Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Nikoo :roflol: :roflol: :roflol:
İşte şimdi layığını buldu bu Gkksu cadısı:roflol:

göksucum düriyenin sana selamı var :KK3: 11 numaralı cinganemiz göksu bi zahmet şu güğümlerimi ve tenceremi kalaylasın diyo :KK3:
hadi canım bi zamet:nazar:

Nikooonumm o düriyeye sülee beni dellendirmesiinn delikafadulden delikafadulden
hem ben no'mu değiştiimm 11 numara kalcak adımm olm bırak artık 11 numeroyuu lülülülülülü lülülülülülü

aşkitooooo çok tebrik ederima.s. .................

Göksuyum ve aşkitom sizleri tebrik ediyorum canlarımopuyorumnanaktan

Göksu bebeim inşallah sınavı kazandığını da görürüz canımın içi Şeniz:hooray::nazar:

Kızlar katılan herkesin emeğine ve koca yüreğine sağlık hepinize maşallah :nazar:a.s.

herkesi tebrik ederim...

özellikle birinci göksuyu....bende sana oy vermiştim....çoook sayfa gerilerde bi mesahından sen olduğunu anlamıştımsempatiksalakcinni

çok tatlısın canımm.....tekrar tebrikler....

ikinci olan aşkito sanırım onuda tebrik ederim,herkesi tebrik ederim....a.s.

ayyy şimdi baktımdaaa miriana sen 10 numaraymışsınn..kız senide çok beğenmiştim ben...maşşallahhhh:nazar:

kızlar selam ben 10 numaraydım gercı acıklanmıs ama ben gec ugrayabıldım ..bu arada cok eglencelıydı oy veren benı begenen arkadaslara selam olsun tesekkurler

goksucum kutlarım harıkaydın

Tüm yarışmacılar için yorum yapıp herkesi ayrı ayrı tebrik edeceğim ama sahur vakticokacimcoook
Sahuru yapayım burdayım:nazar:

Princess of Rain------Bu güzel gözler kime ait diye çok merak etmiştim,hatta pekçoğunuzun albümü varmış,baktım ama kim olduğunu bulamamıştım,MaşaAllah gerçekten gözleriniz ve kirpikleriniz çok güzel:nazar:

Pandora-----Sizinde gözleriniz dikkatimi çekmişti,göz yapınız farklı geldi,nerelisiniz sanki melezlik varmış gibi geldi yada makyajınızdan dolayı mı gözleriniz hafif çekik gibi :nazar:

Askito-----Seyrettiğim eski Türk filmlerindeki çingene kız karakterini canlandırdınız kafamda:nazar:

B&M-----Sadece gözleriniz yetmiş,masum bir bakış atmışsınız objektife,bu bakış ruhunuzuda yansıtıyor sanırım:nazar:

BuyrunBenim----Sizin fotoğrafınıza bakar bakmaz ilk aklıma geleni söylersem kızmazsınız değil mibilmiyorumkismile
Sizde Türkan Sultan ve Oya Aydoğan karışımı bir hava var,ki ben her ikisinede bayılırım,gözleri iri,bakışları bir başkadır ikisininde:nazar:

mayiscadisi----Sizinde yüz yapınız çok farklı,sanki sizde melez gibisiniz bilmiyorumkismile :nazar:

TIRTILIM ----41,5 MaşaAllah boncuk gibi gözlerinizle bir an Hülya Avşar bakıyor sandım yemin ederim:nazar:

Gulbeyaz_31----Kaşınız gözünüz pek güzel,bir dahaki yarışmada gözlerinizi daha çok ön plana çıkarmalısınız bence:nazar:

revindell----Gözleriniz iri,makyajdan pek anlamam ama nacizane bir eleştirim olacak sanki gözlerinizin iriliğini ve rengini ortaya çıkaracak bir makyaj bir bakanı bir daha baktıracak gibi geliyor bana:nazar:

Miriana---- Eskiden bir Türk aktrist vardı,düşünüyorum düşünüyorum adı aklıma gelmiyor,artık sinemalarda yok o hanım,aklına gelen olursa söylesin ne olur,özellikle boydan çekilmiş fotoğrafınızda ona benziyorsunuz,ismini söylesem benzerliği herkes fark edecek ama bir türlü aklıma gelmiyor:1no2: :nazar:

..GkSu.. ----- Ben sana mı oy verdim bilmedenbilmiyorumkismile geri ver oyumu çabuk:roflol: Hey MaşaAllah analar ne çingeneler doğuruyormuş bea:nazar:
Tebrik ederim küçük cadı ama normalde bu kadar ağır makyaj yapmıyorsun değil mi:mymeka: yapıyorum de de yedireyim sana o makyaj malzemelerini tek tek:roflol:

