Cinsel istismar

O anda ablanız ortalığı yıkmalıydı benim çocuğum öyle bir durum yaşıcak eşimi annemi babamı gözüm görmez yakarım orayı. Çocuğun babası da ne pislikmiş umarım evli kalmazlar buna bir şey olmaz uzatmayalım demişler ay deliricem !!🤬

Polise bildirin, çocuğun velayetini size verebilirler olay çözülmene kadar. Çocuk o babada ve annede güvende değil. Ana baba çocuğun iyiliğini düşünmüyorsa iş size düşüyor.

Ben faslıyım.
Ablam ailem fas’ta.
Yeğenim öz amcası tarafından FAS’TA istismar ediliyor.
Yeğenimin öz amcasını dünya çapındaki platformlarda rezil edip kamuoyu oluşturmaya çalışmak yerine, yaşadığım ülkenin kadın platformunda destek arıyorum?

Yani böyle bir konuyu trollemek için kullanacak kadar insanlıktan nasibini almamış olmamalı kimse. Umarım değildir.

Benim bir ablam var başka bir ülkede yaşiyor ve onun 6 yaşinda bir kiz cocugu var , 2 gün önce kaynanasinin evine gitti hasta ziyaretine ayni evde oturan kocasinin abisi yani yegenimin öz ve öz amcasi o akşamin 9 da ahirin kapisini kapatacak bahamesiyle ufak kizi yanina alip ahira götürmüş sapik olacak amcasi yegenimin pantolonunu indirip özel bölgesini elemiş ablam zaten kac dakika sonra diyor icime bir şey dogdu kizimi çağirmayi gittim ve o mazarayla karsilastim , olay çikarmasin ve kizin babasini aramasin diye kaynanasi tlf almis elinden ve ertesi gün gizlice beni arayip anlatti tlfonda dakikasi yoktu ben kocasini arayip aglaya aglaya haber verdim , zannettim ki adam gidip orayi dagitacak kizina bunu yapmaya kalkişana hesap soracak ama maalesef oyle olmadi
Ben dedim gidip şikayetci olun bir rapor alin ki davaci olursaniz diyorlar gerek yok olay o kadar büyütmeyelim kiza bisey olmadi diye
Ufacik 6 yasinda bir kiza bunun yaşamasi ne kadar zor belki rüyalarind kabuslari.görüyordur belki belki.... Bilemem ben mi normal degilim yoksa onlar mi bilemedim insan bu olaylarda hiç affetmeyecek ya cocugun hakkini kendi elliyle alip hesap soracak ya da kanuna siğinacak haksiz.miyiym
Hangi ülke anlamadım

Benim bir ablam var başka bir ülkede yaşiyor ve onun 6 yaşinda bir kiz cocugu var , 2 gün önce kaynanasinin evine gitti hasta ziyaretine ayni evde oturan kocasinin abisi yani yegenimin öz ve öz amcasi o akşamin 9 da ahirin kapisini kapatacak bahamesiyle ufak kizi yanina alip ahira götürmüş sapik olacak amcasi yegenimin pantolonunu indirip özel bölgesini elemiş ablam zaten kac dakika sonra diyor icime bir şey dogdu kizimi çağirmayi gittim ve o mazarayla karsilastim , olay çikarmasin ve kizin babasini aramasin diye kaynanasi tlf almis elinden ve ertesi gün gizlice beni arayip anlatti tlfonda dakikasi yoktu ben kocasini arayip aglaya aglaya haber verdim , zannettim ki adam gidip orayi dagitacak kizina bunu yapmaya kalkişana hesap soracak ama maalesef oyle olmadi
Ben dedim gidip şikayetci olun bir rapor alin ki davaci olursaniz diyorlar gerek yok olay o kadar büyütmeyelim kiza bisey olmadi diye
Ufacik 6 yasinda bir kiza bunun yaşamasi ne kadar zor belki rüyalarind kabuslari.görüyordur belki belki.... Bilemem ben mi normal degilim yoksa onlar mi bilemedim insan bu olaylarda hiç affetmeyecek ya cocugun hakkini kendi elliyle alip hesap soracak ya da kanuna siğinacak haksiz.miyiym
Buraya yazdım diye ban yemem inş ama some Ortadoğu problemleri işte

Bunları doldurdular ülkemize bizim çocuklarımız nasıl yaşayacak bilmiyorum okula nasıl gidecekler nasıl sokakta güvenle yürüyecekler yetti

Buraya yazdım diye ban yemem inş ama some Ortadoğu problemleri işte

Bunları doldurdular ülkemize bizim çocuklarımız nasıl yaşayacak bilmiyorum okula nasıl gidecekler nasıl sokakta güvenle yürüyecekler yetti
Ban yerseniz de şerefli bir ban olur.

Kendi ülkemizde sapık yokmuş gibi ithal ediyoruz bir de. Sonra özel okullara tonlarca para verip çocuklarımız bu sapıklardan olabildiğince uzak kalsın diye kendimizce çözüm buluyoruz.

Sonra bi farkediyoruz ki olay özel okulda vs değil bu sapıklar amip gibi çoğalmış her yerde.

Kendisine kizarak soyledim dedim senin gibi anne insan olmaz olsun diye
Siz Arap mısınız? Burası Türkiye yalnız Türk vatandaşı değil konu Türkiye de değil biz ne yapalım ya hu annesi bile susmuş kocası önemli tabi rezilin dernek ne ya gelişmemiş ülke olduğu belliydi dernek miş polis ne güne duruyor

Ne yazık ki böyle geride duran anne baba da normal olmadığı gibi kızı da koruyamazlar asla. Sen yardımını esirgeme nolur konu sahibi. böyle şeylerin dedikodusuna kan çıkıyor normalde..

