Cimri erkeklerle başım dertte 🤦🏻‍♀️

Evlenirken düğün alışverişinde de hiç abartıya kaçmadım, pahalı değil kaliteli güzel kullanacağım şeyleri aldım sadece. Eşim hep der o zaman gözümde değerin çok arttı diye. Şimdi herşeyin masrafı onda. Benim param ben de. Çocukların giyim okul vs ben veririm benim param yine benim paramdir. Karışmaz, o da bize harcar. Böyle adamlari cüzdan gibi görmek kadın için çok alçaltıcı olmalı.

Böyle bir ilişki de bedeninizi kullanılmış hissetmiyor musunuz? Ben seviyorum o da beni seviyor. O bana para harcıyor, ben ona bedenimi sunuyorum gibi. Sadece gerçekten duygunuzu merak ettiğim için soruyorum
hayır. neden böyle hissedeyim? ayrıca benim ilişkim öyle bir ilişki değil. idealden bahsettim. bel altı vurmaya çalışıyorsunuz ama bana işlemez. evet sevgilim bana oldukça para harcıyor. kredi kartı yıllardır bendedir. hesap ödediğim nadirdir. ama seks iki taraflıdır. ben de oldukça zevk alıyorum. hatta sevgilim beni düşünür tamamen. ben de keyif alıyorum seviyorum seksi. ee nolmuş oluyor şimdi bedenimi ona sunmuş mu oluyorum PARA KARŞILIĞI. şaka gibisiniz gerçekten. demek ki siz sekste zevk almıyorsunuz ve bedeninizi erkeğe sunmuş olarak görüyorsunuz.

Bu aslında erkeklerin düşüncesi. Para harcayan adam sizden faydalandığı için sunuyor. Babasının hayrına değil. Belden aşağı vurmak değil niyetim. Çok asagilayici bulduğum için sordum. Siz böyle bakmıyormussunuz. Ama eminim sevgiliniz tam olarak böyle bakıyor

düşünceniz çok çok çirkin

boşuna dememişler kadının düşmanı kadındır diye. başka da bir şey demiyorum. sevgilimin öyle baktığını düşünmüyorum. herkes kendi zihininde konuşur

boşuna dememişler kadının düşmanı kadındır diye. başka da bir şey demiyorum. sevgilimin öyle baktığını düşünmüyorum. herkes kendi zihininde konuşur
Bir süre sevismeyin bakalım nasıl olacak sizin maddi ihtiyaçlarınızı karşılamada ki durumu. Denemesi bedava (maddi olarak size sorun olmaz yani ) bu kadın düşmanlığı da değil ayrıca. Gayet feminist biriyim. Sizin bu düşünce tarzınız kadını aşağılayıcı diyorum ama oradan anlaşılmıyor sanırım.

Bazı konularda haklısın ama bir erkek seni tanımak isteyecek kadar ilgileniyorsa bir zahmet karşısındakine bir yemeklik değer versin.sanki kadın onu sokaktan çevirip de karşısına oturtmuş.aslında erkeğin kendine de yaptığı bir saygısızlık bu.sen birazcık yemelik, içmelik masraf yapacak kadar değer vermediğin bir kadınla neden vakit geçiriyorsun madem.daha seçici ol.sonuçta sen de onu sevgili adayı olarak kabul etmişsin.o kadar da hatrı olsun.ilişki devam etmeyecek bile olsa tecrübe oluyor.ne istemediğini öğreniyorsun.

Son düzenleme:
aynen çok feministsiniz. maddi ihtiyaçlarımı ben kendim karşılıyorum o karşılamıyor. bu ne kadar kin ve iğrenç bir dil ya. bir de öğretmendiniz dimi.

Cimri erkek hiç çekilmiyor be. Sevgi de bitiyor belli bir süre sonra çünkü senin hasta anında bile hesap kitap yapacak kadar düşüyor. Her yerdeler resmen sayıları çoğaldı. Tamam ekonomi kötü hesap yapılır bi noktada bu bahsettiğim kadını sömürmeye çalışıp aldığı maaşa kadar göz dikenler, dışarı da yemek bile yememek için eve gelince kadının eline bakanlar… Aman eksik kalsınlar.

