Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Oyy al sen meleem yii yarasın kuzumaolumunekankayizsmile
O kadar hela temizledin:roflol:

oooouuyhhkk cokacimcoook
banaaa hiç de kıyamaaazzz kiiii :eek:
Heladaan sonra çamaşırr suyunlan duş aldıım sırnaşık şey
tufaaletlerii batırmışsınızz her yerm de battıı :dilcikar:
bu kadar pis miiydii bu kk hatunlaarııı anaam benneyaptımki

Bundan soraaaa tufalet parasıı aliciiimm
göccükk 1 tL, böyüükk 2 tL

ancaa kurtarıyoooo kendime chocolate parası da ayırmam gereekk :1closedeyes:

Heee munee applaaa sayıın Müdiiireeemm misafirim diee vermiceem sanmaa ..
geldiğindee ödicikkksiiiinn sırnaşık şey

İslo ötekilerden ver

şebnembim sen de valla geldin oturdun gıçın üstüne çikolata istin az iş yapsana bak burda temzilik hazırlık gırla gidiyor bi işin ucundan da tutamadın zaar...

kalk az iki çerez neyim al meyve leri doğra buzluğa neyim at soğusun şu kavun karpuzlar bidenem aaa olmaz ama böle sen misafir misin kız

kızlar ben de bişeyler yapem bebem camlar yeni bitti çok belim ağrıdı laa kaç sene oldu silmeyeli acaba? en son akitra sildiydi diye hatırlıyom o da gksu nun da dötü bağlıydı o zaman... peh peh peehh ne kaa zaman olmuş yaaa yazık bize ayıp bize

İslo ötekilerden ver

şebnembim sen de valla geldin oturdun gıçın üstüne çikolata istin az iş yapsana bak burda temzilik hazırlık gırla gidiyor bi işin ucundan da tutamadın zaar...

kalk az iki çerez neyim al meyve leri doğra buzluğa neyim at soğusun şu kavun karpuzlar bidenem aaa olmaz ama böle sen misafir misin kız

kızlar ben de bişeyler yapem bebem camlar yeni bitti çok belim ağrıdı laa kaç sene oldu silmeyeli acaba? en son akitra sildiydi diye hatırlıyom o da gksu nun da dötü bağlıydı o zaman... peh peh peehh ne kaa zaman olmuş yaaa yazık bize ayıp bize

oooovvv dötümünn bağlı olduğu zamanlarmışş demeekk benneyaptımki
aplaaa o vakit kaç sene geçmişş aradaan çamur içinde kalmıştıırr :eek:lmaz:

Teftiişşe gelicikk şimdiiii biz daha hiçbi işiii bitiremedikkk fisfisfis

hadiiii kızlaaaaaaaarr koşturun kendiniiiziiii olmuyooo byleee :mymeka:

İslo ötekilerden ver

Arzum nittin gece gece cam silinmez uğursuzluktur :umursamaz:
Bunu ben uyduruyom çaktırma anam cam sil diyo ayy çok sıcak güneş batsın silerim diyom akşam geliyo hadi sil olmass uğursuzluk getirirlaelaelaelaelae
Misafir yatıya kalacak herhal hala teşrif etmedi mirmirmirmir
Kalcaksa nikonun yatağı verelim bi işe yaradığı yok zaten yerde yatıversin bu gecesempatiksalakcinni

seçmekte biraz zorlandım.
bence en güzel çingene makyajı 11 numaraşutarafagittihihoyyyt

ayyy parlak parlak makyajlar ne güzel öyle yaaa, bayıldım makyajlara:asigim:
bende azıcık biliyorum makyaj yapmasını.aklinialirimsmile

bu makyajlar olabılr yenı yarısmada sadece fıkır

çılgın makyaj

marjinal-uzunkarnaval.gif

betyy boop
PP31018.jpg

lady gaga
LadyGaga.png

phoconthas

170947.gif

rhanna
rihanna-makeup.jpg

chrıstına aguılera
christina_aguilera_1754192.jpg

Son düzenleme:
ay 1 numara ne güzelmiş kaşın gözün
diğer hatunlarda çok hoş :nazar:
ama 11 numara tam bi çingene olmuş,sana verdim oyumu kızbayanssulusmile

ay evi temizledik pak temiz bekliiz misafirlerimizi

mune ablam ister salona geçelim

ister mutfağa, biz kadınlar mutfak sefasını seviyoz bilirsin. bu da bizim fakirhane kişiliğimizin tam tersine gayet sade bizler zate yeterince cıvıl cıvılız ya ondan dekoru sade seçmiştirk:))

pasta yaptım olmuş bu beğenir mi

bu kurabiyeleri de yaptım

kahveleri bunlarla yapayım diyom olur mu kız islo?

