduğum için iç çamaşırlarımız çıkmıyordu. Bir keresinde çok yükseldiği için iç çamaşırları çıkararak sürtünelim bekaretine zarar vermeyeceğim dedi. Hayır dedim. Sonra ısrarla en azından göreyim vs bir şekilde ikna oldum çıkardım. Böyle söyleyince nasıl kandın diyenler aptalca bulanlar olacaktır ama o an o yükselmelerine ısrarlarına karşılık daha fazla yükseltip öfkelendirmemek için bir şekilde uyum sağlamak zorunda hissediyorsunuz.

Sonrasında sarılma bahanesiyle hafif hafif sürtündüğünü fark ettim. Afedersiniz cins organının neredeyse üzerimde olduğunu fark ettim. Sinirden ağladım ben ağlayınca üzerini giyindi ve uzaklaştı. Penetrasyon olmadı herhangi bir fiziki zorlanma zedelenme vs yaşamadım. Ama bu ısrarı ve zoraki hareketleri aklımdan çıkmıyor. Ayrıldım ama aptallığıma ve sınırlarımın ihlaline yanıyorum.
İstemiyor değil istemem yan cebime koy yapıp öhöö öhöö demen hiç inandırıcı değil. Bir şey yaşamak istemiyorum deyip sürekli evlerde buluşup sevişmeye ne gerek var? Penetrasyon olmayınca eline erkek eli değmemiş mi olacak? Soyunalım, yatağa girelim, her şeyi yapalım ama değme bana. Hmm ok.niye ağlıyosun ki? Ağlayınca da durmuş zaten. Hiç istemez halin yokmuş ağlayana kadar

Kesinlikle katılıyorum, ama burada konu sahibi öfkelendirmemek için uyum sağladım diyor. Yani sonrada pişman olmuş.
İşte Blanc, başında ortasında her ne zaman olursa olsun kimse köle değil devam etmek istemiyorsa etmez.
Eskiden çok sert düşüncelerim vardı, vay efendim istemediğin şeye niye başlarsın derdim. Ama artık dünya görüşüm o kadar sert değil ya. İstemediğin hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsin bence.

Çırılçıplak soyunalım sarılıp yatağa girelim ama pipin kukuma değmesin istiyor konu sahibi. Bunu da dile getirmiyor sarılırken pipi hareketlenince ağlamaya falan başlayarak belli ediyor. Baştan sınırını çizse ya da istemediği şeyde hop dur bakalım ben bunu istemiyorum dese ve adam devam etse taciz olurdu. Muhtemelen ağlayana kadar adam istemediğini anlamamıştır bile.
Olabilir canım. O yüzden iletişim önemli. Bak arkadaş ben bunu bunu istemiyorum diye baştan söyleyecekti.
Ağlayınca bıraktıysa tam taciz denir mi bilemedim. Ağlar ağlamaz hemen bıraktıysa tabi. Şimdi kadın hüngür şakır ağlarken dur azıcık ısrar edeyim susar belki deyip bir süre devam ettiyse o sıkıntı. Baktı susmuyor, öyle bıraktıysa yani.

Aşkım bu konuda haklısın ama sahada işler öyle olmuyor. O yatağa girince devamı geliyor yani duru vuru kalmıyor o saatten sonra.
Valla Katibim, isteyerek bir filme girdin diyelim ama film b*k gibi çıktı diyelim. Koltuğa bağlayıp zorla geri kalanını izletemeyecekleri gibi zorla da kimse kimseyle sevişemez diye düşünüyorum ben.

Valla Katibim, isteyerek bir filme girdin diyelim ama film b*k gibi çıktı diyelim. Koltuğa bağlayıp zorla geri kalanını izletemeyecekleri gibi zorla da kimse kimseyle sevişemez diye düşünüyorum ben.
Ama o istemediğini anlayana kadar filmin bir kısmına maruz kalıyorsun. Yapacak bişey yok, oldu bi kere deyip kafaya takmayacak.

Olabilir canım. O yüzden iletişim önemli. Bak arkadaş ben bunu bunu istemiyorum diye baştan söyleyecekti.
Ağlayınca bıraktıysa tam taciz denir mi bilemedim. Ağlar ağlamaz hemen bıraktıysa tabi. Şimdi kadın hüngür şakır ağlarken dur azıcık ısrar edeyim susar belki deyip bir süre devam ettiyse o sıkıntı. Baktı susmuyor, öyle bıraktıysa yani.
Valla ayşecik konuyu açıp gittiği için bilemiyoruz o kadar ayrıntıyı. Ama ben ağlamaya başlayınca giyinip gitti demiş.

Ama o istemediğini anlayana kadar filmin bir kısmına maruz kalıyorsun. Yapacak bişey yok, oldu bi kere deyip kafaya takmayacak.
İşte keşke baştan bak ben ileriye gitmek istemiyorum deseydi diyorum ben de. Orada çoğunuzla aynı fikirdeyim.
Ama sırf bu konu için yazmadım aslında. Hayırın her aşamada hayır olduğunu belirtmek istedim sadece.

