Cimri erkeklerle başım dertte 🤦🏻‍♀️

Eee demeyelim peki de o zaman erkeklerin maddi açıdan önde olmasını neden övünerek anlatıyoruz?.erkekler kendisine para harcanmasını bekleyince istismarcı oluyor da kadınlar bekleyince hatta övüne övüne anlatınca neden istismarcı olarak görülüp linçlenmiyor? Aradaki bakış açısı farkını oluşturan nedir?.arkadaş bana para harcayan adam seviyorum diyerek övünüp duruyor, eee bunun erkek versiyonunu bir kadın anlatsa adama hakaretler dizilecek.tepki çeken arkadaş bunu anlatmak istiyor.kadın hem adamla cinsel ihtiyacımı gideriyorum hem de adama kendimi besletiyorum diye hava basıyor.işin acınası tarafı hava atılacak birşey olduğunu düşünüyor.oysa ki istismarcı bir hemcinsimiz.birlikte olduğu kişi de övünülecek biri değil çünkü kendini istismar eden kişiyle birlikte.kendini istismar ettirmek yerine sağlıklı, eşitlikçi bir ilişkiyi tercih etmiyor.

Son düzenleme:
pardon da sen taciz edilen kadınları kıskanıyordun.tercih edildiler arzulandılar diye. büyük ihtimalle bir erkek seninle olsun diye önüne dünyaları seriyorsundur

mutsuz evliliktense mutlu evlilik dışı ilişkiyi tercih ederim. ki nişanlıyım. evlilik aşamasındayız.
Dikkat edin de evlenmeden sıkılmasın sizden
Ortada evleneceği kadını çekici kılan merak uyandıran ,gizem,yada heyecan kalmamış olabilir
Herşey zamanında güzel
Ve zamanında olunca daha değerli oluyor herşey

Herkes ilişkisini sizin "mantik" cerceveniz yaşamak zorunda degil ki. Eşitlik yok diye oyle hakaretler mi olur?
Kimse kimsenin parasini zorla elinden aliyor mu?
Iki tarafta yetişkin mi?
Iki tarafta ayni düşümceyi paylasiyor mu?
Demek bir sorun yok.

Yani burada birinin istedigi şeyi butun erkekler yapmak zorunda değil. Eşitlik isteyen erkekler, eşitlik isteyen kadinlarla birlikte olabilir herkesten bol bol var.

ay dünyam başıma yıkılacak tüh benden sıkılacak diye. hayırdır evlenince seks yapılınca sıkılma olmuyor aksine evlenmeden sekslerde sıkılma oluyor. insan sevdiği insanın teninden sıkılmaz aksine bağımlı olur. sizin kocanızın sizden sıkılıp bırakmayacağının garantisi var mı?

Edenler düşünsün. Beni ilgilendiren bir mesele yok. Çok üzülmüşsun ama. İstersen bir de psikolog bulalım?
yo üzülecek bir şey yok zaten ben maddi olarak iyi bir ailede büyüdüm. ailem çalışarak bana en iyi hayatı sunmaya çalıştı. her istediği alınan biri oldum. kendi param da var. gencim güzelim. seks de yapıyorum çok da seviyorum. ama siz kendinize bulun bence.

Ben kocama bakarım
Kime göre neye göre? Herkesi kendiniz gibi sanıyor olmanız tam olarak nereden çıktı onu merak ediyorum gerçekten. Her erkek ve her kadın aynı duygu ve düşüncelerle yaratılmıyor. Her şey zamanında güzelden kastınız evlenince ilişkiye girmekten bahsediyorsunuz sanırım. Ama kusura bakmayın da erkekler ilişkiyi istediği gibi yaşayıp evleneceği kadını bakire arıyorsa o erkek adam değildir zaten öyle biriyle evlendiyseniz geçmiş olsun.

İşte mesele bu. Aileniz çalışmış size maddi olarak güzel bir hayat sunmuş, sevgiliniz çalışıp güzel bir hayat sunuyor. Olması gereken üreten bir kadın olup kendi hayatimizi guzellestirmek değil midir? Benim param benim, onun parası da benim olsun mantığını bir kadına yakıştıramiyorum ama siz yakıştırıyormussunuz. Sizin tercihiniz.

Herşeyin başı doğru seçim işte.haklısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…