Cinsel ilişkide perine yırtılması !!!!

Bence de bepanten sürme.Yani her yerimize sürüyoruz ama bu farklı bir olay

Vajinaya öyle rastgele kremler sürmemek lazım

Doktor en verimli cevabı verecektir

canım öyle diyosun ama doktor banada verdi o kremi zaten fihristini okurken görürsün bir zararı yok oraya sengözlerimebaksanab

Penisin kalınlığıyla alakalı değil. Yeterince ıslanmadığında veya penis girerken oraya denk getirilmeyip aşağıdan yukarıya doğru itilince oluyor. Bepanten krem değil bepanten merhem sür canım. Sürülmez diye birşey yok orası vajinayla alakalı değil normal derimiz gibi perine ne alaka yani sürmemek ya nesürüceksin epitel dokunun iyileşmesi için en iyi merhem bepanten. Misyonerle başlayın ilişkiye ve biraz da bakarak ya da düşünerek girsin başlarken. Rasgele ittirmesin yani anlatabildim mi :) Çok yapıyorlar o hatayı ortaya denk getirip abanıyorlar.

alkisalkisalkisvereliniortak

Hemen savunmaya geçenler olmuş Bepanthene'nin vajina bölgesine hiçbir zararı yok. Bir arkadaşım perine yırtılması yaşadı malesef. Dr'a gitti ve dr ciddi yırtıklar olmadığını söylemiş ve bu kremi vermiş. Kafamıza göre birşey sallamıyoruz burda, birşey biliyoruz da söylüyoruz!!!

aynen canım katılıyorum sana...alkisalkisalkiskaydirigubbakcemile5

anestolu bana da önerdi doktor..var evde ama o olaya girişmeye korkuyorum . haliyle tüp daha başında..
uyuşturması bi anlamda iyi oluyo. acıyı azaltıyor. ama bu cumartesiye hazırlık yapıcam arkadaşlar. 6 günüm var. hazırlıktan kastım manevi hazırlık .. kendime cesaret vermeye çalışıyorum şuan. dayanacaksın calimeros alış, canın yansa da vazgeçme diye.. bu iş çok uzadı çünkü. eşime de dedim. bu cumartesi tüm gün evde olalım diye.
sizden de destek bekliyorum.. alan genişletme çalışmaları için

delikafadulden

Canım anestol uyuşturucu bir krem. Sürekli onunla ilişkiye girilmez ki. Zaten onu sürdüğün zaman ilişkiye girdiğini anlamazsın ki :S

Girilir cnm girilir:) kremi sadece perine bölgesine sürüyosn , oraya etki ediyo..ve ilişki sırasında canının yanmasını engelliyo.. ama geri kalan herşey yolunda devam ediyo:KK66: bilmem anlatabildimmi:)) tabii gönül ister gerek kalmasın ama şimdilik bi çözüm yok gibi..
hepinize bol şans:KK66: tamamen kurtulan olursa haber versin:KK66:

Girilir cnm girilir:) kremi sadece perine bölgesine sürüyosn , oraya etki ediyo..ve ilişki sırasında canının yanmasını engelliyo.. ama geri kalan herşey yolunda devam ediyo:KK66: bilmem anlatabildimmi:)) tabii gönül ister gerek kalmasın ama şimdilik bi çözüm yok gibi..
hepinize bol şans:KK66: tamamen kurtulan olursa haber versin:KK66:

adına sevindim canm..oda geöçer umarım...vereliniortak

Açıkçası doktorun bana verdiği antibiyotikle fitilin bi yararını görmedim,
Nerdeyse geçmiş durumda rahatsızlığım ama, arkadaşın dediği gibi ilişkide penis vajinaya girerken biraz o bölgeyi zorluyo tam yerini bulamıyo, bu baskı sonucunda canım acıyo.Tam olarak vajina ıslanmadığı için kuru olduğundan dolayı o sert darbe ile de çatlamalar yırtıklar oluşuyo.
Bu konuda biraz daha dikkatli olmam gerek.
Ama bu geçen zaman içinde eşimle ilişkiye girmek benim için bi zevk değil işkence oldu !!!
Pek ses çıkaramadım canım acıyo diye, çünkü o istekliydi kırmak istemedim...

