Cimrilik mi?

Kızım senin önceki de tuhaftı nerden buluyorsun bunları. Bunlar ince hesap ikinci maaş için evlenen tipler. Sen zannediyor musun her erkek sevdiği için evlenir.😀

Ya çalışırsan bende yardım edrim dedi. Yemek yapmayı bilmiyorum dedi. Ama senin de çalışman gerekmiyor diyor ama kafede neden gul almadı:KK43:
Yardım etmek diye bir şey yok öncelikle. O ev iki kişinin işi. Parayı ince hesap yapacağına önce yemek yapmayı öğrensin. Hem yemek yapmayı bilmiyor hem dışarda yemeyi sevmiyor.😀

Ya mantığımı görmek için sormuş seni denedim gibi hani sonuçta gelecek için gerekir dedi birikim zaten sana her ay ne kadar harcarsanız onu vercem dedi sadece bunu konuşmak tuhaf ama ben irdelenmesi o sorudan sonra artık o ben Bi soru sordum sen ne sorular sordun dedi beni yanlış anlıyorsun diyor.
E seni denedim diyorsa bu adam için önemli demek ki. Benimki niye beni hiç öyle denemedi? Adamın gözü ne doğru ne yanlış görmüyor bile, para o kadar baş gündeminde ki.

Kendi masim olmayacakmış havuz sistemi olcak ikimizin maaşı birlestirileckmks
Biz de nişanlım ile böyle düşünüyoruz ama nasıl bak bu çok önemli. Maaşlarımızın yüzde 70i havuzda kalan yüzde 30 bizim. Mantıklı olan bu

Arkadaşlar merhaba şimdi ben biriyle tanistim görücü usulü gibi bir şey oldu yani arkadaşım vasıtası ile. Çocukla tanıştık biraz konustuk çocuk bana benim mantığımı ölçmek için bir soru sordu . Çok harcamayı sever misin dedi yoksa tutumlu musun diye? Evlenince brnim param diyenlerden misin diye? Sorun surda cevap verdim?Çok fazla harcama yapan biriysem olmazmış. Birikim yapmak istermiş. Mantığını öğrenmek istiyorum dedi. İkimizde çalışırsak birimizin parasını eve harcayacakkmisiz diğerini bitiktirecekmis. Arkadaşlar böyle bir şey sorması yeni tanistigi birine çok saçma değil mi ya işi ve evi var ben gezmeyi seviyorum kafam karıştı cimri mi acaba?
Bence sekmez cimridir kesin

Ya mantığımı görmek için sormuş seni denedim gibi hani sonuçta gelecek için gerekir dedi birikim zaten sana her ay ne kadar harcarsanız onu vercem dedi sadece bunu konuşmak tuhaf ama ben irdelenmesi o sorudan sonra artık o ben Bi soru sordum sen ne sorular sordun dedi beni yanlış anlıyorsun diyor.
"ben calisiyorum maasimi zaten patronum veriyor elhamdülillah. Kendi parami sana verip boyun büküp senden alacak halim yok"
diyemedin mi???

X