Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Allah'ın izniyle seneye kış mevsiminde o AHA BHA'ların alayını kullanıcam. Yetti artık. Doktor en etkili iz tedavisi kremi bu dedi verdi. Herkes 4 ayda 1 tüp kremi kullanmış faydalanmış ama ben 8 aydır 1 tüo kremi bitiremedim hala kullanıyorum hiçbir faydasını göremedim. Bu kış geçti artık ama seneye inşallah ben de kullancam. Hatta indirimlerden stoklamayı düşünüyorum.
Ama şöyle de bir durum var o asitlerin yüz yakma sivilce çıkarma gibi durumları var mı? Öyleyse hiç bulaşmayayım.
İlk 2-3 hafta sivilce kusturabilir aha bhalar altta çıkmayı bekleyen sivilceyi çıkartıp bir an önce tedavi etmek için
Başlangıç için maruderm’in toniğini kullanabilirsin hafif bir tonik

İlk 2-3 hafta sivilce kusturabilir aha bhalar altta çıkmayı bekleyen sivilceyi çıkartıp bir an önce tedavi etmek için
Bir de şu krem ben kullanmadım ama kullananlar beğeniyor sivilce çıkınca sadece sivilcenin üzerinde minikçe sürüyorsun iyileşmesini hızlandırıyormuş

Eklentiler

• CEF0BE90-CF96-4772-B6D4-9B0566EF8F29.png
    CEF0BE90-CF96-4772-B6D4-9B0566EF8F29.png
    193,3 KB · Görüntüleme: 55
Ben kusturan ürünlerden çok çektim hala d çekiyorum.
Teşekkür ederim,araştıracağım

Maruderm bende ağrılı sivilce çıkardı. o markanın cilde uyumu çok iyi değil ki benim cildim kolay kolay tepki vermez ürünlere. %1 retinole bile tepki vermedi maruderm'e verdi

Ben de düzenli cilt bakımı yapıyorum ama ne bilim ten rengim falan açıldı, çok lekem yok ama şöyle kaymak gibi olmadı bir türlü. Alnım hep böyle çene ağız çevrem de. Bilmiyorum hatam nerde… yardımlarınızı beklerim 🫶
3ABE121F-0249-4EA7-AFFC-09ACBC001D85.jpeg

X