Cinsel ilişkiden 10 gün sonra sağ kasık ağırısı hamilelik belirtisi olabilir mi ?

kestane12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
79
13
26
Arkadaşlar herkese merhaba biz eşimle 1 yıldır evliyiz ve artık bebiş istiyoruz 2 aydır da deniyoruz bu ay tüm yumurtlama günlerini değerlendirdik gün aşırı ilişkilerimiz oldu cinsel ilişkiden yaklaşık 10 gün sonra sağ kasığıma ağrılar saplandı ve yaklaşık 3 gün devam etti ara ara yine batmalar oluyor göğüslerimde ağrı var ağrı sağ bacağıma ve belime vuruyor bazen aniden başım dönüyor gibi oluyor reglime 9 gün var sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bu durumu yaşayan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Merhaba benim yumurtlamadan sonra 9.günüm adetime 5 gün var ama yumurtlama olduğundan beri sağ ve sol kasığa kısa kısa kramplar giriyor bazen sağ bazen sol kasığıma akıntım çoğaldı ve açlık hissi çok oluyor yaklaşık 1 haftadır sanki doymuyorum açlık hissi var sizce gebelik olabilir mi bel ağrım var ama önceden de vardı o yüzden ona bişey diyemiyorum birde gazım çok oluyor bu aralar

Size tavsiyem gecikmeyi beklemek. Bunlar gebelik belirtileri olmakla birlikte hamilelik olmadığında da ortaya çıkabilen belirtiler. Yani kısacası hiç belli olmuyor.

Merhaba aynı olay benim başımada geldi hatta gebelik testi yaptım artımed 5. Dakikasında böyle çıktı kan verdim ama 1,20 çıktı bu sabah yine yaptım yine 5. Dakikasında çizgi çıktı neden böyle hayalet çizgi çıkıyor anlamıyorum , inşallah sizde gebelik vardır testimi yorumlarsanızda çok sevinirim daha önceden teste çıkıp kanda çıkmayan var mı

Eklentiler

• IMG_9925.jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 34
1.20 den değeri yükselen çok oldu bir kaç gün geçsin adet olmazsanız tekrarlayın kan testinini.

İdrar testindekide zaten varla yok arası daha çok ama çok yeni bir gebelik olabilir burada biraz beklemek lazım.

1.20 den değeri yükselen çok oldu bir kaç gün geçsin adet olmazsanız tekrarlayın kan testinini.

İdrar testindekide zaten varla yok arası daha çok ama çok yeni bir gebelik olabilir burada biraz beklemek lazım.
Dün yumurtlamadan 12. Günde yaptım mide bulantısı baş dönmesi oldu evde vardı test yapayım dedim görünce şok oldum , bu sabah yine yaptım test yine çift çizgi , içimi rahatlattınız böyle yazar yoksa bile mutlu oldum daha önceden hep kuruma çizgisi oluyordu saatler sonra çıkıyordu çizgi ondan da çok umutlandım bu arada daha adetime 6 gün var

Daha adetinize 6 gün var diyorsunuz sanırım erken keşf etmiş oldunuz biraz Tabi henüz emin değil ama ümit var. Testlere artık güvenemiyorum ama kan testi önünde sonunda mutlaka netleştiriyor ki bazen kanda da hemen çıkmıyor. Adet gününüzü bekleyin en azından o zaman da bir kaset test yapabilirsiniz.

Umarım vardır bebiş

İnşallah Allah razı olsun sizden şimdi umutlandım olmasada stresim gitti teşekkürler

Benimde 7 gün var adetime 0.2 çıktı beta bugün erken gebelik yaptım cift nasıl iş awox markası

Eklentiler

• 1000090799.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 17
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…