Cin1 Cin2 Cin3 Yeni Tedavi Yöntemleri Nedir?

sinemakinim

Fitoterapist
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2022
8
6
30
Merhaba bana muayene sonucu cin3 dendi çok korktum adeta hayatım alt üst olmuştu ama tandık bir hemşire üzülmememi bu konuda .. bir firmanın bitkisel ilacı olduğunu söyledi araştırmalarım sonucu kullanıcılarda memnun doktoruma danışıp kullanmak istediğimi söyledim ve alıp kullandım 15 gün içiliyor sonrası tekrar doktoruma muayene oldum doktorumda sevindi temizlenmiş ayrıca bende hpv virüsü de vardı hpv tip 16 ve 51 bunlarda negatif olmuş eger kullanmak isterseniz düşünürseniz bilgi almak isterseniz web sayfaları ürün üreten kişi kimyagermiş telefonu bence bilgi almanızı tavsiye ederim cümleten geçmiş olsun.

Not: Sorularınıza buradan bende cevap vermeye çalışacağım gerekirse test sonuçlarımıda paylaşabilirim. İstiyorumki ben iyileştim bu hastalıkta olanlarda üzülmesin kurtulsun yardımcı olmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar benim smear testinde agh çıktı önümüzdeki cuma kolposkopi dedi doktor tam ne çıkacak bilmiyorum o sitenin adını yazarsanız ve kullandığınız ürünün resmini atarsananız sevinirim

Merhabalar geçmiş olsun. Benim de kolkoskopi patoloji sonucum cin 2 geldi. Çok korkuyorum. Kullandığın ürün nedir foto ekler misin bilgilendirirsen sevinirim bi umut belki çare bulabilirim. Bu illet virüsü atamadım bi türlü

Merhabalar benim smear testinde agh çıktı önümüzdeki cuma kolposkopi dedi doktor tam ne çıkacak bilmiyorum o sitenin adını yazarsanız ve kullandığınız ürünün resmini atarsananız sevinirim

Üyenin profili sahte çıkmış ve banlanmis. Sağlığınız konusunda doktorunuzun tavsiyelerini takip edin lütfen. Bu tür ben reklamım ve yalanım diye bağıran mesajlara, tavsiyelere, yorumlara itibar etmeyin.
Geçmiş olsun.

Merhaba arkadaşlar geçen sene smear ve hpv testi yaptırmıştım hpv 51 çıktı yüksek riks grup bu korkudan dolayı panik atak oldum Dr papivir adında gıda takviyesi önerdi 6 ay kullandim bazen kullanmadım 15 gün önce hpv testi verdim yine NEGATİF olmuşum çok mutluyum belki sizlere yardımcı olur tavsiye ediyorum

Merhaba ne kadar süre sonra negatif çıktı

Merhaba ilacı ve içeriğini merak ettim doğrusu. Ben bi kaç yerden propolisin iyi geldiğini duymustum bi ay devamlı kullanımda. Deniyorum işe yarıyor cidden. Sizin önereceginiz ilac nasıl bir şey acaba öğrenebilirmiyim?

Propolis sıvı olanimi kullanıyorsunuz ogrenebilirmiyim

Merhaba nerden bulacağım acaba ilacı . Cin2 çıktı ve üç ay sonra benden parça alınacak. Sonucum temiz çıksın istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…