Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Genelde serumda inceden kalın yapılıya doğru gidin derler. O yüzden bence retinol retinal gibi kremsi yapıların altına sürmek daha mantıklı, zaten genelde serum üzeri krem şeklinde gidildiği için ama C Calcifer daha iyi bir cevap verir 🥰
İlk retinol sürmek daha doğrusu. Maksimum verim alınır

C Calcifer asko ben retinol diye almışım dikkat etmeden ne bu ajsgsjsh
Screenshot_20231212-000418_Chrome.jpg

25 yaş bakım olarak niacinamide hyaluronic asit, nemlendirici ve güneş kremi kullanıyorum. Uygun mu sizce ve göz altı kremi ne alsam.
Bir de yüz masajı için üzüm cekirdefi yağı uygun mu

25 yaş bakım olarak niacinamide hyaluronic asit, nemlendirici ve güneş kremi kullanıyorum. Uygun mu sizce ve göz altı kremi ne alsam.
Bir de yüz masajı için üzüm cekirdefi yağı uygun mu
Yeterli. Akşamları mutlaka güneş kremini arındırmak için çift aşamalı temizlik yapmalısın.
Göz için nemlendirici tarzı bakabilirsiniz. Nemli kalırsa kırılması da geç olur.
Dermoskin bakabilirsin

kızlar konu açmak istemedim bakımla da alakalı olunca buraya yazmak istedim. Saçlarımı 1 yıl önce boyattım en son. kendi rengim kumral. hamilelik doğum derken boyatamadım boyatmakta istemiyorum açıkçası ama haliyle 1 yılda saçlarım uzadı kestirdim ama su an uçlara doğru o sarılar geldi artık ve çok kötü duruyor kestiremem de çünkü uç dediysem biraz üstlere doğru. kendim kumral saç boyası alıp boyasam olur mu?

X