Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
aprilimalkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
ayakta hemde:1closedeyes: alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

sarıboceg bayıldım nurtene:lepi:
gamzeleri ömre bedel..hele gülüşü..dediğin kadar varmış:asigim:aşığım romanlaraboshayallersmile

Hayatım ben anlıyorum seni.
Ama katılamazsınız da denmemişki,ucu açık..

O kada birayı götürürsen olacağı buydu işte,boğazında kalsın demedim mi la sanaaklinialirimsmile
işte onun belirtilmemesi yanılgı yaratmış.
komple vücut eklenseydi o kurala, kişilerde belki o şekilde bir hazırlık yapabilirlerdi.
nurtene selam bu arada:)
anam 1 şişe içtim oda 4 gün önce. vücuttan o alkolü
atalı bayağı oldu.sempatiksalakcinni..

iyi de 11 numara makyajıylada tam bir çingene havası vermiş kıyafetini eklemeseydi bile o abartılı allığıyla yine güzel oy alırdı diye düşünüyorum
çingene makyajı zaten uyduruk absürt bir makyaj türü değilmi illede özene bezene far veya ruj sürmeye gerek yok

11 :lepi: :lepi:

Komplesine hasta kaldım! boshayallersmile

Arkadaşlar, sizce çingeneler, binbir farı birbirine karıştırıp gölgeli dumanlı kusursuz makyaj yaparlar mı ? CADIARZU

Çingeneyi çingene yapan, abartı şekilde ve uyumsuz yaptığı makyajıdır, aksesuarıdır, muzur gülüşü, alaycı tavrıdır. hihoyyyt

Bu özellikler de bence 11 numarada fazlasıyla mevcut.alkisalkisalkis

pürüzsüz ten, süpersonik bir kıvrımlı eyeliner filan çingene konseptine bence ters.:nazar:

Allığın abartı oluşu bile beni 11 numaraya çekmeye yetti mesela.

Bu konsept, 'güzel makyaj yapma yarışması' değil.
Çingene makyajı.
Ve bence çingene makyajını en iyi yapan da açık ara önde gidiyor. alkisalkisalkis

Kimse alınmasın, şahsi fikirlerim böyle...opuyorumnanaktan

Diğer herkes de gerçekten çok ama çok başarılı, herkes harika...opuyorumnanaktan
Tek tek ellerinizden gözlerinizden öperim...
opuyorumnanaktan

Aprilim bu konuda hem fikirizvereliniortak

aprilimalkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
ayakta hemde:1closedeyes: alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

sarıboceg bayıldım nurtene:lepi:
gamzeleri ömre bedel..hele gülüşü..dediğin kadar varmış:asigim:aşığım romanlaraboshayallersmile

Şimdi nurten alırmıydı yarışmayı almazdı bence çünkü makyajsızdı o zamanda bu görüntü söz konusu olmazdı aynı yaşlılar yarışmasında söze gelmediği gibi:KK3:
öyle öyle nurtencim bi tanedirbayanssulusmile

işte onun belirtilmemesi yanılgı yaratmış.
komple vücut eklenseydi o kurala, kişilerde belki o şekilde bir hazırlık yapabilirlerdi.
nurtene selam bu arada:)
anam 1 şişe içtim oda 4 gün önce. vücuttan o alkolü
atalı bayağı oldu.sempatiksalakcinni..

det ordann ben aklımdan atamıyorum o görüntüleri amamafoldumben
söylerim pazartesi gelecek,anam bilse fotosunu koyduğumu beni bi güzel yolarolumunekankayizsmile

ben gidiyorum edi olduğum yere,bakayım ne ediyiler:KK3:

bu 11 numara kim ki acep? Cok merak ettim valla, nickini bilen yok mu??? aklinialirimsmile

Şimdi nurten alırmıydı yarışmayı almazdı bence çünkü makyajsızdı o zamanda bu görüntü söz konusu olmazdı aynı yaşlılar yarışmasında söze gelmediği gibi:KK3:
öyle öyle nurtencim bi tanedirbayanssulusmile

det ordann ben aklımdan atamıyorum o görüntüleri amamafoldumben
söylerim pazartesi gelecek,anam bilse fotosunu koyduğumu beni bi güzel yolarolumunekankayizsmile

ben gidiyorum edi olduğum yere,bakayım ne ediyiler:KK3:

oyy. canım ya.1 ay kaldı bayramda içersin... çabuk geçer sayılı günler

anam iyiki bi dün girmedim neler olmuş....kafamçokkarıştı

resimlerin hepsi birbirinden güzel maşaallah k.k hanımlarına....

bu arada tartışmalarınızı okudum hanımlar....

açıkcası aşkitomada pandorayada okyp. katılıyorum....ama olan olmuş hanımlar..boşverin maksat eğlence olsun....başka bir yarışma oluncada öyle yapılır.... hem 11 numaralı arkadaşıda katıldığına pişman etmeyelim...boshayallersmile

ayrıca bi dahaki yarışma için emo makyajıda olabilir diye bir fikir öne sürmek isterim hanımlar....

