Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
ilarzum katılmadı ama,çok muzdaribim benmafoldumben
aşkolsun sana be çocuk..aşkolsunmafoldumben

kııııııııız yiidn geldin dimiiii delikafadulden

bende şimdi gidiyorum tıkıncam birazzz Şeniz
Arzuma gelinceee bende çok üzüldüümmm ne cingane olurdu varyaaaaaaaaa aklinialirimsmile
ama konu sahipleri mağlesef böyle oluyor keşke o açmasaydı yarışmayı :bbo:

ben kaçtımm danrıcaaaaaaaaaaaamm öpüyorum gomacan gomacan kaydirigubbakcemile3

7 ve 11 numara kım kı ,

11 numaraya sormak ıstedıgım bır kac sey var ,ortaya sorupta 'alemın dogrusu' ben olmak istemiyorum

ya kımse farketmıyor ya da sahuru beklıcem dıye uykusuzluktan ben sasırıyorum bilmiyorumkismile

Son düzenleme:

Yok yok, sen sasirmiyorsun...
Ilk gördügüm andan itibaren düsündügünü tahmin ettigim seyi ben de düsünüyorum, ama herkes cok emin oylarini verince dedim "herhalde ben yaniliyorum"...

Ilk gördügüm andan itibaren düsündügünü tahmin ettigim seyi ben de düsünüyorum, ama herkes cok emin oylarini verince dedim "herhalde ben yaniliyorum"...

bizede söyleyin
bizde bilelim
neymişo

günaydın kızlar bende oyumu verdim
bence kıyafet falanda önemli ama ilk bakmamız gereken şey makyaj ve ben 1 numaralı rengarenk makyajı tercih ettim keşke bir kaç foto daha ekleseymiş
onun haricinde göz makyajı biraz daha renkli olsaydı 3 nuımaraya vericektim çok güzel olmuş ama biraz sade geldi

bu arada 11 numara görüntü çingene biraz olabilir ama makyaj belli bile değil nasıl oy verdilera anlayamadım

sizin görüp benim göremediğim neymiş. merak ettim şimdi...:uhm:

bakıyorum bakıyorum ne var diye yok bişey göremiyorumm allah allah sempatiksalakcinni

11.......
11.........
11......
Süpersin.:lepi:
Giyim kuşam eldeki çiçek duruş süper. Tam bir çingene kızı. harika, Vallahi bayıldım.:hooray:

bakıyorum bakıyorum ne var diye yok bişey göremiyorumm allah allah sempatiksalakcinni

şimdi tekrar baktım. hani o gözle ,diğer resimlerdeki kişinin gözü aynı mı diye. evet ,o göz diğer resimlerdeki kişiye ait. çiçeklerden belli.
başkada bir şey bulamadım.

1 numeronun gözune bayıldımmmm:asigim:
11 numero ya oyum:asigim:
ama bı sorun var edıtorum sız zaten oy kullanmıssınız dıyo sıte yönetımıklava:
kullanmadım yahu:dilcikar:
ne etcem şimdiii:dilcikar:

siteden çıkış yapıp tekrar dene bidenem eğer aynı şeyi derse bana söle hallederik

Bazı fotoları gördüm ve iyi ki katılmamışım..
Bi kaç foto açılmadı onuda görünce bende oy vericem : )

bende hepsi açık hangi foto ise söyle canım ben bi daha yükleyeyim

:enbuyukkk:
ben senide istiyodum..olmadı kuzi olmadı:umursamaz: :umursamaz:

sefkilim bi dahakine sana özel çinganen olurum bebem

vayyy muhteşem olmuşsunuz
çoğunluğu beğendim
3 numarayı daha göremedim ama açılmıyo

şu an bende açılıyor, sende sorun var mı bebem?

veriliyor ama olsun demişsin ya balım,

Biz burda zaten en güzel makyaj yarışması yapmıyoruz, konsepte en uygun makyaj yarışması yapıyoruz. Bu yüzden konsept de çok önemli tabiki. Kopmozisyonu sağlayan bize çingene olduğuna inandıran kişi birinciliği haketmiştir zaten.

Fotolarda makyajın yakından, uzaktan yada aksesuarların da çekimi için birden fazla fotonun bir arada olan halinin yarışmaya katılmasına izin verdirk.

Yani burada hem konsepti tamamlayacak fotolar hem de makyajını gösterecek fotolar olabilir. Normaldir.

Herkes senin dediğin gibi gözüne güzel geldiğine verir yada arkdaşına verir fakretmez. Bu oylar ilk birkaç gün içindir, sonra gerçek oylar meydana çıkar zaten. 500 kişi katılmışsa oylamaya bunun 200 kişini tanıyabilecek daha yarışmacı çıkmadı bu topikte.