Bir Faslı olarak ‘ki, da’ eklerini ayrı yazmanıza takıldım ben. Bazı öğretmenler bile bunların kullanımını bilmezken
katılıyorum size.

ayrıca ahır falan dedi, ahırda olmuş.

ne biliyim gelişmemiş ülke tamam da, bizdeki köy hayatı, ağır falan aynı mı orda da bilemedim

sanki iç anadolu ya da doğu da olan bir olay gibi geliyor bana

Sabah actiginiz baslikta Katip (@Katibin Ruhu) sizin Fasli olmadiginiza dair detaylar yakaladigindan bahsetmis.

Anlayamadigim nokta yegenim cinsel istismara ugruyor diye ortaligi birbirine katıp, Fasli oldugunuzu soyledikten sonra yok olup gitmeniz.

Insanlar hala sizi ciddiye alip sunu sunu yapabilirsin diye oneride bulunuyor ama siz yoksunuz????

Nerdesiniz Fasli hanim? Yegeninizi kurtarmaya gidiyorsunuzdur umarim.
katılıyorummm

bir de böyle bencillikleri oluyor bazı insanların. yazıyorlar ama sonra vınnn turizm

valla küfür ediyorum içimden, yalan değil.

Sabah actiginiz baslikta Katip (@Katibin Ruhu) sizin Fasli olmadiginiza dair detaylar yakaladigindan bahsetmis.

Anlayamadigim nokta yegenim cinsel istismara ugruyor diye ortaligi birbirine katıp, Fasli oldugunuzu soyledikten sonra yok olup gitmeniz.

Insanlar hala sizi ciddiye alip sunu sunu yapabilirsin diye oneride bulunuyor ama siz yoksunuz????

Nerdesiniz Fasli hanim? Yegeninizi kurtarmaya gidiyorsunuzdur umarim.
Faslı falan değil Elazığ'lı, muhtemelen olay gerçek zaten ahir detayları falan bariz belli olayın burda yaşandığı, konu sahibi kimliğinin ortaya çıkarılmaması için faslılar diyor, Allah aşkına tüm sülale Faslı olacak sen gelip Türkiyedeki insanların olduğu platforma fas kanunlarını vs soracaksın, tamamen saçmalık, konunun gercek olduğunu ama olayın geçtiği ülkenin fas olmadığını düşünüyorum, konu sahibi eğer ki böyle bir olay var da susuyorsanız Allah en kısa zamanda belanızı versin , ablan olacak kadın da ateşlerde yansın çocuğuna sahip çıkmayıp susuyorsa, eğer biraz olsun insanlığınız varsa bu olayı emniyete taşırsınız , böyle o kadar çok olay oluyor ki büyük bölümünün üstü kapatılıyor, Allah vermesin benim de kızım var böyle bisey başıma gelse ve eşim kardeşini korusa direk boşanma davası açar ve suçluların en ağır cezayı alması için elimden geleni yaparım, öyle adama eşim diyemem ailesini de eşimi de silerim , net...

katılıyorum size.

ayrıca ahır falan dedi, ahırda olmuş.

ne biliyim gelişmemiş ülke tamam da, bizdeki köy hayatı, ağır falan aynı mı orda da bilemedim

sanki iç anadolu ya da doğu da olan bir olay gibi geliyor bana
Olay Elazığda geçiyor, belli ki elazığın bir köyünde, benim tahminim bu yönde...

Olay büyümesin diye dünden beri girmiyor. Bize bombayı atıp gittin konu sahibi. 6 yaşında bir çocuk amcası tarafından tacize uğruyor hiç birsey yapmıyorsunuz. Olay olalı 2 gün olmuş, hala şikayet etmedin mi diyorsun, orayı başlarına yıkarım nasıl teyzesin ya.
Hep birlikte toplanıp ablanı yeğenini almaya gidemiyor musunuz niye üstü kapanıyor!

Faslı falan değil Elazığ'lı, muhtemelen olay gerçek zaten ahir detayları falan bariz belli olayın burda yaşandığı, konu sahibi kimliğinin ortaya çıkarılmaması için faslılar diyor, Allah aşkına tüm sülale Faslı olacak sen gelip Türkiyedeki insanların olduğu platforma fas kanunlarını vs soracaksın, tamamen saçmalık, konunun gercek olduğunu ama olayın geçtiği ülkenin fas olmadığını düşünüyorum, konu sahibi eğer ki böyle bir olay var da susuyorsanız Allah en kısa zamanda belanızı versin , ablan olacak kadın da ateşlerde yansın çocuğuna sahip çıkmayıp susuyorsa, eğer biraz olsun insanlığınız varsa bu olayı emniyete taşırsınız , böyle o kadar çok olay oluyor ki büyük bölümünün üstü kapatılıyor, Allah vermesin benim de kızım var böyle bisey başıma gelse ve eşim kardeşini korusa direk boşanma davası açar ve suçluların en ağır cezayı alması için elimden geleni yaparım, öyle adama eşim diyemem ailesini de eşimi de silerim , net...
valla çok haklısınız ve doğru bir analiz olmuş.

düşününce çok mantıklı geldi , bana da.

X