Ve 12. yarışmacı nikinizi bilmiyorumbilmiyorumkismile yazılmamış bu yüzden 12. yarışmacı dediğim için özür dilerima.s
Fotoğraflar yakın çekim olmadığı için tam seçemiyorum,kaşınızı,gözünüzü,makyajınızı ama elinizi başınıza koyarak hafif tebessüm ettiğiniz poza bayıldım:nazar:

Hepinizi tebrik ederim,öncelikle o kadar emek harcamışsınız,sonra büyük bir cesaret örneği göstererek fotoğraflarınızı yayınlatıp bizlerin beğenisine sunmuşsunuz:1hug:
Benim gibi makyajdan anlamayan biri sizlerden çok şey öğrenecek a.s
Tebrikler:hooray::hooray::hooray::hooray:

Hepinizi tebrik ediyorum:lepi:
Süperdiniz gerçekten
buyrunbenim ve aşkito Türkan şorayı çatlatacaksınız:nazar::nazar::asigim:
BM=:nazar::asigim:çok tatlı bir yüzün varmış ablacığım
GkSu tebrikler:hooray:

B&M-----Sadece gözleriniz yetmiş,masum bir bakış atmışsınız objektife,bu bakış ruhunuzuda yansıtıyor sanırım:nazar:

:kedi::kedi:Teşekkürederim midire ablam a.s.
Valla eşimde çok masum olduğumu söylüyo bilmiyorumkismile ama bazen canımı sıkarlarsa cadılaşabiliyorum -tatlicadiarzu- :roflol:

:kedi:teşekkürederim ablacığıma.s.

Göksuyum ve aşkitom sizleri tebrik ediyorum canlarımopuyorumnanaktan

Göksu bebeim inşallah sınavı kazandığını da görürüz canımın içi Şeniz:hooray::nazar:

Kızlar katılan herkesin emeğine ve koca yüreğine sağlık hepinize maşallah :nazar:a.s.

teşekkür ederimm tosbaaamm
hiiii inş. inş. o zamanlar bundan kat kat sevineceğim kesiiinn :Saruboceq:

herkesi tebrik ederim...

özellikle birinci göksuyu....bende sana oy vermiştim....çoook sayfa gerilerde bi mesahından sen olduğunu anlamıştımsempatiksalakcinni

çok tatlısın canımm.....tekrar tebrikler....

ikinci olan aşkito sanırım onuda tebrik ederim,herkesi tebrik ederim....a.s.

kız hangisinden anladıınn kaydirigubbakcemile3 teşekkür ettim hayatım :kedi:

kızlar selam ben 10 numaraydım gercı acıklanmıs ama ben gec ugrayabıldım ..bu arada cok eglencelıydı oy veren benı begenen arkadaslara selam olsun tesekkurler

goksucum kutlarım harıkaydın

teşekkürler Miri kaydirigubbakcemile5

..GkSu.. ----- Ben sana mı oy verdim bilmedenbilmiyorumkismile geri ver oyumu çabuk:roflol: Hey MaşaAllah analar ne çingeneler doğuruyormuş bea:nazar:
Tebrik ederim küçük cadı ama normalde bu kadar ağır makyaj yapmıyorsun değil mi:mymeka: yapıyorum de de yedireyim sana o makyaj malzemelerini tek tek:roflol:

Hepinizi tebrik ederim,öncelikle o kadar emek harcamışsınız,sonra büyük bir cesaret örneği göstererek fotoğraflarınızı yayınlatıp bizlerin beğenisine sunmuşsunuz:1hug:
Benim gibi makyajdan anlamayan biri sizlerden çok şey öğrenecek a.s
Tebrikler:hooray::hooray::hooray::hooray:

ayhhhh mune başkanım yorum yaptıı :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
kullandığınız oyu geri veremiyoruum efeniimm.. üzgünmmmm sempatiksalakcinni
Teşekkür ederiimmm başkanımm :kedi:
Aslaaa buraya koyduğum makyajları özel günlerde bile bu kadar ağır yapmıyoruumm sositososito
Hemi de o kadar ağır makyaaajj doğallığı bozaar huh yapmam tabiki de :dilcikar:

Tekrar teşekkür ederimm efeniimm bu güzel yorumunuzdan ötürüü buyrunnnnnnnnn

a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

göksucum tebrikler , oyum sanaydı.. haketmiştin gerçekten..

Çok teşekkür ederimm canım :1hug:

Süperdiniz gerçekten
buyrunbenim ve aşkito Türkan şorayı çatlatacaksınız:nazar::nazar::asigim:
GkSu tebrikler:hooray:

teşekküler Barçman :hooray:

Aşkitom, aşkım , sevgilim, çatal karam çingenem.. seni de çok tebrik ediyorum.. Seni çok beğeniyorum zaten her fırsatta dile getirsemde ....

images

tebrik ediorum küçük cadım...çok güzel bi çingene olmuşsun ve beni oyumda sanaydı bitanem....a.s.

X