Cinsel ilişkide perine yırtılması !!!!

merve_uk

Ayyıldızı'M
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
1.804
222
Sorunum, cinsel ilişkiye girdikten sonra vajinamda daha önce hiç hissetmediğim kadar acı ve yanma hissettim, ilk başta çok aldırış etmedim ama canımın yanmasına daha fazla tahammül edemeyip ayna ile vajinama baktığımda, korkunç bi manzara ile karşılaştım :1shok:

Vajinamın bittiği yerle anüs arasında o bölüm yani '' perine '' o bölgede sanki jiletle ufak çizikler atmışsın gibi 2 tane çizgi gördüm.aşırı derecede kızarmıştı.
Anlam veremedim bebe pudrası döktüm bi kaç güne geçer dedim ama 3 gün oldu, dehşet canım acıyo, özelliklede idrarımı yaparken verdiği acıyı tarih edemem.
Mantar hastalığımı yeni atlaşmışken birde bunun çıkması beni çok korkuttu.

Bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa lütfen bildiklerinizi aktarırmısınız ?

canım öncelikle geçmiş olsun belki mantar tam oalrak geçmemiştir bir drye bakın derim

bi arkadaşımın dediği gibi, galiba ilişki sırasında yeterince vajina ıslanmadığı için oldu, tabii bu da bi ihtimal

İlişki sırasında zorlama ile perinede tırtık oluşabilir...
Bu yırtık eğer büyük ise mutlaka dikilmelidir...
Değil ise bepanthen krem ile geçirilebilir...

öyle çok büyük yırtıklar değil çok ufak, bepanthen kullanıcam bu hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim,

bu bepantende nasıl bi kremse artık nereye bişey olsa onu sürün diyolar
bence sürme derim orası için eminim başka krem vardır

Ne olursa olsun doktora gitmelisin.
Acı ve yanma diyorsun 3 gündür gecmedi diyorsun hafif birşey degil ki hala aynı acı var..
Mutlaka doktora git.

Bence de bepanten sürme.Yani her yerimize sürüyoruz ama bu farklı bir olay

Vajinaya öyle rastgele kremler sürmemek lazım

Doktor en verimli cevabı verecektir

Randevuyu aldım yarın gidicem doktora,
sonuçta vajina farklı bi yer, her ilaç sürülmez haklısınız, bepanten sürdüm yandı ama kısa bi süre sonra geçti,
neyse bir daha sürmeyim zaten yarın 13.30 da randevum var

merhaba.perine yırtılması bende de var. yeni evliyim ve bundan dolayı hala ilişkiye giremiyorum. günlerdir moralim bozuk... eşim her yaklaştığında itiyorum. doktora gittim ama biri darlık var ameliyat dedi. sonra bir başkasına gittim o da normalsin çaba göstermelisin dedi. muayene ederken kendi de kanattı. ayrıca yırtık ifadesinin yanlış bi kelime olduğunu, çatlak denmesi gerektiğini söyledi. parmak egzersizi deniyorum bazen ama bir kaç haftadır cinsel isteksizlik de var. bana dokunmasını istemiyorum bile. heralde sonum aldatılma olacak. geçmiş olsun.

İnanmıyorumm lmaz:
Nasıl böyle düşünebilirsin anamıyorum ne demek aldatılma, gayret ediceksin benim gibi hayır her yolu deniceksin !!!
Bak ben doktora gittim, doktor bana dedi ki, ilişki sırasında yeterince ıslanmadığım için sürtünmeden kaynaklanan bi tahriş oluşmuş. inan hala otururken acıyo. Tuvalete girdiğimde idrarım değdiği zaman da yanıyo.
Ama ilaç verdi, iltahap kapmışım biraz, antibiyotik ve vajinal fitil verdi.
Bide süper marketlerde de satılıyo, kadınlar için kayganlaştırıcı.
Bunlardan bi tane alıcaksın benim gibi, ilişkiye girmeden bi 45 dak öncesi birbirinize zaman tanıcaksın baktın yeteri kadar vajina ıslanmadı, kayganlaştırıcı o üründen kullanıcaksın.

