Cinsel ilişkide perine yırtılması !!!!

elias, 3 gün falan ilişkiye girmedik
şu an çok şükür Allah'a bi şeyim yok kalmadı ama, ilişkiye girerken yeteri kadar ıslanmadıysam gene o acıyı hissediyorum

Son düzenleme:
ee peki onun acısına nasıl dayanıyosun ki bilmiyorumkismile
özelliklede tuvaletimi yaparken dehşet canım acıyodu,
cinsel ilişki sırasında da canım acıyodu ama sıkıyodum kendimi ne yapıyım.
Sonra Allahtan geçti, ama doktorun verdiği ilaçlardan bi fayda gördüğümü zannetmiorum, kendiğinden zamanla geçti. bi süre ilişkiye girmedik.

yani tuvaletimi yaparken evet çılgın bir yanma hissi ve acı oluyordu fakat ilişki sırasında yoğun bir acı hissettiğimi söyliyemem, fakat uzun bi süre piskolojik olarak ciddi bir şekilde etkiledi bu durum beni...

merhaba canım, balayında iken benim de canım yanıyordu. o bakımdan zorlamayın kendinizi.acele yok. önünüzde uzun bir zaman var biizm 3 ayımız bitti ve sonunda orayı yırtmadan ilişkiyi başarabildik. şimdi sıra 2. de ama korkuyorum. (tabi 3 ay bekleyin demiyorum ama benim canım çok tatlı. ancak bu kadar zaman sonra oldu. )

sanırım korkudan yeterince ıslanamıyoruz. eşim perinede yaşadığım durumu biliyordu. bacaklarını çok geniş açıp biraz kendini yukarı kaydırman gerekiyor. yukarı kaydırmak derken nasıl anlatmalıyım!! altına yastık konulmuş gibi(doktorum yastık da koyabilirsiniz demişti hatta )eşin de oraya mümkün mertebe değmeden girmeye çalışacak. ben tüm ilişki zarfında 3 kere anestol sürdüm (romantikliğe bakar mısınız delikafadulden ) ama acı hissetmedim ve zar izale oldu. :dance:

slm canım.aradan 25 gün geçti nerdeyse.çok canım acıdı dikişlerden dolayı ama
sanırım kendiliğinden geçmesini bekleseydim daha geçmezdi heralde..bu arada denemelere başladık.kendimi kasmakla ne kadar aptallık ettiğimi şimdi anlıyorum ama insan engel olamıyor tabi kendine.. kendini rahatlatmak çok önemli öncelikle ve eşinin yardımcı olması..şimdi daha iyiyim,ama dikkati de elden bırakmıyoruz yine de..

iyileşiyor tekrar kötüleşiyor. ilişki esnasında o anki şehvetle hissedilmiyor ama tuvalette falan yerinden zıplatıyor insanı.

Bişey sorabilir miyim ?

Kabızlık problemi yaşar mısın ? Bu yırtık belkide tuvalette kendini fazla zorladığın içinde

olmuş olabilir. Yani malesef bende arada kendimi zorladığımda vajina sonu ve anüs arasında

çizilmiş gibi bir kırmızılık oluyor ve günlerce idrara çıktığımda yanıyor.

Belki böyle bir problem yaşamış olamaz mısın ?

Bişey sorabilir miyim ?

Kabızlık problemi yaşar mısın ? Bu yırtık belkide tuvalette kendini fazla zorladığın içinde

olmuş olabilir. Yani malesef bende arada kendimi zorladığımda vajina sonu ve anüs arasında

çizilmiş gibi bir kırmızılık oluyor ve günlerce idrara çıktığımda yanıyor.

Belki böyle bir problem yaşamış olamaz mısın ?

Valla bende kabızlıkta var ama, tuvalette ıkındığım zamanlar makattan kan geliyo benim,hemoroit hastalığım var,
Gene de bunun kabızlıktan olucağını zanetmiyorum, o zaman bekarkende bu durumu yaşardım neden hiç yaşamadım.
o yüzden alakası yok

Valla bende kabızlıkta var ama, tuvalette ıkındığım zamanlar makattan kan geliyo benim,hemoroit hastalığım var,
Gene de bunun kabızlıktan olucağını zanetmiyorum, o zaman bekarkende bu durumu yaşardım neden hiç yaşamadım.
o yüzden alakası yok

Canım benim hemoroidim yok ama ara ara ciddi kabız olurum.

