Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
bensiz nediyonuz laboshayallersmile
kizleeerzemuszemusaklıma bi fikir neyin geldi sanırsam galibabenneyaptımki
aceba burç makkajımı yapsak:sm_cool:
mesela koç..koçun ateşli kadınını yansıtsın..kızıllar kırmızılar sexapel
balık romantik bir makyaj yapabilir maviler yeşil farlar felanbayanssulusmilebaşak daha naif,nuda tonlarda..ikizler çılgın bişeyler yapabilirgamyoncuiremsuay ne biliyim olurda olur..he ne dersiniz??
miriana ne dersinaklinialirimsmilesen seversin bu fikriaklinialirimsmilene dersin arzu kuzimaklinialirimsmilene dersiniz kk garılarıaklinialirimsmile
burçlara göre makyaj diye konular vardır hep nette..ama hiç o konuya göre orijinel resimler yuhtur:lepi:
biz kk olarak bir ilk olarak,ve herkez kendi burcunun özelliklerine göre araştırma yapıp ona göre makyajını,kompozisyonunu hazırlasınbayanssulusmile

burçlar arası dengenin sağlanması gerekmez mi böyle bir durumda. çekingen ya da baskın burçlarımız var :p

banyoyu da gksum temizledi maşşallahh tertemiz olmuş

bu kadar sadeliğe neden banyo böyle kokoş dersen

onun dizaynını tanrıçaya bıraktıydık da ondan ablacım

durduramadık garıyı ne edek:roflol: illa bi yaldız illa bi taş koyacak bi yere işte tanrıça naparsın

Uploaded with ImageShack.us

Açılın uleynnn banno beniimmm delikafadulden
Midirede ossan banno benim ablacimm :dilcikar:
Beyaz altın sarısı ve kese kağıdı renklerinin bi arada uyumuna aşıkım bennn delikafadulden
Bu sıcakta da ne keyifli olur heee sempatiksalakcinni

şıncık geldim kısss
sataşma hemen
bi soluklanayım
1 saattir mutfakta buluşuklan uğraşıyırdum

yok gelmem artikinnnnnnnnnnnnnnnn :umursamaz: kizina neler tembih etmisin komsucum yaaaa.... senin kiz her biseyi yumurtladi valla laelaelaelaelae

ay kız ne tembihlemişim yahuuu gel bebem alınmacılık yapma seni beni mi var bu işin

ne korkuyosun aşık olmaktanmı söyle
aşk seni bulunca hep kaçarmısın böyle
hihoyyythihoyyythihoyyyt

Aahh bana ahhh çektirme aşk ahh hihoyyyt
Eline düştüm elimle ahhhhihoyyyt
Nası güzelsin böyle ahhh
Asılı kaldım sende hihoyyyt
Ahhh :dance:ahhh :dance:ahhh :dance:

-tatlicadiarzu-

şıncık geldim kısss
sataşma hemen
bi soluklanayım
1 saattir mutfakta buluşuklan uğraşıyırdum

duyduguma gore kuzu çevırıyormuşsun canın sıkıldııgında sempatiksalakcinni maşşallah b ne ıstah sempatiksalakcinni bızım büloyla yakın arkadaşmışsınız bülo demısken bulent ersoy makkajına ne dersınz :KK70:

b%C3%BClent+ersoy

3F84443CD2A2024CB3FB8235r.jpg
[/B]

duyduguma gore kuzu çevırıyormuşsun canın sıkıldııgında sempatiksalakcinni maşşallah b ne ıstah sempatiksalakcinni bızım büloyla yakın arkadaşmışsınız bülo demısken bulent ersoy makkajına ne dersınz :KK70:

b%C3%BClent+ersoy

3F84443CD2A2024CB3FB8235r.jpg
[/B]

yok canum çim deduysa yalan demuş
yoktur oyle bişu

Kısım gett gendime bilent irsoy makkajı yaaprsam gorkudan 1 hafta uyuyamam -tatlicadiarzu-

lan adam oldunuzda benim yazılarımımı eleştiriyosunuz bir olup alçaklaralsanaalsanasmile
helvada deriz halvada:1closedeyes:-tatlicadiarzu- tamam hadi göynünüz olsun düzeltiyorum
herkeş :icecream:
Olum sen beni anadın gürültüye getirme herkes burcunun makkajını yapacek dedin sen de bir herkes olduğuna göreaklinialirimsmile
Kızlar huu millet önümüzdeki yarışmaya Tanrıça tam sıfat katılıyomuş huu duymayan kalmasındelikafadulden

islolun odaa seksüü

Allahhh bugün arzuşun isloya kıyak günü ölcemmi nedir:1ninca:
Odaya bak laa ama du benim herüfe de söyleyelim fantazilerden fantaaazii beğenirim la ben bu odadaaklinialirimsmile

yine fantastik bi makyaj yarışması oslun yaw
İyi alıştınız hee:icecream:
Ama sizden korkulur hepsini becerlersiniz maşallah:dance:

X