Cinsel ilişki sonrasi regl ağrısı gibi ağrı hamilelik belirtisi olabilir mi?

Arazynp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2021
74
73
26
Kizlar merhaba hamile olmaya uğraşıyorum bir kac aydir. Dün eşimle ilişkiye girdikten hemen sonra sanki adet olucam gibi keskin bir ağrı yaşadım. Tuvalete gittikten sonra aniden kesildi. Onun oncecinde de cok hafif bir şekilde ağrı hissediyordum. Bugun de sabahleyin agri yasadim. Sanki regl agrisi olucakmisim gibi ama regl de olmuyorum. Agrilar gün icinde 5-10 saniye suruyor aniden kesiliyor. Diyorum tamam regl olacam heralde tuvalate gidip bakiyorum olmamisim. Normalde regl olacağım zaman agri o gün başlar ve siddetli bir sekilde regl olana kadar devam eder. Bu yasadigim agrilar ise cinsel iliskiden sonraki hariç hafif kasilmalar seklinde ve kısa sürüyor. Genelde 28-30 gün arasinda regl oluyorum bugün 29. Gün gidip test almak da istemedim. Aldığım testi pozitif görmek istiyorum. Test için en azından regl günümün geçmesini beklicem. Regl belirtisi de olabilir diye düşünüyorum ama bilmiyorum bu ağrı normalde yaşadığım bir şey değildi. Bi de cok sabirsizlaniyorum sizlere sormak istedim. Acaba aranizda hamile oldugunda boyle agrilar hisseden ozellikle cinsel iliskiden sonra keskin bir agri hissetmis olanlar var midir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Canım ilişkiden sonraki agrı belki kasılmalardan felan da olabilir yada yumurtlamayı değerlendirdin döllenme agrıları da olabilir kısa kısa
Ama adetin geçmeden bencede test yapma
İnşallah bebiş seninledir
bende reglime yakın yaşamıştım öyle kramplar

Cevap için cok tesekkur ederim. Bakalim artik bir kac gun sabredip gorucem.

Benim tahmini yumurtlama gününden 4 gün sonra ince ince batma ve regl sancısı gibi hafif ağrılar özellikle sağ tarafımda oldu. Şuan hala devam ediyor ama sıklığı daha az ve hafifledi. Bata 7 gün var.

Cinsel ilişki sonrası agrilarin gebelikle ilgisi olacağını sanmıyorum..diğer ara ara giren kramplar olabilir ama adet belirtiside olabilir..bir iki gün daha sabredin ..gebesinizdir insallah

Benim tahmini yumurtlama gününden 4 gün sonra ince ince batma ve regl sancısı gibi hafif ağrılar özellikle sağ tarafımda oldu. Şuan hala devam ediyor ama sıklığı daha az ve hafifledi. Bata 7 gün var.
Benim de öyleydi regl olucakmışım gibi ağrılarım vardı ama çok şiddetliydi sol tarafımda batmalar oluyodu

İliski sonrası ağrı gebelikle alakalı değildir benim çok siddetli oldu adet günüm geçti halde adet olmanamistim test yapınca pozitif ti öyle gelip geçen ağrılar genelde adet öncesi oluyor az daha sabret

Ay hadi İnşallah bebiş geliyordur.

Benim dün bata 2 gün vardı ilişkiden 5 dakika sonra sğa kasığımda hareket ettikçe batma hissettim. Ayağa kalktığımda ve uyumadan önce yana döndüğümde de kasığımda batmalar vardı. Sabah kalktığımda bu batmalar geçmişti. Şuan kasıklarımda regl başlayacak gibi hafif sızı var. Yarın regl olmam gerekiyor. Aynı şeyleri yaşamışız umarım hamileyizdir

Evet aynı şeyler.Uyuma yatma pozisyonunda daha çok batıyor 3 gündür devam ediyor.
Umarım güzel haberler alırız

Evet aynı şeyler.Uyuma yatma pozisyonunda daha çok batıyor 3 gündür devam ediyor.
Umarım güzel haberler alırız
Benim sadece gece yarısı başladı sabaha kadar geçmişti şimdi de belim ağrımaya başladı yine korkuyorum regl gelecek diye

Ay aynen canim an itibariyle bugün benimde regl tarihim. Ama bilemedim. Bazen bir iki gun gecikebiliyor. Ayni seyleri yasamisiz ya. Böyle benimle ayni belirtiyi yaşayan birini görünce mutlu oldum. İnsallah hamileyizdir. Belki pek bilinmeyen bir belirtidir ne bileyim insan herşeye umut bagliyor su aralar. Acaba mi diye düşünüyor. Haberleselim canım. Test yaparsan lütfen yaz.

Evet insan düşünmeden edemiyor gerçekten bende senin konunu görümce istemsizce sevindim acaba mı dedim? Sonuçta herkesin vücudu farklı belki bizde böyle bir belirti olmuş olabilir diye umut ediyorum. Yarın bekleyelim bakalım akşama kadar gelmezse cuma sabahı test yapacağım. Sende de yarın gelirse veya test yaparsan konuşalım canım

Bugün bat günüm ve bir önceki adetimin üzerinden 30 gün geçti. Genelde sabah regl olurum. Belirtisi sabahin erken saatlerinde başlar. Bugün hic regl belirtim yok agrilarim da durdu. Bugün de regl olmicam sanırım. Ama belki stres yaptim diye gecikiyor. 31. güne geciktigi olmustu. Yarindan itibaren de sokaga çıkma yasağı var. Araya haftasonu yasagi da giriyor. Bugün test almak düşünüyorum eczaneden ilk defa alicam. Markalar fiyatlar ve doğruluk oranları hakkında bilginiz var mi? Ne tavsiye edersiniz. Bi de bat gününde yapsam çıkar mi?

Canım umaraım hamilesindir ama adete yakın o tarz ağrılar bir hafta öncesinde yoklayabiliyor ilişkiden s,önce sonra veya gün içerisinde normal yani.Test içinde regl gününü bekle

adet gününde genelde hepsi varsa gösteriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…