Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Stok yapmaya cesareti edemem. Tarihi filan gecer 😱
Urunlerim bitmeden bisey almiyacagim 😝
Dark spot glow serumum bitmek uzere. Bide azelaicacid im. Yinede bekletecegim almak icin

Of valla su durumu asamiyorum. Habire, habire ucuyor fiyatlar.
Mesela bu ayın 15inden önce bu ürün 3000tl mi neydi 🙄 inanılır gibi değil.
IMG_8220.jpeg

yaa hangi ürünleri kullanıp memnun kaldınız ben de retinolu çok övülmüş onu almak istiyorum ama nemlendirici öneriniz varsa alabilirim.cilt tipiniz ne
Benim cildim hassas kuru. Retinalini kullanıyorum 7 haftadır memnunum, cildim çok kolay irite olur fakat bu markanın retinali beni irite etmedi. Ama tabii her cilt kendine özeldir o yüzden beni irite etmemesi sizi de etmeyeceğini garanti etmez.
Yine aynı markanın Liquid Peptidesını kullanıyorum; bu üründen de memnunum ama günlük kullanımda bana biraz ağır geldi o yüzden artık her gün kullanmıyorum.
Nemlendirici olarak da Missha Time Revolution Night Repair cream kullanıyorum bu üründen de memnunum. Daha gündüz gece kullandığım farklı farklı ürünler var.
Fakat beni bugün irite etmeyen 1 ay sonra irite edebiliyor o yüzden ben çok uygun bir örnek değilim 😊
Medik8 genel olarak iyi bir marka isterseniz youtubedan ingilizce olarak aratın almak istediğiniz ürünleri mutlaka yorumlayan olmuştur. Retinalini zaten herkes seviyor.

Benim aktif kullandığım 2 tane var birisi missha madecassoside sleeping mask diğeri de Dr. Jart cicaspair sleeping mask
Mary&May - Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Kullaniyorum. Yumusak oluyor sabah yuzum. Genelde haftada 2-3 kez. Ama her aksam deneyecegim.
Dr. Jart urunleri denedim ama onlarda yaramadi pek

Mary&May - Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Kullaniyorum. Yumusak oluyor sabah yuzum. Genelde haftada 2-3 kez. Ama her aksam deneyecegim.
Dr. Jart urunleri denedim ama onlarda yaramadi pek
Bu söylediklerim cica olduğu için bariyerini onarır güzel de nemlendirir. Zaten bariyer zarar görünce insanın yüzü neme doymuyor maalesef 😕

X