Cimri erkeklerle başım dertte 🤦🏻‍♀️

Alttaki yorumu az önce sen yazdın. Paraya boğmasını beklemekle, maddi açıdan denk olmayı beklemek ve maddi destek olmayı/olunmasını beklemek baya farklı şeyler.
ben hesabımın ödenmesini ve bana hediye alınmasını bekliyorum evet. bana para harcayan insan severim. bu da benim tercihim. benim param bana kalsın onun parası da bana kalsın istiyorum. benim tercihim bu yönde. karşı tarafında sıkıntısı olmadığına göre başkasını ilgilendiren Bir şey yok.

Ben öğretmenim eski sevgilim fabrikada çalışıyordu teknisyenlik okumuştu. O zamanlar hemen hemen aynı maaşı alıyorduk iyi bi fabrikaydı hiç önemsememiştim mesleğini vs. Benim memleketimde yaşıyordu ben şehir dışında atanmış olduğum için ara ara memlekete gidip geldikçe görüşüyorduk ama yemeğe çıkmıyorduk hiç yemekten sonra görüşmek istiyordu ben anlamadım hiç cafede çay içiyorduk sadece bende o yüzden yüksek meblağ değil diye hiç teklif etmemiştim sonuçta evlenmek istiyordu birde bana bir kaç kere sordu evlendikten sonra maaşlarımız nasıl olacak ben sana veririm falan demişti ama ağız yokluyordu sanırım. Sonra ayrıldık bir yıl sonra bana geri dönmek istedi konuşmaya başladık bir hafta sonra benden 11.5 bin borç istedi bende benim param annemde şuan birikmişim veremem o yüzden dedim tamam dedi sonra bir kaç kere buluştuk yine çay kahve içtik sadece. Sonra bana birden ben seninle mutlu olamam hesabı ödeyim demedin dedi bana harcadığı şey sadece çay parasıydı yani engelledi beni bu yüzden bitti bide borç istemişti allahım nasıl bi ateşin içinden aldın beni

E siz de onun mal varlığını öğrenmişsiniz.

Bunlar aşk ilişkileri değil ki. Bir mantık çerçevesinde buluşup anlaşır ve bir şeyler de hissederseniz ilerleteceksiniz. O yüzden bence anormal değil mal varlığı ya da maaş miktarı öğrenmek.
Kendi buluşmada anlatınca öğrenmiş oldum 🤷🏻‍♀️

Merhaba herkese
Ex sevgilim cimrinin tekiydi .aşkımdan kör olduğum için görmek istemedim.kendisi ayrılarak kurtardı beni 😁
Sonrasında arkadaş tanıştırmaları oldu ama ne gariptir ki bu erkekler de hep paracı .cimri erkek mıknatısı gibiyim 🤦🏻‍♀
Ya acaba buluşma olmadan anlamanın yolu var mı .mesela sevdiğim pahalı bir mağazadan ürün göstersem sence nasıl alsam mı desem adamlar zaten fiyatı görüp tüyer hshhs
Gerçekten bıktım tam tersi ben sevdiğim insanlara eli açık biriyim özen göstermek istiyorum .ama karşıma hep böyle insanlar çıkıyor
Bazı arkadaşlar yoo gayet de cömert erkekler var biri de benim sevgilim, eşim tarzı gıcık gıcık cevaplar yazabilir ama o kadar haklısın ki.gıcık cevap verenlere kulak asma.alayı çıkarcı, istismarcı olmuş valla.maddi istismar olmasa cinsel istismar, cinsel istismar olmasa maddi istismar ya da her ikisi de.haklısın valla.denemeye devam.yapacak birşey de yok. Bir de şu tanıştırılma olayları bir tek benim çevremde mi yok anlamıyorum valla.ne beni tanıştıran oldu ne de çevremden duydum.30 yaşıma kadar ne yaşadıysam kendim buldum yaşadım.kimseden gram birşey beklemeden.ki hiç de sağlıklı bir yol olduğunu da düşünmüyorum.insan kendisi bir etkileşimle bulmalı partnerini.bu tarz şeylere bel bağlama yaşamana bak.hoş değil bence bu tarz şeyler.ana okulunda çocuğu kolundan tutup getirirler ya bak kardeş hadi oynayın diye onun gibi 😂😂

