Cinsel ilişkiden 10 gün sonra sağ kasık ağırısı hamilelik belirtisi olabilir mi ?

kestane12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
79
12
26
Arkadaşlar herkese merhaba biz eşimle 1 yıldır evliyiz ve artık bebiş istiyoruz 2 aydır da deniyoruz bu ay tüm yumurtlama günlerini değerlendirdik gün aşırı ilişkilerimiz oldu cinsel ilişkiden yaklaşık 10 gün sonra sağ kasığıma ağrılar saplandı ve yaklaşık 3 gün devam etti ara ara yine batmalar oluyor göğüslerimde ağrı var ağrı sağ bacağıma ve belime vuruyor bazen aniden başım dönüyor gibi oluyor reglime 9 gün var sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bu durumu yaşayan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Aynı belirtileri yaşayan biri yok mu aranızda acaba

Kızlar benim de belirtilerim var gibi ilk defa böyle hissediyorum aşırı yorgunum 3 gün içinde toplam 4-5 kere kahverengi leke geldi midem ekşiyo sırtım ve bacaklarım inanılmaz ağrıyo kasıklarım da aynı şekilde bi de pıtpıt atıyo rabbim hayırlısını versin

Merhaba benim de sağ kasığım yumurtlamadan 2 gün sonra hafif ağrımaya başladı. Bugün baya rahatsız edici şekilde ağrıyor. 8 gün var bata. Sizin durumunuz ne merak ettim. İnşallah gebeliktendir bunlar

Benim de sol. Kasikta şiddetli ağrı oldu doktora sordum yumurtan o kasikta dedi büyüyor şuan dedi belki ondandır
Yumurtlama zamanı benim hep ağrı oluyor hatta yumurtanın çatladığını o ağrıdan anlıyorum. Ama bu defa çatlamadan 2 gün sonra tekrar hafiften ağrımaya başladı. Bugün daha fazla hissettiriyor. Birazdan ovulasyon testi yapacağım ama yumurtlama ağrısına benzemiyor. Yine de emin olmak istedim.

6 gün öncesi testleri var al onlardan yap sonuçlar doğru oluyor ben bekası 6 iken yakaladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…