E tabiki de. İnsan yakın arkadaşına bile yemek yediriyor. Bahsettiğim o değil. Bile bile kullanmak.

Iyi de bu kadin evli olsa eşim bana harciyor, benim maaşima da dokunmuyor dese para karsiligi beden sunuyor diyebilecek miydiniz? (Dersiniz gibi geldi) Para karsiligi yapmak istese öyle yapardi zaten niye "iliski" yaşasin? Bulamaz mi yani para icin birlikte olacak birilerini?

Evliyseniz siz diyin eşinize bundan sonra sevişmek yok diye bakalim ne olacak? Cinsellik evlilikte de önemli, ilişkide de önemli. Arkadas gibi takilacak olsalar sevgili olmazlar.

Evlilik disi yaşiyor diye resmen hakaret ediyorsunuz kadina.

Evet yaa düşünsene gece hastalanmışsın, telefon ediyorsun beni hastaneye götür diye.adam sen perişan hâldeyken muayene parası ödememek için şekilden şekile giriyor.sen yatarken ilaç almaya gitmekten çekiniyor.bu adamı nasıl sevmeye devam edeceksin ki.zaten en başta senin aklına gelecek yapacağı rezillikler.eve gelirken şunu al bunu al diyene kadar 40 kere düşüneceksin.

ay bırak ya laf anlatmaya çalışmaya değecek birisi değil belli ki mutsuz çatacak yer arıyor. ama bakalım birine bedenini para karşılığı sunduğunu söylemenin cezası ne yasal yollardan öğreniriz.

Evlilikle bekarlık kişilerin gözünden aynı olmuyor şimdi.bu bir gerçek.haa istisnalar vardır tabi ki.evet cinsellik bir süre istemiyorum desin bakalım ne olacak? Gayet de haklı bir noktaya parmak basmış arkadaş.evlilik kafasıyla bekarlık kafası aynı şey mi şimdi? Fazla iyimsersin bu ülkeye göre.

mutsuz evliliktense mutlu evlilik dışı ilişkiyi tercih ederim. ki nişanlıyım. evlilik aşamasındayız.

Böyle bir ilişki de bedeninizi kullanılmış hissetmiyor musunuz? Ben seviyorum o da beni seviyor. O bana para harcıyor, ben ona bedenimi sunuyorum gibi. Sadece gerçekten duygunuzu merak ettiğim için soruyorum
Bunun bedenini kullandırmakla ne ilgisi var? Yalnız bi gerçek var parasını eşinden/sevgilisinden esirgemeyen adam gerçekten seviyor. Cimrileri görüyoruz kalp kırmaktan ve hesap yaparak ilişkiyi ticarete dönüştürmekten başka bi duyguları yok onların. Elbette kadın da eşine hediye alır, süpriz yapar ama unutmayalım ki bu dönem de değişmeyen bi şey varsa en büyük sorumluluğu hala kadının aldığı. Evi çekip çeviren hala kadın. Yemek, temizlikle kadın uğraşıyor çocukla en çok kadın ilgileniyor ve aynı zamanda da çalışıyor. Bi zahmet maddi açıdan esirgenmesin. Ayrıca ithamınız çok çirkin. Benzetmeniz alakasız.

Evlilik dışı ilişki yaşaması dert edeceğim birşey değil. Bence evlilik öncesi olması gereken de birşey. Ama adam herşeyi karşılayacak. Kadın benim param benim, onun parası yine benim diyecek. Mantıklı mı? Hani buradaki eşitlik?

Katılıyorum size

Evlilik kafasini da goruyoruz. Adamlar karilari dunyayi onune serdigi halde gidip aldatiyor, bi de cinsellik istemiyorum deseler evli adamlarin HEPSI de oturup bekleyecek mi evli kafalariyla?
BDVdayiz bin tane konu var.

Fark sadece sizin düşünce yapinizda. Evlenince de deger vermeyen var, bir kuruş harcamak istemeyen adamlar, somuren adamlar var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…