Cimrilik beni ihanetten daha büyük irite eder. Hediye pahalı lüks vs marka ürün hayatta istemem ama bu hayatta en keyif aldığım şey yemek icmektir.
boğazımdan kesiyorsa defederim 😅😅 lüks yemek meraklısı da değilim döner de yeriz yeri gelir iyi bir mekana da gideriz.
Hele yola çıkıyorsak mutlaka dışarıda yemek yeme huyum vardır 🤣😁 hiç sorgulamam ayrılırım cimriyse

Cimrilik beni ihanetten daha büyük irite eder. Hediye pahalı lüks vs marka ürün hayatta istemem ama bu hayatta en keyif aldığım şey yemek icmektir.
boğazımdan kesiyorsa defederim 😅😅 lüks yemek meraklısı da değilim döner de yeriz yeri gelir iyi bir mekana da gideriz.
Hele yola çıkıyorsak mutlaka dışarıda yemek yeme huyum vardır 🤣😁 hiç sorgulamam ayrılırım cimriyse
Heee hesabını yaptıkları da yemek, içmek.tektaş, marka saat falan bekliyoruz sanki.o kadar kıymetliyse paran otur evinde çay iç.

Heee hesabını yaptıkları da yemek, içmek.tektaş, marka saat falan bekliyoruz sanki.o kadar kıymetliyse paran otur evinde çay iç.
Aynen vizyonsuzluk tamamen yani yeme içmenin de hesabını yapmazsın ya ben tek başıma gidip keyif yapıyorum söylüyorum şarabımı peynir tabağımı arada oh… hayatı yaşamayan yemekten içmekten kısan zaten gitsin anasının evinde sallama çay içsin 😅

Aynen vizyonsuzluk tamamen yani yeme içmenin de hesabını yapmazsın ya ben tek başıma gidip keyif yapıyorum söylüyorum şarabımı peynir tabağımı arada oh… hayatı yaşamayan yemekten içmekten kısan zaten gitsin anasının evinde sallama çay içsin 😅
Benim de vardı bir tane cimrim.konu açan arkadarşa olduğu gibi büyük bir akıl tutulmasıyla âşık olmuştum ama çok fena.hem ayrılamıyordum hem de cimriliklerine katlanamıyordum.2 sene sonra aşkım bitti.ben de takmamaya başladım bağlantı da koptu zaten.ama demem o ki gerçekten cimrilik kadar insanı geren ve değersiz hissettiren başka birşey daha yok.dediğin gibi ihanetten bile daha çok yaralıyor insanı.çok değersiz hissettiriyor.

Bazı arkadaşlar yoo gayet de cömert erkekler var biri de benim sevgilim, eşim tarzı gıcık gıcık cevaplar yazabilir ama o kadar haklısın ki.gıcık cevap verenlere kulak asma.alayı çıkarcı, istismarcı olmuş valla.maddi istismar olmasa cinsel istismar, cinsel istismar olmasa maddi istismar ya da her ikisi de.haklısın valla.denemeye devam.yapacak birşey de yok. Bir de şu tanıştırılma olayları bir tek benim çevremde mi yok anlamıyorum valla.ne beni tanıştıran oldu ne de çevremden duydum.30 yaşıma kadar ne yaşadıysam kendim buldum yaşadım.kimseden gram birşey beklemeden.ki hiç de sağlıklı bir yol olduğunu da düşünmüyorum.insan kendisi bir etkileşimle bulmalı partnerini.bu tarz şeylere bel bağlama yaşamana bak.hoş değil bence bu tarz şeyler.ana okulunda çocuğu kolundan tutup getirirler ya bak kardeş hadi oynayın diye onun gibi 😂😂

Giciklikla alakasi yok bazi insanlar hep ayni türleri cekiyor ve bence bunun nedenleri vardir.
Bana bir tane bile cimri denk gelmedi ama aldatanlar denk geldi mesele.

O aralar oyle denk geldi bir kac ust uste diye "herkes aldatiyor, benim ki yapmaz diye gicik gicik konuşmayin" mi denmeli? 😀
Sık denk geldi diye herkes aldatiyor dunyada duzgun erkek kalmadi kafasina girsem o döngüden cikamazdim herhalde. Neden bana denk geliyor sorusu daha yararli oluyor.

Giciklikla alakasi yok bazi insanlar hep ayni türleri cekiyor ve bence bunun nedenleri vardir.
Bana bir tane bile cimri denk gelmedi ama aldatanlar denk geldi mesele.

