Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Duş aldım
Duşta yüzümü foreo ile derinlemesine yıkadım
Kırmızı peeling
Hyalüronik asit
Gözaltı serumu
Gözaltı kremi
Onarıcı krem (salyangoz serisi)

Son düzenleme:
Sabah kalktım şakağında kocaman ağrılı , burnumdada küçük 3-4 tane sivilce belirmiş
Rutinimde hiç bir değişik üründe yok ten makyajı yapmıyorum reglim iki gün önce bitti.
Sabah yıkadım tonikledim nemlendirici ve güneş kremi sürdüm
Dönerkende rossmandan bunu aldım , yıkama jeli için eczaneyede uğradım cerave bioderma laroche internet fiyatlarının 100 - 150 tl üzerinde almadan çıktım netten alacağım
Cildim karma sivilceye yatkın ve hassas ben yıkama jeline bir türlü karar veremiyorum

Eklentiler

• 1ED9E4FA-82C0-407C-B10E-0297294BBFFB.jpeg
    66,6 KB · Görüntüleme: 54
Geçmiş olsun Benim cildim de sivilce ay da yıl da bir çıkar , ben size Maruderm in temizleyicilerini önerebilirim. Trendyol da şuan 2.si 1 TL kampanyası var ikisini de alın bence memnun kalmazsanız duş jeli yaparsınız:)

Hepsiburada da 40 TL daha uygunmuş

Hepsiburada da 40 TL daha uygunmuş

Çok Teşekkür ederim yorumları okuyayım bi

3 gün cilt bakımı yapmadım cildim çöle döndü ne sürsem anında emiyor, Frudia nın serumu çok iyi geldi ilk fırsatta yedeklemem lazım
Ay hiç sorma cilt bakimin hiç tadı yok çıldıracağım

hiç sorma cilt bakiminin hiç tadı yok çıldıracağım

Kaşimin üstünde nokta nokta kizariklar var yarın gelecek yeni yıkama jelim inşallah rahatlar yüzüm delirecegim

Eklentiler

• IMG_20230116_192856.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20230116_192853.jpg
    107,2 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20230116_192844.jpg
    109,2 KB · Görüntüleme: 57
arbutinim, göz altı kremim ve göz makyajı cıkarmak ıcın kullandıgım suyum bugun teslım edılecekmıs cok mutluyum :)

anlık tek eksıgım

hyrulonık asıt hala alamadım

ındırım bulunca alacagım ınsallah:)

Hyrulonik asit ne olmayı düşünüyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…