Cinsel soğukluk

Hayatinderinlikleri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2019
12
30
32
Merhabalar Kk üyeleri,
İlk kez bir foruma yazıyorum konuyu yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın lütfen.
Ben 1,5 senelik evliyim. Evlendikten 3 ay sonra hamile kaldım yaklaşık 2 ay öncede bebeğim dünyaya geldi. Eşimle ilk zamanlar güzel bir cinsel hayatımız vardı ama hamilelik girince işin içine tepetaklak olduk üstüne bebeğimin ikizini düşürdüm, o bitti karnım iyice büyüdü derken eşim iyice uzaklaştı benden arada sevişiyorduk ama sürekli hamilesin içimden gelmiyor diyordu. Doğum yaptıktan sonra annesi ve annem bebeğimize bakmak için bize geldiler (yurtdışında yaşıyoruz bu arada) hamilelik bitti lohusalık bitti ilişki yaşayabilecek duruma geldiğimizde ise ev kalabalık demeye başladı. Sonra farkettim ki video izliyormuş aylardır. Ben varken videodan zevk alması kadınlık gururumu incitti. Ev kalabalık olduğu için rahat edemiyorum lafına inandım. Geçen gün bir bahaneyle evdeki herkesi gönderdim ben evde kaldım o da işten geldi birlikte olduk herşey düzeliyor gibi geldi. Bu sabah seksi bir fotoğraf atayım istedim evdekileri göndereyim bir yere istersen diye. Bana öyle fotoğraflar atma ben zor olanı seviyorum açık saçıkta giyinip gözüme sokma bazı şeyleri dedi. Sormak istediğim şey herkesin evliliğinde oluyormu hamilelikten sonraki dönemde yoksa bir sorun mu var? Ben evlenmeden önce zannediyordum ki başım ağrıyacak 😂 kocamın başı ağrıyormuş sürekli haberim yokmuş

zordan kasti ne acaba? sanki sevgilisisiniz de. gormediginiz yeri kalmamistir..bilmedigi yeriniz de kalmamistir kocaniz sonucta.
bu durumda " zor " bitik sizin icin.
bahanesi komik geldi bana.
Yaz günü evin içinde şortla geziyorum o yüzden açık saçık giyinme gözüme sokma birşeyleri dedi sanırım tesettüre girmemi istiyor evde

Yaz günü evin içinde şortla geziyorum o yüzden açık saçık giyinme gözüme sokma birşeyleri dedi sanırım tesettüre girmemi istiyor evde
hahahahahaha. kendi rahatin icin geziyosundur, kisisel algilamasin bence. bu havada evde sortla gezmeyelim de ne yapalim.bosver, bak keyfine sen.

Bana öyle fotoğraflar atma ben zor olanı seviyorum
Eşinize şöyle en kazığından bir trigonometri sorusu sorup eğer çözebilirsen +18 sürprizler seni bekliyor diyin. Madem zor olanı seviyor, çok heyecanlanacaktır :KK8:
Allah akıl fikir versin.

Ev kalabalıklığı, hamilelik, kilo, doğum sonrası bahane bence. Eşiniz tipik cinselliği “farklı” gören erkek cinsinden.
Evlenmeden önce nasıldı aranız?

Ev kalabalıklığı, hamilelik, kilo, doğum sonrası bahane bence. Eşiniz tipik cinselliği “farklı” gören erkek cinsinden.
Evlenmeden önce nasıldı aranız?
Evlenmeden önce ben Türkiyedeydim o şuan yaşadığımız yerdeydi 1,5 sene telefonla görüştük sonra tr ye geldi o dönem istekliydi ya da ben çekingen olduğum için o bile istekli gelmişti bide telefonla konuşurken de fotoğraf vs atıyordum çok hoşuna gidiyordu.

Evlenmeden önce ben Türkiyedeydim o şuan yaşadığımız yerdeydi 1,5 sene telefonla görüştük sonra tr ye geldi o dönem istekliydi ya da ben çekingen olduğum için o bile istekli gelmişti bide telefonla konuşurken de fotoğraf vs atıyordum çok hoşuna gidiyordu.
Bende doğum yapalı 1 ay oluyor. Annem yanımda. Beyimse biran önce bitsin diye bekliyor. Tam tersi ben bu durumdan çok memnunum hiç bitmese diyorum... Ama o videoları izleyenler de genelde soğuma oluyor çünkü gördükleri mankenler vs ulaşılmaz ve gerçekçi değil vücutlari vs. İğrenç ya.

X