O aralar oyle denk geldi bir kac ust uste diye "herkes aldatiyor, benim ki yapmaz diye gicik gicik konuşmayin" mi denmeli? 😀
Sık denk geldi diye herkes aldatiyor dunyada duzgun erkek kalmadi kafasina girsem o döngüden cikamazdim herhalde. Neden bana denk geliyor sorusu daha yararli oluyor.
Yok valla ben pek katılmıyorum.insanların geneli çıkarcı ve istismarcı bence.eee işin doğası bu zaten.kalite her zaman daha nadir ve ulaşması emek ister.kolay kolay bulunmaz.değerli yapan da bu zaten.benim de hayatımda çok değerli, kıymet veren erkekler oldu ama kalitesizler her zaman daha fazladır.denk geldi ama o da yılların birikimiyle oldu.kolay olmadı.kalitesizlerle ilişki yürümediği için unutmuş olabilirsin.eleye eleye adam gibi olanlar kalıyor.

Yok valla ben pek katılmıyorum.insanların geneli çıkarcı ve istismarcı bence.eee işin doğası bu zaten.kalite her zaman daha nadir ve ulaşması emek ister.kolay kolay bulunmaz.değerli yapan da bu zaten.benim de hayatımda çok değerli, kıymet veren erkekler oldu ama kalitesizler her zaman daha fazladır.denk geldi ama o da yılların birikimiyle oldu.kolay olmadı.kalitesizlerle ilişki yürümediği için unutmuş olabilirsin.eleye eleye adam gibi olanlar kalıyor.

Yok unutmadim 1 haftalik flortum olanlari bile hatirliyorum cidden cimrisi hic denk gelmedi benim en kotuleri sadece aldatanlardi. 😄
Herkes cok kaliteli, super demiyorum zaten ama çok fazla ayni tip cekmenin bizden kaynaklandigini dusunuyorum yinede.🙄
Olay cok olmasi degil az olsa da cekebilirsen onlar denk gelir.

Ay Ekşi Sözlük'te yazılanları görseniz. Türk kadınları kahve parası bile ödemiyormuş, paragözmüş(!) falan filan. Adamlar kahvesini ödediği için kadınlara paragöz diyor. Burada bile muhtemelen orada yazılanlardan etkilenip sevgilisinin sömürdüğü çok üye var.

Ay Ekşi Sözlük'te yazılanları görseniz. Türk kadınları kahve parası bile ödemiyormuş, paragözmüş(!) falan filan. Adamlar kahvesini ödediği için kadınlara paragöz diyor. Burada bile muhtemelen orada yazılanlardan etkilenip sevgilisinin sömürdüğü çok üye var.
Eksi sözlük evden çıkmayan bilgisayar başında takılan 30lu yaşlarda ana babasıyla yaşayan asosyal max bimden cips kola alan tiplerle dolu ciddiye alamıyorum pek 😅😅

Kimse kimseyi beslemek zorunda değil. Hele de ilişkinin başında. Ben bunu kadın olarak kendime yediremem ki bir de gidip bana al diyeyim. Siz cimri değil akıllı erkeklere denk gelmişsiniz bence. Ne istiyorsanız kazanın kendiniz alın. Ben Nisan koyafetimi bile neyim oluyor ki henüz ne münasebet ona aldircam deyip kendim almistim. Ohh miss param isim vardı paşa paşa aldim. Ona göre de değer gordum. Üni.de bir kız vardı haftasonu bir çocukla kahvaltı yapar, durumu iyi olanla alisverise çıkar, başka biriyle de akşam yemek yer yurda öyle dönerdi 🤣 ben de salak adamlar var ya derdim. O kız da gayet öyle düşünüyordu zaten. Kullandı kullandı bıraktı. Allah böylesini evlatlarimdan uzak etsin...

ben hesabımın ödenmesini ve bana hediye alınmasını bekliyorum evet. bana para harcayan insan severim. bu da benim tercihim. benim param bana kalsın onun parası da bana kalsın istiyorum. benim tercihim bu yönde. karşı tarafında sıkıntısı olmadığına göre başkasını ilgilendiren Bir şey yok.
Böyle bir ilişki de bedeninizi kullanılmış hissetmiyor musunuz? Ben seviyorum o da beni seviyor. O bana para harcıyor, ben ona bedenimi sunuyorum gibi. Sadece gerçekten duygunuzu merak ettiğim için soruyorum

X