Ve benimde bekarken ıkındığımda böyle bir durumum olmuyordu

ama şimdi oluyor.. Neyse tekrar geçmiş olsun.

kızlar mrb.. daha once bu konu soruldu mu bilmiyorum benm deridm biraz farklı. normal zamanda o kadarmsaglıklı ki vajinam ne akıntı ne koku ne kaşınma hiçbirsey yok. anca ne oluyorsa ilşki sonrası oluyor. bende mantar yok. ama ilşki vajina girişimde cok tahriş yapıyor yeterince ıslak olsa bile. bir iki gun sonra geciyo. ne zaman ilşkiye girsem dengem bozuluyo. orada alerjik bir durum var galiba artık doktora gitmek istemiyorum tahrişe yanmaya ve kızarıklıga iyi gelebiceleck ilişki benm için kabus oldu

herkese çok selamlar arkadaşlar.. benim de yırtılma problemim var.. ilişki sırasında gerçekleşti, fakat tam olarak sorunun ne olduğunu bilemiyorum.. henüz doktora gitmedim ama dün büyük abdestime çıktığmda çok feci bir kanama yaşadım, bugünse baktığımda yırtığın daha da büyüdüğünü gördüm.. acilen doktora gitmem gerektiğini biliyorum fakat benimki de burada yazılanlar gibi bir perine yırtılması mı acaba merak ediyorum.. yırtık tam olarak vajinanın anüse doğru olan kısmının en sonunda bulunmakta. =/ hiçbir yanma hissi yok, acı çekmiyorum.. yalnızca büyük abdestimi yaparken çok acıyo o kadar.

herkese çok selamlar arkadaşlar.. benim de yırtılma problemim var.. ilişki sırasında gerçekleşti, fakat tam olarak sorunun ne olduğunu bilemiyorum.. henüz doktora gitmedim ama dün büyük abdestime çıktığmda çok feci bir kanama yaşadım, bugünse baktığımda yırtığın daha da büyüdüğünü gördüm.. acilen doktora gitmem gerektiğini biliyorum fakat benimki de burada yazılanlar gibi bir perine yırtılması mı acaba merak ediyorum.. yırtık tam olarak vajinanın anüse doğru olan kısmının en sonunda bulunmakta. =/ hiçbir yanma hissi yok, acı çekmiyorum.. yalnızca büyük abdestimi yaparken çok acıyo o kadar.

Belki de o kan makattan geldi. Bende büyük tuvaletimi yaparken genelde hep zorlanırım zaten hemoroit rahatsızlığım var.
Açık kırmızı, bayrak kırmızısı derler yaa, temiz kan gelir bir kaç damla makatımdan.
perine yırtılması olsa ilişkiden sonra özelliklede çişini yaparken yanar, çok canın yanar.
Senin anlattıklarına göre bana kalırsa makatını zorladın.ondan kan geldi.
yanma olur acı olur kızarmıştır hiç bunlar yok mu ?

Belki de o kan makattan geldi. Bende büyük tuvaletimi yaparken genelde hep zorlanırım zaten hemoroit rahatsızlığım var.
Açık kırmızı, bayrak kırmızısı derler yaa, temiz kan gelir bir kaç damla makatımdan.
perine yırtılması olsa ilişkiden sonra özelliklede çişini yaparken yanar, çok canın yanar.
Senin anlattıklarına göre bana kalırsa makatını zorladın.ondan kan geldi.
yanma olur acı olur kızarmıştır hiç bunlar yok mu ?
kac zamandır fissürüm var diye düşündügüm acaba perine yırtılması mı??
özellikle ilişkiden sonra wc ye cıktıgımda idrardan sonra cok acıyor ve orda hafif sertlik oluşmuş..
bu yırtıgı olanlar sizde de anüse dogru ilişkiden sonra hafif şişlik yada sertlik oluyormu??
biran önce kadın doguma gitmem lazım..:KK50:

Hemen savunmaya geçenler olmuş Bepanthene'nin vajina bölgesine hiçbir zararı yok. Bir arkadaşım perine yırtılması yaşadı malesef. Dr'a gitti ve dr ciddi yırtıklar olmadığını söylemiş ve bu kremi vermiş. Kafamıza göre birşey sallamıyoruz burda, birşey biliyoruz da söylüyoruz!!!
birde bepanthene deneyeyim bakalım işe yarayacakmı?

Böyle durumda beraberlik yasak bakın şu erkeklerin başımıza açtığı duruma nerde böyle şey var hep bize denk gelir onlara bişey olmuyor mantar bizde akıntı abse herpes genital siğil klamidya trikomanas vaj zorlama idrar kaçırma yırtılma en iyisi evden atmak hepsini toptan .ilaç durumunda ilişki yasak yoksa iyileşmiyor bu durum zaten dr diyor bunu kızken bu sorunlar olmuyor hiç bayanda ne gelirse onlardan geliyor bize anlayışlı eş nasip olur bana inşallah sayar önce beni düşünür kendini değil geç evlenen bayanda 30 yaş üstü 35 civarı rahim ağzı kans olmuyormuş bu gercek dr söyledi ayrıca kanıtlandı bu

kızlar doğumda da perine hasar görüyor...
benim de korkunç çatlaklarım olmuştu mesela..
herkese geçmiş olsun!

X