hepimizin algıları ,bakış açısı farklı doğal olarak ..
hepimiz farklı bir düşünce ile bakıyoruz kurallar çerçevesinde ve seçimizi-beğenimizi bu yönde yapıyoruz...bu da oldukça normal elbette....
ama ben izlediğim o türkan şoray filmlerinde ,hep bir hoşluk gördüm ,abartılı ve abzürt bir makyajdan ziyade kararında göze de hitap eden bir çingene görseli canlandırdım ...uzun kalın linerlar,gür kirpikler,koyu siyah çerçeve ile gözü kaplayan bir makyaj ve ayarında allık ...
yarışmamız dahilinde makyajın öncelikli olup aksearla görsellik kazanacağını ,bir çingene hatunun o cazibesi ve çekiciliğinin ön planda olduğunu düşünerek yaklaştım ...

bence bu fotoları roman bayanlar görmeli ve onlar karar vermeliydi diye ddüşünmüyorum değil hani :))) sonuç ne çıkar bilinmez tabii...

bir çingeneyi canlandırabilmek bu kadar kolaymış demek diyebiliyorum...
bol bol sürün ,dallı güllü ne varsa giyin, tak takıştır, bitti :))
images

Konunun muhattabı geldi arkadaşlar,

Kuralları koyarken isteğe göre ifadesi kullanılmıştır. Bu ifade; makyajı gözükmek kaydı ile konseptine uyduran vucüdünün koyulabileceği anlamına gelmektedir. Biz daha önceki yarışmalarımızda makyaj yarışmasına siyah beyaz makyajla katılanını da gördük, diğer katılımcılardan daha fazla aksesuarını yada vucüdünün daha çok göründüğü yarışmaları da gördük ses çıkarmadık.

Her yarışmanın kurallarının uygunluk derecesini organizatör belirler. Bu yarışmanın da organizatörü ben olduğumdan uygun olan fotoları yarışmaya aldım. Siz de kendi yaptığınız yarışmalarda kuralları kendiniz koyarsınız baştan, sonra uygun bulan başvurusunu yapar. Burası makyaj bölümün yarışmasıdır. İsteyen yarışma organizatörlüğünü alabilir bir sonrakinde hiç problem değil.

11. Yarışmacının fotoğrafları aynı gün çekilmiştir. Asıllarını biliyorum. Bu konuyu artık sormanıza gerek yok bence.

Lütfen artık yeterince kırdığımız 11. numaramızın hatrına bu konuyu uzatmayın.

Teşekkürler.

hepimizin algıları ,bakış açısı farklı doğal olarak ..
hepimiz farklı bir düşünce ile bakıyoruz kurallar çerçevesinde ve seçimizi-beğenimizi bu yönde yapıyoruz...bu da oldukça normal elbette....
ama ben izlediğim o türkan şoray filmlerinde ,hep bir hoşluk gördüm ,abartılı ve abzürt bir makyajdan ziyade kararında göze de hitap eden bir çingene görseli canlandırdım ...uzun kalın linerlar,gür kirpikler,koyu siyah çerçeve ile gözü kaplayan bir makyaj ve ayarında allık ...
yarışmamız dahilinde makyajın öncelikli olup aksearla görsellik kazanacağını ,bir çingene hatunun o cazibesi ve çekiciliğinin ön planda olduğunu düşünerek yaklaştım ...

bence bu fotoları roman bayanlar görmeli ve onlar karar vermeliydi diye ddüşünmüyorum değil hani :))) sonuç ne çıkar bilinmez tabii...

bir çingeneyi canlandırabilmek bu kadar kolaymış demek diyebiliyorum...
bol bol sürün ,dallı güllü ne varsa giyin, tak takıştır, bitti :))
images

katılıyorum.
işte meşhur rita hayworthun çingeneyi canlandırdığı carmen filmindeki makyajı.

28476755751564ec5f7e.jpg

Konunun muhattabı geldi arkadaşlar,

Kuralları koyarken isteğe göre ifadesi kullanılmıştır. Bu ifade; makyajı gözükmek kaydı ile konseptine uyduran vucüdünün koyulabileceği anlamına gelmektedir. Biz daha önceki yarışmalarımızda makyaj yarışmasına siyah beyaz makyajla katılanını da gördük, diğer katılımcılardan daha fazla aksesuarını yada vucüdünün daha çok göründüğü yarışmaları da gördük ses çıkarmadık.

Her yarışmanın kurallarının uygunluk derecesini organizatör belirler. Bu yarışmanın da organizatörü ben olduğumdan uygun olan fotoları yarışmaya aldım. Siz de kendi yaptığınız yarışmalarda kuralları kendiniz koyarsınız baştan, sonra uygun bulan başvurusunu yapar. Burası makyaj bölümün yarışmasıdır. İsteyen yarışma organizatörlüğünü alabilir bir sonrakinde hiç problem değil.

11. Yarışmacının fotoğrafları aynı gün çekilmiştir. Asıllarını biliyorum. Bu konuyu artık sormanıza gerek yok bence.

Lütfen artık yeterince kırdığımız 11. numaramızın hatrına bu konuyu uzatmayın.

Teşekkürler.

alkisalkisalkis alkisalkisalkis bravo bea arzucum ilbaskanim

X