Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Ben akneye egilimli bi cilde sahibim ya yılda bi kez falan nem maskesi yapıorm içimde kalmasın diye tek nemlendiricim güneş kremim
Akneli cilt hakkinda hic bilgim yok.
Rutinin nasil ?

Benim annemin yuzunde cok gunes lekesi var.
Onun icin birsey almak istiyorum. Arastirmaya baslamam lazim

Akneli cilt hakkinda hic bilgim yok.
Rutinin nasil ?

Benim annemin yuzunde cok gunes lekesi var.
Onun icin birsey almak istiyorum. Arastirmaya baslamam lazim
Hergün la rochela yüz yıkıyorum güneş kremi veya makyaj yaptysam önce bioderma suyla temizleyip yıkıyorm
Sonra blemish age serum ve göz cevresine hylarunic içerikli serum. Haftada iki günde glycol 10 onu kullandgmda blemish age yok..
Gündüzleride c vitamini

Annen retinol kullanabilir aslnda ama yazın asla kullanmayn diyolar.. hem leke hem kırısıklık için cok etkiliymiş.. cansu şahinin bu konuda cok bilgilendirici içerikleri var bi bakabilirsn.
Komedonalrm için ben dayanamayıp basladm haftada bigün ama güneşten olağanüstü bi koruma isteyen içerik oldugu için korktm sanırım ekimde baslayacagım

Retinol e hic bulastirmayim.
Anneme basit sey olcak. Harika bir serumum vardi. Artik ihtiyacim olmadigi icin anneme verdim. Neyden sonra kullanmali anlattim.
Kafasinda estigi gibi suruyor

Krem tarzi ,yaz,Kis fark etmeyen birsey olmali.
Gozume aslinda AXIS-Y - Dark Spot Correcting Glow Serum takildi ama serum diye kullanmaz.

Yaş önemli hücre yenileme kolay olmuyor kremlerin cok işe yarayacagını düşünmiyorm. Ama içeriği retinollü keemler varsa o olabilir. Ama mtlaka güneş kremi olmalı ki Aten yaz kıs farketmeden her durumda kullanın deniyor.

Yada glycolic asid daha az yoruyor cildi belki oyle bi krem olabilir… serumsuz zor ama yinede bence

Leke açma özellği olan gğneş kremleri var bioderma photoderm spot kullandm uzun süre memnunda kaldm ama yıllar sonra değiştrneye karar verdm.. cevrmde kime önerdysemde memnun kaldı bi arkadasm hariç. O da krem gbi olmasından rahatsz jel gbi olsn istiyomus aklnda bulunsun buda

Not ettim gunes kremini.
Iste diyorum serumsuz filan olmaz. Genetikmidir nedir. Gunes kremi konusunda cok iyi degildir annem. Yeni almis o bitince dedigini alayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…