Bu yüzden sen rahat ol hakeden kazanır zaten. Çoğunluk beğeniyorsa o güzeldir zaten. Oylamada hiç haksızlık olmadı bugüne kadar, hep en çok beğenilen, hakeden kazandı.

Senin bu söylediğini ben de yarışmacı arkdaşımıza laf sokma olarak algıladım ve üzüldüm. Lütfen insanların hevesini kıracak şekilde yorumlar yapma.

Teşekkürler

ilk bi kaç fotoda fotoshop mu var bana mı öyle geldi

sor bakam ilarzuya varmı sengözlerimebaksanab
kaydirigubbakcemile3

Hiç bir fotoda kesinlikle photoshop yoktur.

alın size yeni konsept seytan makyajıkötükedihüso

ay buna bittim yaa, korku temalı sinema makyajı da olbilir, kesik baş, mor göz, dökülmüş diş, yanmış yüz....

uleyyyy buldum buldumm

ERKEK MAKYAJI OLSUN BİDAHAKİİ o nasıl bi isimse )
şöyle açıklıyayım
kk hatunları bi şekilde kendini erkeğe benzetmeye çalışıcak

nasıl fikir :))

bana basit geldi çünkü yapacaklarımız hep aynı yaratıcılık sınırlanmış olacak gibi bebem

yeşilçam makyajı çok güzel buna ben de bayıldım

hintli olmayi denedinizmi

olduk melem o yarışma da oldu:))

yada deniz kızımı olsanızCADIARZU

maksat eğlence değilmihihoyyyten güzel makyajını yapsın herkez,ama konsepti deniz kızı olsun..ne dersiniz??hihoyyyt

balığı nerden bualcaz olum yaaa korktum ben bu makyajdan zor olur çok

çocukluk makyajıda olabilerr
herkes olabildiği ve becerebildiği kadann çocuk olur

çilli ,kımızı yanaklı ,yandan toplanmış saçlar ,masum bakışlar

bu da erkek makyajı gibi olacak sanırsam bebem herkesin yanaklar pembe bir örnek:))

buldum vamp olsun herkes derilerini giysin ellerde kırbaçsempatiksalakcinni dusunemiyorum boyle birseyi bende bi anormallik var bulduklarım hep boyle ne kadar vahsi bir kadınım bensempatiksalakcinni

wamp makyaj yapıldı çiçem

fantastic olabilir yine ,yada yüzümüze kelebek çizelim ,meyve temalı olabilir...
yada herhangi bir yağlı boya manzara tablosundaki renkleri işleyip yüzümüze tablo ile birlikte yanında ekleyelim vs vs ...
,

hayvan temalı yaptık, meyveli olabilir evet, ama yağlı boya tablosundan zor olur gülo

yaw dediğim makyajı bulamadım ama annadayım

göz kapağına göz resmi yapıcezz
en gerçekçi olan kazanır :)
resmi görseniz harika aslında

hee biliiim çok güzeel

son önerim kim ablanın makyajıboshayallersmile

herkes bir makyaja odaklanacak bu sayede en çok benzeyen kazanacak gibi gelii, hem yaratıcılık az tek bi makyaj hem de hiç benzemeyen zorlanır gibi gelii reçelli ekmeğim

öhöm öhöm bumuydu dediginizsempatiksalakcinni

hııımmmmmm bu da fena değil bence

ilarzum katılmadı ama,çok muzdaribim benmafoldumben
aşkolsun sana be çocuk..aşkolsunmafoldumben

kız ben senin çinganenim zaten balköpüğümmm yirim yirimmm

olsun bi sefer de ben açem gızz çingen

Arkadaşlar ne sormak istiyorsanız bana sorun, bu yarışmanın organizatörü benim. Kişi kimse ona soracam demeyin lütfenin çünkü kendini deşifre etmek istemeyebilir bu normaldir.

Tüm fotoları ben kontrol ettim yükledim ayarladım, nerde ne var ben biliyorum. Bana sorabilrisiniz ister özelden ister buradan

cevabını ben veririm, eğer veremezsem de kişiyle irtibata ben geçer sonra size iletirim.

Teşekkürler

Son düzenleme:
Siz onu soruyorsanız hayır fotoğraftaki tüm çekimler yarışmacının kendisine aittir. Kendisini zaten tanıyoruz gözünü kaşını biliyoruz.

İÇiniz rahat olsun beğendiyseniz çekinmeden oy kullanabilrisiniz.

İyi vakitler.

ben 4 numaraya verdim oyumu gözünün kenarına doğru yaptığı figür çok hoşuma gitti =)herkese başarılar=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…