Calimeros_82 kesinlikle ama kesinlikle sana güveniyorum. Biliyorum onun acısını gerçekten kötü.
Ama bunu yaşadıklarınla çözüm bulabilirsin, bunu yenebilirsin.Her şey gönlünce olsun

Açıkçası doktorun bana verdiği antibiyotikle fitilin bi yararını görmedim,
Nerdeyse geçmiş durumda rahatsızlığım ama, arkadaşın dediği gibi ilişkide penis vajinaya girerken biraz o bölgeyi zorluyo tam yerini bulamıyo, bu baskı sonucunda canım acıyo.Tam olarak vajina ıslanmadığı için kuru olduğundan dolayı o sert darbe ile de çatlamalar yırtıklar oluşuyo.
Bu konuda biraz daha dikkatli olmam gerek.
Ama bu geçen zaman içinde eşimle ilişkiye girmek benim için bi zevk değil işkence oldu !!!
Pek ses çıkaramadım canım acıyo diye, çünkü o istekliydi kırmak istemedim...

Calimeros_82 kesinlikle ama kesinlikle sana güveniyorum. Biliyorum onun acısını gerçekten kötü.
Ama bunu yaşadıklarınla çözüm bulabilirsin, bunu yenebilirsin.Her şey gönlünce olsun

merve..desteklerin için teşekkür ederim. bu işin bukadar zor olduğunu bilmiyordum gerçekten.. şimdilik zevk alma derdim yok. eşim mutlu olsun yeter.zevk de alırım bu sorunu aşarsam..
merve. sana da geçmiş olsun. inşallah sen de atlatırsın..

arkadaşlar daha evleneli 1 hafta oldu ama balayında keyif yapmak yerine oturup evde hergün perine bölgesine 4-5 kez pansuman yapıyorum.görünürde öyle büyük bişey yoktu ama dr a gidince 3 tane dikiş attı.asıl sorun bundan sonrası..tekrar olursa diye çok korkuyorum ve daha kötüsü denemekten korkuyorum..böyle bişi yaşayan var mı?sonrası nasıl oluyor merak ediyorum.

benimde ar böyle bir sorunum
yarılmalar çatlamalar oluyor. bir de aft gibi birşeye dönüştü bu sefer:KK43:

sizde de oluyor mu?

benimde ar böyle bir sorunum
yarılmalar çatlamalar oluyor. bir de aft gibi birşeye dönüştü bu sefer:KK43:

sizde de oluyor mu?

bende Allah tan dikişlik bir şey yoktu, ama seninde dediğin gibi af gibi bişeyler oldu,
kantron yağları sürdüm, bepanten plus sürdüm hiç bi yararını görmedim. zaten 4-5 gün içinde geçti.
Doktora gittim antibiytik verdi, bi de fitil verdi ama onların hiç faydasını gördüğümü zannetmiyorum.
İnşallah çabuk geçer, onun acısı çok fena oluyo

mrb kızlar ben bekarım ama bi fikrim var
acaba nemlendirici sürseniz günlük perine böl hep nemli olsa ilişki sırasında da zorlamadan dolayo hemen zara görmez belki.yani en azından yaranız iyileşince bi deneyin koruyucu maksatlı-tatlicadiarzu-
valla bunları okuyunca ben iyice tırsıyorum evlilikten eyvahedigeldismile
hem eşlerinizde biraz dikkat etsin canımm rahatsızoluyosunuz sonuçtaalsanaalsanasmile

arkadaşlar daha evleneli 1 hafta oldu ama balayında keyif yapmak yerine oturup evde hergün perine bölgesine 4-5 kez pansuman yapıyorum.görünürde öyle büyük bişey yoktu ama dr a gidince 3 tane dikiş attı.asıl sorun bundan sonrası..tekrar olursa diye çok korkuyorum ve daha kötüsü denemekten korkuyorum..böyle bişi yaşayan var mı?sonrası nasıl oluyor merak ediyorum.

