Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Selam hanımlar, babe stop akn tonik kullanan varmi?

Bu topiclerde gezdiğinize göre aslında içten içe gerek ve ilgi duyuyor ama bunu bastırıyorsunuz, ya da başka nedenlerden yapmıyor, yapamıyorsunuz, bu konular ilgi alanınıza girmese bu konulara da girip okumaz, hele ki msj hiç yazmazdınız diye düşündüm ben

Ben de elimden geldiği kadar cilt bakımıma özen göstermeye çalışıyorum, rutinlerimi aksatmamaya çabalıyorum
Akşamları:
Haftada 1 kere temizleme ve toniklemeden sonra aha bha kırmızı peeling ve laktik asiti dönüşümlü kullanıyorum, 1 hf aha bha 1 hf laktik asit şeklinde, sonrasında la roche cicaplast uyguluyorum
Haftada 2 %0.5 retinal serum uyguluyorum arkasından nemlendirici
Diğer akşamlar arbutin ve ginseng serum, sonrasında peptit krem uyguluyorum,
Yine haftada 1 kere duştan sonra burnuma ve çeneme kil maskesi yapıyorum
Gündüzleri:
Haftada 4-5 gün temizleme, tonikleme, arbutin ve sonrasında güneş kremi
2 gün çok erken çıkıyorum o yüzden direk temizledikten sonra güneş kremi sürüp emilince makyaj yapıyorum, her gün sabah akşam kafeinli göz altı serumu ve antiaging göz altı kremi uyguluyorum, ara ara organik gül suyu sprey sıkıyorum nem amaçlı, sabah rutinlerime niasinemide eklemeyi düşünüyorum arbutinden sonra

Yok aslinda rutine merakım var . Herhangi birseyi rutine dönüsturemiyorum . Burda bakımı bilr rutin yapiyorlar onu merak ediyorum Yok bastırmamı gerektirecek herhangi bir durumum yok sevemiyorum :)

Regl yüzünden cilt bakımına bir süre ara verdim, aşırı sancım oluyor yatak wc arasında geçiyor günlerim
Geçmiş olsun benim regl dönemi de berbat geçer maalesef hele ilk gün resmen hayatla tüm bağım kopuyor

Sabah rutini:

Göz solüsyonu ile göz yüz yıkama
Hyalüronik tonik
C vit serum
Kafeinli göz altı serumu
Göz kremi
Güneş kremi

Gözaltı kremi olarak ne kullanıyorsunuz? Ben de arayıştayım

Merhaba temizlik sonrası tonik sürdüm centella içerikli dermoskin gözaltı krem cosrx snail ve krem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…