Tamam da kimse kimseyle zorla bir şey yapmamış ki? Ağlamaya başlayana kadar dur veya istemiyorum demek yerine soyunup sürtünüp sevişip durmuş. Sürekli he deyip ileri gitmiş. Her şeyi yapmış adam da müneccim mi yok içten içe istemiyodur desin.

Zorla kimse kimseyle sevişemez de düşünsene sevdiğin insanla sevişiyorsun, yükselmişsin, orgazmın eşiğindesin adam hop çekiliyor ben istemiyorum diyor. İyi güzel zorla sevişecek halin yok da bi boğazlayası da gelir insanın o haldeyken. 😂

Bu taciz değil ki. Yükselmeye giden taşları döşemişsiniz o zaman hoşunuza gidiyormuş ki evde buluşup bunu yapmaya devam etmişsiniz. Bakireyim herşeyi yaparım ama bozdurmam hazır değilim buna da şey diyorsunuz “sınırlarım” 😂 Öpüşüp sevişince sorun yoksa erkek arkadaşınız da sevişme sınırları içinde kalmış. Zorlayıp devam ettirmemiş ağlayacak da bir şey yok.

Tamam da kimse kimseyle zorla bir şey yapmamış ki? Ağlamaya başlayana kadar dur veya istemiyorum demek yerine soyunup sürtünüp sevişip durmuş. Sürekli he deyip ileri gitmiş. Her şeyi yapmış adam da müneccim mi yok içten içe istemiyodur desin.
İşte o aşamada ne oldu tam yazmamış. Hayır istemiyorum demiş mi? Yoksa direkt ağlamış mı, orası net değil.

Valla ayşecik konuyu açıp gittiği için bilemiyoruz o kadar ayrıntıyı. Ama ben ağlamaya başlayınca giyinip gitti demiş.
Bi tane vardı böyle, onunki de istemediğini anlayınca yapmayı kesmişti. O sayfalarca beni taciz etti şikayet edicem mahvedicem diye tepine tepine gitmişti.

Zorla kimse kimseyle sevişemez de düşünsene sevdiğin insanla sevişiyorsun, yükselmişsin, orgazmın eşiğindesin adam hop çekiliyor ben istemiyorum diyor. İyi güzel zorla sevişecek halin yok da bi boğazlayası da gelir insanın o haldeyken. 😂
İşte Kudracığım orası artık iradeye kalıyor. :KK53: İlk defa oluyorsa bir sorunu vardır dersin.Konuşursun edersin ama adam ha bire aynı şeyi yapıyorsa o zaman kapının önüne koyma hakkın doğuyor bence. :KK53:

Dertlesmeye ihtiyacım olan bir konuyu paylaşmak için üye oldum. Bir yıllık bir ilişkim var 29 yaşındayım. Sevgilim her şeyi yaşamış biriydi ve ilişkinin başında da bana evlenmek istediğini söylüyordu. Ben evlenmek için hazır olmadığımı ayrıca her şeyi yaşayamayacağımı açık bir dille ifade ettim. Kabul etmişti. Sürekli evlerimizde buluşup öpüşüp sevişiyorduk. Bakire olduğum için iç çamaşırlarımız çıkmıyordu. Bir keresinde çok yükseldiği için iç çamaşırları çıkararak sürtünelim bekaretine zarar vermeyeceğim dedi. Hayır dedim. Sonra ısrarla en azından göreyim vs bir şekilde ikna oldum çıkardım. Böyle söyleyince nasıl kandın diyenler aptalca bulanlar olacaktır ama o an o yükselmelerine ısrarlarına karşılık daha fazla yükseltip öfkelendirmemek için bir şekilde uyum sağlamak zorunda hissediyorsunuz.

Sonrasında sarılma bahanesiyle hafif hafif sürtündüğünü fark ettim. Afedersiniz cins organının neredeyse üzerimde olduğunu fark ettim. Sinirden ağladım ben ağlayınca üzerini giyindi ve uzaklaştı. Penetrasyon olmadı herhangi bir fiziki zorlanma zedelenme vs yaşamadım. Ama bu ısrarı ve zoraki hareketleri aklımdan çıkmıyor. Ayrıldım ama aptallığıma ve sınırlarımın ihlaline yanıyorum.
Bu cinsel taciz değil ki. Siz istememişsiniz adam da ustunu giyinip uzaklasmıs. Olması gereken bu sen sınırı yanlıs yere cekmişsin sadece. Kaldırabileceğini sanmıssın ama kendi sınırlarını kendin ihlal etmişsin belli ki...

Öyle bir durumda en mantıklı tepki çekip gitmek değil mi ya? Ben mi çok ayıyım?
İşte ablaya aslında tacize uğramadığını, zaten yapma dediği an adamın bıraktığını anlatamamıştık. Adamlar beyin okuma özelliğine sahip değil sonuçta, bu kız bunu şimdi istiyor 2dk sonra istemeyecek demezler çünkü kahin de değiller. Kendi yaşadığının arkasında duramadığı için suç atmak daha kolayına geliyordu.

X