merhaba canım, balayında iken benim de canım yanıyordu. o bakımdan zorlamayın kendinizi.acele yok. önünüzde uzun bir zaman var biizm 3 ayımız bitti ve sonunda orayı yırtmadan ilişkiyi başarabildik. şimdi sıra 2. de ama korkuyorum. (tabi 3 ay bekleyin demiyorum ama benim canım çok tatlı. ancak bu kadar zaman sonra oldu. )

sanırım korkudan yeterince ıslanamıyoruz. eşim perinede yaşadığım durumu biliyordu. bacaklarını çok geniş açıp biraz kendini yukarı kaydırman gerekiyor. yukarı kaydırmak derken nasıl anlatmalıyım!! altına yastık konulmuş gibi(doktorum yastık da koyabilirsiniz demişti hatta )eşin de oraya mümkün mertebe değmeden girmeye çalışacak. ben tüm ilişki zarfında 3 kere anestol sürdüm (romantikliğe bakar mısınız delikafadulden ) ama acı hissetmedim ve zar izale oldu. :dance:

arkadaşlar,
perine yırtığının pek penis kalınlığı ile ilgili değildir. tabi çok aşırı kalın değilse. çünkü vajina kasları penisin kalınlığına göre genişleyebilir.
bu yırtıklar genelde ıslanmamış olmaktan oluyor. kayganlaştırıcı kullanmakta yarar var bence...

Sorunum, cinsel ilişkiye girdikten sonra vajinamda daha önce hiç hissetmediğim kadar acı ve yanma hissettim, ilk başta çok aldırış etmedim ama canımın yanmasına daha fazla tahammül edemeyip ayna ile vajinama baktığımda, korkunç bi manzara ile karşılaştım :1shok:

Vajinamın bittiği yerle anüs arasında o bölüm yani '' perine '' o bölgede sanki jiletle ufak çizikler atmışsın gibi 2 tane çizgi gördüm.aşırı derecede kızarmıştı.
Anlam veremedim bebe pudrası döktüm bi kaç güne geçer dedim ama 3 gün oldu, dehşet canım acıyo, özelliklede idrarımı yaparken verdiği acıyı tarih edemem.
Mantar hastalığımı yeni atlaşmışken birde bunun çıkması beni çok korkuttu.

Bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa lütfen bildiklerinizi aktarırmısınız ?

bu durum bendede olmuştu cidid anlamda uçun bir müddet ilişkiye girmemen gerekyior oranın kaynaması için, ben uzun süre uğraştım onbeşgün denedim yok bir ay denedim yok
sürekli bir kanama hali oldu ne kadar ilişkiye girmesemde artık aldırış etmiyorum,
çok sıkıcı bir durum ama

bu durum bendede olmuştu cidid anlamda uçun bir müddet ilişkiye girmemen gerekyior oranın kaynaması için, ben uzun süre uğraştım onbeşgün denedim yok bir ay denedim yok
sürekli bir kanama hali oldu ne kadar ilişkiye girmesemde artık aldırış etmiyorum,
çok sıkıcı bir durum ama

ee peki onun acısına nasıl dayanıyosun ki bilmiyorumkismile
özelliklede tuvaletimi yaparken dehşet canım acıyodu,
cinsel ilişki sırasında da canım acıyodu ama sıkıyodum kendimi ne yapıyım.
Sonra Allahtan geçti, ama doktorun verdiği ilaçlardan bi fayda gördüğümü zannetmiorum, kendiğinden zamanla geçti. bi süre ilişkiye girmedik.

mervecim ne kadar süre ilişkiye girmediniz..

calimeros_82 hiç mi yırtılma olmadı peki ,yani nasl başardnz ,ordaki derinin kalınlaştğnı hissettn mi ,ne kadar süre ilişkiye girmediniz??????? çok soru sordm kusura bakma :))

X