banyoyu da gksum temizledi maşşallahh tertemiz olmuş

bu kadar sadeliğe neden banyo böyle kokoş dersen

onun dizaynını tanrıçaya bıraktıydık da ondan ablacım

durduramadık garıyı ne edek:roflol: illa bi yaldız illa bi taş koyacak bi yere işte tanrıça naparsın

Uploaded with ImageShack.us

bensiz nediyonuz laboshayallersmile
kizleeerzemuszemusaklıma bi fikir neyin geldi sanırsam galibabenneyaptımki
aceba burç makkajımı yapsak:sm_cool:
mesela koç..koçun ateşli kadınını yansıtsın..kızıllar kırmızılar sexapel
balık romantik bir makyaj yapabilir maviler yeşil farlar felanbayanssulusmilebaşak daha naif,nuda tonlarda..ikizler çılgın bişeyler yapabilirgamyoncuiremsuay ne biliyim olurda olur..he ne dersiniz??
miriana ne dersinaklinialirimsmilesen seversin bu fikriaklinialirimsmilene dersin arzu kuzimaklinialirimsmilene dersiniz kk garılarıaklinialirimsmile
burçlara göre makyaj diye konular vardır hep nette..ama hiç o konuya göre orijinel resimler yuhtur:lepi:
biz kk olarak bir ilk olarak,ve herkez kendi burcunun özelliklerine göre araştırma yapıp ona göre makyajını,kompozisyonunu hazırlasınbayanssulusmile

banyoyu da gksum temizledi maşşallahh tertemiz olmuş

bu kadar sadeliğe neden banyo böyle kokoş dersen

onun dizaynını tanrıçaya bıraktıydık da ondan ablacım

durduramadık garıyı ne edek:roflol: illa bi yaldız illa bi taş koyacak bi yere işte tanrıça naparsın

ayyyy öldüüüümm aplaam o taşlarrıı tek teekk sildiiiimmm a.s
o danrıcaaa garısınaa da süleyiiinn işkence için mi yaptırtmışş o dizaynı :mymeka:

ama hakkını yimeyelimm gözeell olmuşşş :jeyyar:

eveeeet cok hoş fıkır tanruçammm ama benıykılerıde ıncele bı oncekı sayfada koydugm resmler var bde yuzun yarısı gece yarısı gunduz olsun deyom bennn

ay evi temizledik pak temiz bekliiz misafirlerimizi

mune ablam ister salona geçelim

ister mutfağa, biz kadınlar mutfak sefasını seviyoz bilirsin. bu da bizim fakirhane kişiliğimizin tam tersine gayet sade bizler zate yeterince cıvıl cıvılız ya ondan dekoru sade seçmiştirk:))

pasta yaptım olmuş bu beğenir mi

bu kurabiyeleri de yaptım

kahveleri bunlarla yapayım diyom olur mu kız islo?

:1shok: :1shok:
Bu bizim fakirhane he mi:1shok:
Bana odama kadar eşlik eder misin arzum pek yorulmuşum hem misafir gelince ayak altında dolanmiim odam nerde hani çabuk göstertdelikafadulden
Kahveleri yapar getirirm ben tasalanma yannız fincanda parnağının izi kalmış o tükrüklediğin yer

kuzi,ışıltı benim göbek adım:nazar:
heryerde olmalı:asigim:dağda kırda bayırda-tatlicadiarzu-napıyım anam ruhum kokoşbayanssulusmile
geçen ev eşyaları felan bakıyoruz ben+nişanlım+kayınpeder..ben nerde sawaroskili taşlı tuşlu şeyler var onlara bakıyorum:)adam diyoki kızım amma süslüsün sen:roflol: :roflol:
sakın benim evi değiştirmeye kalkma,millete madara olurum diyo:roflol:

Son düzenleme:
bensiz nediyonuz laboshayallersmile
kizleeerzemuszemusaklıma bi fikir neyin geldi sanırsam galibabenneyaptımki
aceba burç makkajımı yapsak:sm_cool:
mesela koç..koçun ateşli kadınını yansıtsın..kızıllar kırmızılar sexapel
balık romantik bir makyaj yapabilir maviler yeşil farlar felanbayanssulusmilebaşak daha naif,nuda tonlarda..ikizler çılgın bişeyler yapabilirgamyoncuiremsuay ne biliyim olurda olur..he ne dersiniz??
miriana ne dersinaklinialirimsmilesen seversin bu fikriaklinialirimsmilene dersin arzu kuzimaklinialirimsmilene dersiniz kk garılarıaklinialirimsmile
burçlara göre makyaj diye konular vardır hep nette..ama hiç o konuya göre orijinel resimler yuhtur:lepi:
biz kk olarak bir ilk olarak,ve herkez kendi burcunun özelliklerine göre araştırma yapıp ona göre makyajını,kompozisyonunu hazırlasınbayanssulusmile

Herkez mi dedin ben mi yaanış okudum sen nolcan bebeğimaklinialirimsmile
Bi d teraziler neye benzicekbenneyaptımki

X