Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Kızlar Selamlar. Mezoterapi yaptıranınız var mı şöyle yüzümü yukarı kaldıracak taş gibi mermer yapacak bir uygulama istiyorum . Bu uygulama ile ilgili fikirleriniz nelerdir?

Kızlar Selamlar. Mezoterapi yaptıranınız var mı şöyle yüzümü yukarı kaldıracak taş gibi mermer yapacak bir uygulama istiyorum . Bu uygulama ile ilgili fikirleriniz nelerdir?

Çok merak ettiğim ama param olmadığı ve güvenecek yer bulamadığım için yaptıramadığım bir uygulama

Çok merak ettiğim ama param olmadığı ve güvenecek yer bulamadığım için yaptıramadığım bir uygulama
ya aslında ben bir yer buldum fiyatıda makul geldi ve kliniğin sahibide kadın bir doktor. Doktor hanımın dolgu uygulamasını gitttğim güzellik merkezının sahibinde gördüm muazzam simetrik ve doğaldı . Doktoru da zaten hanımefendiye sorarak buldum. Ama yaptıran var mı merak ettim şöyle yüzü fıstık mermer yapacak güzel bir uygulama sanki :KK28:

Yüzümü hic bu kadar kuru hatirlamiyorum.
Ilk asama sonrasi gerim gerim geriliyor yüzüm.

Rutini pek duzenli yapamadim bu ara. Birde havadan dolayi herhal. Her aksam uyku maskesi yapayim,duzelecek mi

Yüzümü hic bu kadar kuru hatirlamiyorum.
Ilk asama sonrasi gerim gerim geriliyor yüzüm.

Rutini pek duzenli yapamadim bu ara. Birde havadan dolayi herhal. Her aksam uyku maskesi yapayim,duzelecek mi
Havalar da etkiliyor cildi. Bahar ayında inanılmaz kuruyor cildim çöl gibi

Bende bir öneri alabilir miyim, ayak tabanimin görüntüsünden çok rahatsızım. Tabakalasmis catlak bir görüntü var. Bir kremim var ama hiçbir şekilde yumuşamadi. Kokusundan da hoşlanmıyorum. Törpü duydum ama hangi aşamada kullanılmalı

Bende bir öneri alabilir miyim, ayak tabanimin görüntüsünden çok rahatsızım. Tabakalasmis catlak bir görüntü var. Bir kremim var ama hiçbir şekilde yumuşamadi. Kokusundan da hoşlanmıyorum. Törpü duydum ama hangi aşamada kullanılmalı
Ben bu durumda once ayak maskesi kullaniyorum. krem fikri veremiyecegim,kullandigim dk markasi cünkü.
Ayak maskesi denemek istemiyor isen krem + torpu ise yatiyor. Torpu ile isin bitince hergun kremlemeye devam etmelisin. Benim deneyimim bu yonde

Ben bu durumda once ayak maskesi kullaniyorum. krem fikri veremiyecegim,kullandigim dk markasi cünkü.
Ayak maskesi denemek istemiyor isen krem + torpu ise yatiyor. Torpu ile isin bitince hergun kremlemeye devam etmelisin. Benim deneyimim bu yonde
Önce törpü, sonra krem değil mi? Ayak maskesi nasıl mesela?

Önce törpü, sonra krem değil mi? Ayak maskesi nasıl mesela?

Boyle mesela

Siralamasini bilmiyorum.
Ben krem surup, iyice kuruyuca torpuluyordum

Boyle mesela

Siralamasini bilmiyorum.
Ben krem surup, iyice kuruyuca torpuluyordum
Açıklamasında diyor ki günler sonra ölü deri kendiliğinden dökülecektir. Ama bana işler mi emin değilim yine törpü gerekir diye düşünüyorum

Medika
Bir podologa medikal pedikür yaptirirsaniz gecebilir

Soyulabilir ayak maskesini aylık yapabilirsin. Sonra da törpü + krem olarak devam edebilirsin. Zamanla yumuşayacaktır

X