Cinsel isteği belli edemiyorum

Ben de böyle utananları hic anlamıyorum bir ben edepsizim herhalde dan diye söylerim söylemekle kalmaz eyleme gecerim😃 ama tabii biz 4 yıl flört ettik evlenince bir yıla yakın zaman da vajinismus derdiyle ugrastik oldu olmadı diye denerken tedavi vs. o utangaçlık gitti.Siz sevgiliyken de uzaktaymıssınız bir de yapınız biraz daha içe kapanıksa ondandır.Telefonda mesaj yazin mesela aksam icin seni bekliyorum özledim gibisinden
Sorunu ufak ufak çözüyorum bugün biraz ilerleme kaydettim :KK36:

Hiç inanamıyorum nedense ama 🤭
Cidden başardım beynimi kapattım dedim ki bu adamla bir ömür geçireceğim bazı duvarlar kırılmalı bu arada ben ilerlemeye başladıkça eşim şaşırdı gerçekten şoka girdi :KK48: sonuç olarak 2 sene içinde cinsel olarak en harika zamanımdan birisini yaşadım :KK36:

Yeni evlisin 2 yıl da az zaman değil atyik utanılacak durum yok illa yatak odası diye sartlama salon da olur yeterki eşine yaklaş içinden geldiği gibi ol
Evet içimden geçenleri yansıtamıyordum onu ufak ufak kırıyorum ama konuyu açarken umudum yoktu herkes çok nazik ve hoş yaklaştı gerçekten mutlu oldum :KK200: :KK200:

Evet içimden geçenleri yansıtamıyordum onu ufak ufak kırıyorum ama konuyu açarken umudum yoktu herkes çok nazik ve hoş yaklaştı gerçekten mutlu oldum :KK200: :KK200:
Bu formun en güzel yanı da bu zaten derdini paylasacakdin ki başından geçenler ve tecrübe sahibi olanlar fikirde bulunacaklar inşallah daha da mutlu olursunuz

Yeni evlisin 2 yıl da az zaman değil atyik utanılacak durum yok illa yatak odası diye sartlama salon da olur yeterki eşine yaklaş içinden geldiği gibi ol

Bu formun en güzel yanı da bu zaten derdini paylasacakdin ki başından geçenler ve tecrübe sahibi olanlar fikirde bulunacaklar inşallah daha da mutlu olursunuz
Çok teşekkür ederim hepimiz daha mutlu olalım inşallah :KK200: :KK200: :KK200:

Ayyy evet evet ilerleme oldu diyelim biraz rahatladım üzerimden yük kalktı aslında kendime olan güvenim tazelendi diyelim :KK36:
Yaaa çok sevindim adınaa 😍 herşey daha güzel olacak emin ol 🫶🏻 Açıkdıkça ilişkiniz boyut atlayacak resmen cinsel ilişki cidden ruhu doyuruyor tazeliyor bunu keşfettikçe kendine güven duygun artıcak

Yaaa çok sevindim adınaa 😍 herşey daha güzel olacak emin ol 🫶🏻 Açıkdıkça ilişkiniz boyut atlayacak resmen cinsel ilişki cidden ruhu doyuruyor tazeliyor bunu keşfettikçe kendine güven duygun artıcak
Çok teşekkür ederim canım bende mutlu oldum ayrıca gerçekten yaşamadığım kadar zevk yaşadım güne iyi başladım diyelim:KK36: :KK36:

2 senelik evliyim genel olarak utanma sorunum var bu zaten yaşantımı çok etkiliyor sessiz sakin utangaç birisiyim bu elimde değil eşim benim aksime çok aktif ve lafını saklamaz yani cinsel isteği olunca açık açık söylüyor bazen o söylemeden ben söylemek istiyorum yada ilk hamle ondan gelmesin istiyorum ama yapamıyorum yanına kadar gidip geri geliyorum yada bir iki kere seslendim sonra başka bir şey dedim birlikte olalım diyemedim cidden çok istekli olsam bile ilk hamle hep ondan bekliyorum bunu nasıl yenerim en azından benim gibi olan birisi varsa tavsiye verirse çok sevinirim.
Fiziksel olarak belli edebilirsiniz, rendevulasir gibi sevişilir mi 😂

X