Cinnet nur'un bebeği Eylül'un şifa bulması için cuma gününe kadar fetih suresi okuyoruz 🤲

Canım cok sevdiğim insan 2 adet Fetih suresi daha okudu üstümde kalmasın emanet teslim edeyim Rabbim tez zamanda şifalar versin dualarımız sizle Allaha emanetsiniz

Bildiğiniz üzere Eylül bebeğimiz ciğerinden ameliyat oldu ve dualar ederek gözlerini sağlıklı bir sekilde yeniden açmasını bekliyoruz. İlk 24 saatlik kritik zamanı geri de bıraktı. Şimdi önümüzde bir 24 saat daha var. Kritik olmasının bir sebebi de kalbinde ki deliğin şuanda müdahale edilemeyecek büyüklükte olmasi. İlaç tedavisiyle küçültülmesi bekleniyor ama önce önümüzdeki bu yoğun bakım sınavini verebilmeliyiz. Bu yüzden de fetih suresi okumak istedik.

Başlıkta da belirttiğim gibi bu cuma günü cuma namazına kadar, fetih suresi okumak istiyoruz. Eylül bebeğimiz için daha öncede bir dua topigi açmıştık ve ya şafi çekmiştik. Ama şimdi fetih suresi üzerinde yogunlasmak ve daha fazla insana ulaşmak istiyoruz. Dualarımızi sifalarin sahibi güzel Allahimiza daha çok duyurmak istiyoruz. Sizin gibi duyarli kardeşlerimizin de duasına ihtiyacımız var. Okunan her Fetih süresini not alıp cuma günü inşallah dua da geçirecegiz. Okuyan okuyamayan herkesten Allah razı olsun 💓
4 tane benden

Chocolita Chocolita haber var mı? Eylül bebek nasıl:KK43:
Okuyan herkesten Allah bin kere razı olsun diyor ve müjdeli haberi veriyorum 🥰 bebegimiizzz şükürler olsun ki genel yoğun bakımdan çıkıp normal bebek yoğun bakim ünitesine alındı ve solunum cihazından ayrildiiii 😍😍🤩 şükürler olsun.. Şimdi sırada kalbimiz var . İnşallah kalbimiz de şifa bulduğunda Rabbiminde izniyle içimiz tamamen rahat edecek. Allah'ıma şükürler olsun dualarımizi kabul etti Rabbim

Okuyan herkesten Allah bin kere razı olsun diyor ve müjdeli haberi veriyorum 🥰 bebegimiizzz şükürler olsun ki genel yoğun bakımdan çıkıp normal bebek yoğun bakim ünitesine alındı ve solunum cihazından ayrildiiii 😍😍🤩 şükürler olsun.. Şimdi sırada kalbimiz var . İnşallah kalbimiz de şifa bulduğunda Rabbiminde izniyle içimiz tamamen rahat edecek. Allah'ıma şükürler olsun dualarımizi kabul etti Rabbim
Rabbime şükürler olsun çok sevindim ya annesi gibi güçlüdür eylül'ümüz herşey iyi olcak inşallah dualarımız onunla 👶🏻🤱🏻😍 cinete çok selamımı ve geçmiş olsun dileklerimi ilet canım😘

Bu güzel haberi verdin ya Rabbim seni de sevindirsin ablacım, çok şükür güzel haberler aldık, Allah'ın izniyle minik Eylül kalbiyle ilgili sorunu da atlatacaktır, o çok güçlü bir kız:nazar::nazar:

Allah herkesin sıkıntılarını feraha erdirsin, hastalara şifa nasip etsin, dertlerine derman versin inşaallah:dua:

Kızlar iyi akşamlar. Benim arkadaş okumaya devam ediyor Allah ondan razı olsun. Bugun 3 tane okumuş bana teslim er haber ver dedi oda cook sevindi mutlu oldu tez zamanda Alahın evladına kavuşmayı nasip etsin diyor.

Fazla giremiyorum kk ya bu gün farkettim olanları çok üzüldüm rabbim şifa versin 1 tanede ben okurum kızım izin verdikçe okuyup yazarım buraya insallah mink eylül uyulesir hayirlica

X