Cinsel isteği belli edemiyorum

Hele iş yerinde iken 😂
Uygunsuz zamaninda yazmak kalp ben ahshd

Daha gecenlerde yaninda arkadasi varken whatsapptan "iceri mi gecseks" diye bir sticker yolladim, gozleri buyudu bana bakti bir sey de diyemiyor :KK70: kaş goz yaptim odayi gosterdim, arkadasini gosterdi, omuz silktim. Bekle iki dk yazdi.
Iki dk gecti, odaya gittim, "yaa x bir bakabilir misin" diye cagirdim. Sonra salona donemedi ahshdh

Daha gecenlerde yaninda arkadasi varken whatsapptan "iceri mi gecseks" diye bir sticker yolladim, gozleri buyudu bana bakti bir sey de diyemiyor :KK70: kaş goz yaptim odayi gosterdim, arkadasini gosterdi, omuz silktim. Bekle iki dk yazdi.
Iki dk gecti, odaya gittim, "yaa x bir bakabilir misin" diye cagirdim. Sonra salona donemedi ahshdh
Yaaa sen ne diyorsunnnn ben bunu düşünemem bile :KK70: sen az değilsin :KK62:

2 senelik evliyim genel olarak utanma sorunum var bu zaten yaşantımı çok etkiliyor sessiz sakin utangaç birisiyim bu elimde değil eşim benim aksime çok aktif ve lafını saklamaz yani cinsel isteği olunca açık açık söylüyor bazen o söylemeden ben söylemek istiyorum yada ilk hamle ondan gelmesin istiyorum ama yapamıyorum yanına kadar gidip geri geliyorum yada bir iki kere seslendim sonra başka bir şey dedim birlikte olalım diyemedim cidden çok istekli olsam bile ilk hamle hep ondan bekliyorum bunu nasıl yenerim en azından benim gibi olan birisi varsa tavsiye verirse çok sevinirim.
En basidi oturuken yanina oturun, sakalıyla oynar gibi yapın sonra elinizi az bise gösüne doru indirince gerisi gelir zaten 😅 en basit taktikten birisidir benden bıkmış olan bir eş de get sırnaşma daa der🤣🤣

Nasıl yani arkadaşı varken mi odaya geçtiniz anlayamadım ben 😂

Ben de böyle utananları hic anlamıyorum bir ben edepsizim herhalde dan diye söylerim söylemekle kalmaz eyleme gecerim😃 ama tabii biz 4 yıl flört ettik evlenince bir yıla yakın zaman da vajinismus derdiyle ugrastik oldu olmadı diye denerken tedavi vs. o utangaçlık gitti.Siz sevgiliyken de uzaktaymıssınız bir de yapınız biraz daha içe kapanıksa ondandır.Telefonda mesaj yazin mesela aksam icin seni bekliyorum özledim gibisinden

X