Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Istakoz gibi oldum yine 🤦
Asit fln kullanmadim baya. Sade sade takiliyordum

Şu rutin doğru mu
Okuldan gelince yüzümü temizledikten sonra aha Bha serumu(doa) sürüyorum ardından yıkadıktan sonra c vitaminini( the purest) sürüyorum. Emildikten sonra nemlendirici gül özlü kremimi sürüyorum yatarken de hiyalüronik asit.(L'Oreal)

Sabah da yüzümü yıkadıktan sonra c vitamini ve güneş kremi(Nivea) 🧿

Şu rutin doğru mu
Okuldan gelince yüzümü temizledikten sonra aha Bha serumu(doa) sürüyorum ardından yıkadıktan sonra c vitaminini( the purest) sürüyorum. Emildikten sonra nemlendirici gül özlü kremimi sürüyorum yatarken de hiyalüronik asit.(L'Oreal)

Sabah da yüzümü yıkadıktan sonra c vitamini ve güneş kremi(Nivea) 🧿
Yaktın cildini yaktın 🥺

C vitamini aha Bha serum L'Oreal hiyalüronik asit retinol yolda Nivea yeşil çaylı yüz yıkama köpüğü ve güneş kremi.
Calci bana bir rutin oluşturur musun😁🧿
Retinol lü rutin yapacaksan aha bha gerek yok aslında.
Sabahları bir gün ha bir gün c vitamini kulllanabilirsin. Cildin kuru ise nemlendirici. Peşinden güneş kremi.

Akşam çift aşamalı temizlik mutlaka yapmalısın. Retinolü haftada üç kullan peşinden onarıcı krem kullan.

Haftada iki kil maskesi

Retinol lü rutin yapacaksan aha bha gerek yok aslında.
Sabahları bir gün ha bir gün c vitamini kulllanabilirsin. Cildin kuru ise nemlendirici. Peşinden güneş kremi.

Akşam çift aşamalı temizlik mutlaka yapmalısın. Retinolü haftada üç kullan peşinden onarıcı krem kullan.

Haftada iki kil maskesi
Cica krem yazmıştın bir kere o ne işe yarıyor

X