Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Ben ve yaptırmak istiyorum ama güvenemiyorum. Güveniyorsan çok iyi. Arkadaşım ilk botoks önermiyordu
Ya ben çok mimikli bir insanım. Konuşurken yüzüm de konuşur, gülerken gözlerimin tüm çevresi de guler. Bu yüzden tehlike sınırındayim ama tam da bu yüzden güzel mimiklerimi kaybetmek istemem.
Neyse, ben gideyim de seversem yazarım

Ben ve yaptırmak istiyorum ama güvenemiyorum. Güveniyorsan çok iyi. Arkadaşım ilk botoks önermiyordu
Calcican ben ilk seansimi aldım, yaklaşık yarım saat sürüyor. Üç derece elektrofrekans veriyor ki ben 3. Seviyeyi aldım, hiç acımadı. Böyle yukarıya yukarıya çekildiğini hissettim, çok güzeldi.
İki seans daha alacağım fırsat sitesinden, sonra belki paket satın alirim 😇
IMG_20230909_154042.jpg

Şubat ayında kaş aramda bu iz belirdi bir anda. Ondan kurtulmak istiyorum:) özellikle kaş arasında dereceyi falan arttırdı, hoşuma gitti.
Ama botox dolgu var mı diye sordu,dış dolgum var diyince ağzıma çubuk aldım değmesin diye. Botox ve dolgulular için uygun bir sistem mi emin degilim
Klinik Nişantaşı'nda bir klinik, benim aldığım deneme paketleri şu siteden,sudan ucuz - ama hiç de baştan savma değil. Tavsiye ederim , koca paket almadan önce sevip sevmediğinizi görmeniz için .

Calcican ben ilk seansimi aldım, yaklaşık yarım saat sürüyor. Üç derece elektrofrekans veriyor ki ben 3. Seviyeyi aldım, hiç acımadı. Böyle yukarıya yukarıya çekildiğini hissettim, çok güzeldi.
İki seans daha alacağım fırsat sitesinden, sonra belki paket satın alirim 😇
Eki Görüntüle 3298609
Şubat ayında kaş aramda bu iz belirdi bir anda. Ondan kurtulmak istiyorum:) özellikle kaş arasında dereceyi falan arttırdı, hoşuma gitti.
Ama botox dolgu var mı diye sordu,dış dolgum var diyince ağzıma çubuk aldım değmesin diye. Botox ve dolgulular için uygun bir sistem mi emin degilim
Klinik Nişantaşı'nda bir klinik, benim aldığım deneme paketleri şu siteden,sudan ucuz - ama hiç de baştan savma değil. Tavsiye ederim , koca paket almadan önce sevip sevmediğinizi görmeniz için .
Ay deneyeyim ben de 😍

Selam canım
Bir kaç marka söyleyeyim sen içeriklerine bak sana uygunu kullan

Kiperin
Day2day

Voonka
Calci calci baksana biii🤗🤗🤗
Ben de istiyorum başlamak ama bir ön bilgi almak istiyorum senden
İçerikte neye önem vermeliyiz
Kiperin bana çok pahalı geldi ama daha uzun mu gidiyor mesela başka uygun fiyatlı olan daha mı kısa süreli kullanılıyor yani o uygun fiyatlıdan iki kutu kullanacaksın bundan bir fiyat hemen hemen aynıya geliyor gibi bir durum mu söz konusu yoksa dümdüz pahalı mı sadece 😅😅😅

Calci calci baksana biii🤗🤗🤗
Ben de istiyorum başlamak ama bir ön bilgi almak istiyorum senden
İçerikte neye önem vermeliyiz
Kiperin bana çok pahalı geldi ama daha uzun mu gidiyor mesela başka uygun fiyatlı olan daha mı kısa süreli kullanılıyor yani o uygun fiyatlıdan iki kutu kullanacaksın bundan bir fiyat hemen hemen aynıya geliyor gibi bir durum mu söz konusu yoksa dümdüz pahalı mı sadece 😅😅😅
Ne için kullanacaksın
Tip 1 2 3 4 5 şeklide içerikleri var. Onlardan hangisi sana uygunsa o içeriklerin olduğu kolajeni seçebilirsin.
Kiperin 50 günlük ama fiyatı arşa çıktı ben daha almıyorum. Voonka ya şans vereceğim

Ne için kullanacaksın
Tip 1 2 3 4 5 şeklide içerikleri var. Onlardan hangisi sana uygunsa o içeriklerin olduğu kolajeni seçebilirsin.
Kiperin 50 günlük ama fiyatı arşa çıktı ben daha almıyorum. Voonka ya şans vereceğim
Şimdi ben 31 yaşındayim, saçlarım çok dökülüyor ve şüşkoyum hangi tipler lazım bana söyle bakayım 😂

Ne için kullanacaksın
Takip ettiğim bir diyetisyen vardı o da Collogen Life diye bir markayı önermiş iş birliği yok öyle araştırıp öneriyor yani.

Şöyle söyleyeyim bu kremler size uygun değil. Sizim mineral filtreli güneş kremi kullanmanız lazım. Licape ve Mia Kimyasal fitreli güneş kremi ve kullanmayın bunları. Bunlar cilt tarafından emiliyor ve uygun değil
Kuzum benim de cildim çok yağlı her güneş kremini kullanamıyorum hamilelikte hangi güneş kremini kullanmalıyım

@yagmurcicegii

Güneş kremi kullandığınız için cildiniiz akşamları çift aşamalı temizlemeniz lazım. Licape kullanmışsınız o markanın yağ bazlı ve su bazlı temizleyicilerini alabilirsiniz.. Akşamları mutlaka bunu yapın.

İlk önce yağ bazlı ile yıkıyor sonra da köpükle yıkıyorsunuz cildinizi

Eki Görüntüle 3274430 Eki Görüntüle 3274429

Lekeler için bunları kullanabilirsiniz.

Eki Görüntüle 3274434

Nemlendiricileri Hyalüronik Asit ile birlikte kullanabilirsiniz. Serum Yine Mia olur Rimu Healts olurDoa Kozmetik olur farketmez.
Nemledirici olarak şunlar olabilir

Eki Görüntüle 3274437
Eki Görüntüle 3274438

Güneş kremi olarak şunlar olabilir

Eki Görüntüle 3274439

Eki Görüntüle 3274442

Eki Görüntüle 3274443

Eki Görüntüle 3274444

Eki Görüntüle 3274445

Eki Görüntüle 3274446

Eki Görüntüle 3274447
Hamileler kullana bilir bu gunes kremlerini diye yazmisti C Calcifer

Yazarsan fikir olur
Sabah La Roche yüz yıkama jeli ile yüzümü yıkayıp, aynı markanın toniği ile temizliyorum. Sonrasında aynı markanın güneş kremini sürüyorum. Benim cildim karma bir cilt.
Akşam ise yine yüzümü yıkayıp tonikledikten sonra loreal in hyalüronik serumunu ya da la Roche un effeclar nemlendiricisini kullanıyorum. Haftada bir aha+bha peeling🌺

X