Aklından bu aldatılma olayını çıkar :1no2:
Eşine bu durumu anlat, ve ondan bu konuda sabır ve yardım iste, asla ve asla utanma !!!
En güzel günler sizin olsun a.s.

benim o yırtılmalar olduğunda inanılmaz canım acıyordu katıla katıla ağlıyorum. ama idrar değmesi ya da oturamama gibi problemlerim yok. ıslaklık sorunum da yok aslında.. söylemesi ayıp ama o çok kalın. benim o bölgem o kadar geniş değil. giremiyor içeri. o yüzden de yırtılma oluyor. sorun bu.. ne ıslaklık problemi ne de sürtünme tahrişi.
aldatılma derken elbette o işin abartı boyutu. eşim anlayışlı bir insan ve sevgisini hissedebiliyorum. tek üzüntüm onu mutlu edememek. gözüm bi kararsa bu işi başarıcam ama korkuyorum çok fazla.
onu evlenene kadar 3,5 sene beklettim. artık mutlu olsun istiyorum.

aslında eşim boyuna göre oldukça kilolu.kilo verse o incelir mi biraz :))))

geçmiş olsun calimeros eşin kilo versede onun inceleceği zor ama sen ken sıza zamanda o boyuta alıştir kendini ki zamanla da başaracağına inanıyorum:)))))

Penisin kalınlığıyla alakalı değil. Yeterince ıslanmadığında veya penis girerken oraya denk getirilmeyip aşağıdan yukarıya doğru itilince oluyor. Bepanten krem değil bepanten merhem sür canım. Sürülmez diye birşey yok orası vajinayla alakalı değil normal derimiz gibi perine ne alaka yani sürmemek ya nesürüceksin epitel dokunun iyileşmesi için en iyi merhem bepanten. Misyonerle başlayın ilişkiye ve biraz da bakarak ya da düşünerek girsin başlarken. Rasgele ittirmesin yani anlatabildim mi :) Çok yapıyorlar o hatayı ortaya denk getirip abanıyorlar.

Peniste yağ dokusu bulunmaz canım tabiki incelmez. Ama uzar kilo verince :) çünkü göbek kapatıyordur bir kısmını :)

slm kızlar size kötü bi haberim var malesef, ama inşallah siz bana bi çözüm önerirsiniz de hepimiz mutlu oluruz..
Öncelikle ben bu perinede çatlak olayıyla 1,5 yıldır uğraşıyorum benimki ilişki sırasında oluşuyo.. çok ince çatlaklar 2 güne hemen geçiyo... her türlü doktora gittm.. jinekolog, dermatolog ve plastik cerrahi.. en az 20 değişik doktora gitmişmdr ve inanın hepsi bana vebalıymışım gibi baktı testler yapıldı herşey normal.. bi çözüm bulamadılar.. bende beraber yaşamaya alıştım.
kendimce bulduğum çözümlerden bahsedym doktorum da onayladı.. ilişkiye girmeden 15 dk önce anestol diye bi ilaç var (eczaneden alabilrsnz ucuz) onu sürüyorum hem kayganlk veriyo hem de acı hissetmyrm.. sonrasında tuvalettykn hafif yanma oluyo ama fitokrem verdi dr onu sürüyorm 2 güne geçiyo.. siz de bunu deneyeblrsnz..
Mervecim sen bi sonuç alırsan paylaş lütfen umarım senin çözümün kalıcı olur...

Hemen savunmaya geçenler olmuş Bepanthene'nin vajina bölgesine hiçbir zararı yok. Bir arkadaşım perine yırtılması yaşadı malesef. Dr'a gitti ve dr ciddi yırtıklar olmadığını söylemiş ve bu kremi vermiş. Kafamıza göre birşey sallamıyoruz burda, birşey biliyoruz da söylüyoruz!!!

Canım anestol uyuşturucu bir krem. Sürekli onunla ilişkiye girilmez ki. Zaten onu sürdüğün zaman ilişkiye girdiğini anlamazsın ki :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…