Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .

Çok hakLısın canımm ..

Son düzenleme:

Tskler tanricam senin icin Bi daha gülim o zaman ))))

Al bendende o kadar datlum.. Kurallar tam benlikmis yani :)

376 dane oy kullanılmış ama okadar yorum yok
yorumda yazın bayanlarrrr

Hepsi birbirinden renkli ve güzel olmuş. Seçim yapmak gerçekten zor oldu, emeklerine sağlık tüm süslenip püslenip yarışmaya katılan arkadaşların. Ben en çok 1. ve 11. arkadaşlarımız arasında kararsız kaldım. Ama sonunda oyum 1.arkadaşımıza gitti. Kullandığı renklere, aksesuara bayıldım. Gözleri de es geçmemek lazım, güzel gözleri varmış arkadaşımızın zemuszemus

çook güzel olmuş yaa ,içim açıldı valla..emeklerinize sağlık..

oyun 11 numara annem tam cıngene olmus :d hepsı guzel ama 11 numara tam benzetmıs kendını cıngeneye bıde cıngen bulsan tam olacak

He canım biz de hep öyle gördük işte İspanya ya falan gidemediğimizden bebeğim bilmiyoruz ordaki çingeneleri, sen anlattın aydınlanmış olduk,

ben hep yeşilçamdaki çingeneleri gördüğümden eklediğim fotolar da öyle zayten öyle biliyyordum kusurumz-a bakma cahilliğimize kültürsüzlüğümüze ver hayatım.

genelde benim yeşilçamda gördüğüm çingeneler hep varoş ve göçebeydi ondan öyle beynimde yer etmiş hayatım.

ne güzel sen gitmişsin görmüşsün taaa İspanyalara bi foto ekleseydin keşke başvurular esnasında fikir olurdu yarışmacılara da:))

Neyse bir dahaki makyaj yarışmasına katkılarını bekliyoruz canım.kaydirigubbakcemile5

ama ben cellanlenmedim canım sen yanlış anlamışsın, beni celallendirmek çok zordur maşallah illallah pamık gibimdir üzerine afiyet. Hatta arkadaşlarım bile der sakinliğin sinirlendirir adamı diye:))) asla öyle bişey yok canım

:roflol::roflol:

amman öyle deme canım ya ne olacak olur böyle şeyler biz düzeltiriz işimiz bu sen yap yorumunu rahatça, ben yanlış anlaşılacak durumlar olursa açıklama yaparım problm kalmaz bidenem:)))):teytey:

pinaxım biz katılsak anında deşifre ederdik demekki:roflol:
ben sana kuralları anlatıyım bebeğim gelolumunekankayizsmileaklinialirimsmile

kuzimmm yeminlen ederdik heee:roflol:

Yarışmacıların kimlikleri sonradan açıklanacakmı? ben çok merak ettimözellikle 11 numarayı :))

evet çiçek suratlım açıklanacakdelikafadulden

hanımefendiliğini yiyim çinganem benim eferim kız doğru yoldasın

bu bir test tanrıçam dikkatli adımlar at:roflol:

Son düzenleme:
Evet güzeller güzelleri sevgili yorumcular ve yarışmacılar;

Yazılan mesajları okudum ve üzüldüm. Biribiri ile samimi olan sabahtan akşamlara kadar muhabbet eden hatunların birbirine laf soktuklarını görüyorum. Çok ayıp oluyorbirisi gelip topikte ortaya huzuru kaçırmak için birşey yazsa bile lütfen uymayalım. Burası huzurlu bir bölümdür. Hergünümüz burda neşe içinde geçiyor biliyorsunuz. Huzurumuzu kaçıracak yorumlar olursa lütfen es geçelim tartışmaya mahal vermeyelim canlar.

Güzel oylamalar diliyorum. Güzel herzamanki atışmalarımızı diliyorum canlar. Her zaman takılmayan geçerken uğrayan hanımlar görüp kaçmasın topiğimizden bitaneler.

Hepinizi öperim...

Allaam yazdı yine editör yorumunu en yeşilinden
Sevgi pötürcüğüm benim çok haklısınkaydirigubbakcemile5
En eğlendiğimiz bölüm burası böyle gerginliklere mahal verilmemeli
Valla pçikolocim bozuldu yaa:umursamaz:

yerimseniben

Oyumu verdim,kazanacak arkadaşımızı şimdiden tebrik ederima.s

kız dur daha birinciye şampanya patlatacaz

ay olmadı

demirhindi şerbeti dağıtalım (çok güceldir:)))

psikilicini düzeltirim ben hele bi iftarı edin de lokum dağatak cilveli türk kahvesi felan yapak bebem

yerimseniben

Oyumu verdim,kazanacak arkadaşımızı şimdiden tebrik ederima.s

anamm müdür gelmiş (üzerinibaşını toplyanarzu)

kızlar toparlayın çabuk şuarları şu yastıkları neyim bi pohpohlayın

camları aç island

ne bakıyon şu tbakları götürsene tatlıgacı laaa

ayyy hoşgeldiniz değerli ablacım buyrun çok teşekkür ederizopuyorumnanaktan

güzel parmaklarınız pırlanta taksın canım ablambayanssulusmile

Sadece eğleşelim, neşelenelim,renkli bişeyler olsun diye yapılmış bir yarışma bu..
tersliklere gerek yokboshayallersmile..Ramazan ramazan değer mi a dostlar..opuyorumnanaktan
katılanlara başarılar dilerim..ayrıca arzuşa da yönetiminden dolayı başarılar dilerimvereliniortak

ablasınıyalayansüpürenarzusmileyy: :roflol:

kız dur daha birinciye şampanya patlatacaz

ay olmadı

demirhindi şerbeti dağıtalım (çok güceldir:)))

psikilicini düzeltirim ben hele bi iftarı edin de lokum dağatak cilveli türk kahvesi felan yapak bebem
Cilveli türk kahvesi :roflol: ben hakkımı şimdikten istiyom iftara kadan anca kendine gelir piçikolocimsempatiksalakcinni

Arzum burlar sahurdan kalma ben saa kaç kere didim habarsız misafir getirtme diye ya irezil olduk yine gece naptıysanız leş gibin olmuş buralar
Gacı kırdı yine tabakları delikafadulden

:umursamaz:
Kapıları açık bıraktı getti gacı
şincik bize toplatıyo ortalığı klava:

:roflol::roflol::roflol:
Ay çok yaşa emi,
duydumki kazanana pırlanta yüzük verecekmişsin uyudurukçu müdire:roflol::roflol:
eh o pırlantayı bana yollarsın gözel parnahlarım pırlanta görür:roflol::roflol:
Yastığı koltuğu iyi kabartın zira koltuğun yayları battı:roflol:
Akşama teftişe gelicem iftar sonrası kahvemi orta şekerli isterim,birde en kalitelisinden bitter çikolata yerimşakkıdı

napiiim be isloşum pek sakar değilimdir ama,kaydirigubbakcemile2
bizim şoparın oyuncağına gamyoncuiremsubastım ,kırıldılar....sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…