Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
yanlışşşş okuduun İslantoşş'm herkes demek istedii danruucaaamm buyrunnnnnnnnn
Herkezzi herkesi boşver bebeğim bu herkese danrıça da dahil mi onu sölesin aklinialirimsmile
terazıler dengelı bı makyaj yapsın elınede ıkı testı alsın kaydirigubbakcemile3

Her konuda olduğu gibi makkajda da dengeli bişeyler yaparım kesinsempatiksalakcinni

cıkkk cıkkk burası sadece makyaj yarışması değil miydi bebeğimm ? sengözlerimebaksanab

burclara gore makyaj dedıde tanrıca terazıler napcak dıyınce bende espırı baptım bilmiyorumkismile makyaj yarışması ebettttt aksını mı dedık goksu gacısı

alsanaalsanasmile

burclara gore makyaj dedıde tanrıca terazıler napcak dıyınce bende espırı baptım bilmiyorumkismile makyaj yarışması ebettttt aksını mı dedık goksu gacısı
alsanaalsanasmile

espirikiniiii yiriimm ulaa :1closedeyes:
taam taamm :mymeka: gacılığımaa laf etmeee sırnaşıkşeyysmiley:

Arzuu anneeeee şuna bak yaananiknanik

Arzu annen sana böyle mi ögretti??? kaydirigubbakcemile Valla annen misafiri kovdugunu duyarsa sacindan tutup sürükler seni bilmis ol sempatiksalakcinni ( yani ben böyle bisi yapsaydim annem sacimi basimi yolardi valla)))

Arzu annen sana böyle mi ögretti??? kaydirigubbakcemile Valla annen misafiri kovdugunu duyarsa sacindan tutup sürükler seni bilmis ol sempatiksalakcinni ( yani ben böyle bisi yapsaydim annem sacimi basimi yolardi valla)))

Yok bunu tembikleyen annem zaten:mymeka: böyle tembikledi hemde kapıyı çalan olursa anneam evde yok de dedi

Herkez mi dedin ben mi yaanış okudum sen nolcan bebeğimaklinialirimsmile
Bi d teraziler neye benzicekbenneyaptımki

yanlışşşş okuduun İslantoşş'm herkes demek istedii danruucaaamm buyrunnnnnnnnn

lan adam oldunuzda benim yazılarımımı eleştiriyosunuz bir olup alçaklaralsanaalsanasmile
helvada deriz halvada:1closedeyes:-tatlicadiarzu- tamam hadi göynünüz olsun düzeltiyorum
herkeş :icecream:

lan adam oldunuzda benim yazılarımımı eleştiriyosunuz bir olup alçaklaralsanaalsanasmile
helvada deriz halvada:1closedeyes:-tatlicadiarzu- tamam hadi göynünüz olsun düzeltiyorum
herkeş :icecream:

alçaak mııyız ? hayr benneyaptımki adam mı olduk ? hayr benneyaptımki
llaaaayynn o herkeeş :icecream: diyeen ağzınıııı üperiimm seniinn Şeniz

Yok bunu tembikleyen annem zaten:mymeka: böyle tembikledi hemde kapıyı çalan olursa anneam evde yok de dedi

al iste cocuktan al haberi demisler :)) tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü artik gel desende gelmem :umursamaz: vah vahhhhhhhhhhh nerde kaldi bizim örfümüz adetimiz boshayallersmile

12 tane seçeneemiz var hekes kendi burcu mu olacak la

boynuz mu takacam bu yaştan sonra?

ellerine sağlık bebetom

hergüzelin bi tikeni olur ne edek yewrum

az bekle odanı gösterem

allah belanı viremesin kuzi yaaa

kayınpedere kalp krizi geçirtecen taşlar maşlar:)))

vazgeçecek bu kız çok pahalı diye:)))

Karar verdim bende misafir olarak geliyorum

ee hadi gel bakalım böcüüm kağpımız herkeşe açık melem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…